Haydi Beraber Zayıflayalım

Başlatan fıstık, 26 Nisan , 2010, 22:31:57

« önceki - sonraki »

Balböceği

kızlar listeyi alıntı yapın size zahmet  ::)

Helal olsun kilo verene, ne veriyorum nede alıyorum son zamanlarda.

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 21 Mayıs , 2012, 16:27:09
Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 21 Mayıs , 2012, 16:22:23
:caca: :caca: cana zaten sen zayıfsın  :k06:
kevsercim h.geldin canım aramıza bana zayıfsın  diyene bak  :k06: :k06: :k06:

canım ben kilo almayımda göbüşü eriteyim diye burdayım kızlar gaza getiriyor  :suclu: :suclu:
canım ben zayıf değilim balığım balık  :ehi: :ehi:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

мiŁenα.

ya 67 yim işte ne zaman güncelliyonuz listeyi ben bir ayda 1 arpa yol alamamışmıyım :ehi: :ehi: :ehi: helal bana :ehi:

:love9: :love7: :love9:

doğangüneş

AYŞEGÜLÜM DEMEK TADINI BEĞENDİN  :muzz:
AFİYET BAL ŞEKER OLSUN KALORİSİZİNDEN  :ehi:

EDACIM YEŞİL ÇAY VS BİŞEYLER İÇ DESTEKLE VERMENE YARDIM ETSİNLER  :k06:
BAK AYRAN ÇORBASINI İÇEMEDİN AYRANIN KENDİSİNİ İÇEBİLİRSİN MESELA
BEN OĞLUMDAN SONRAKİ DİYETİMDE SABAHTAN BÜYÜK BİR SÜRAHİ AYRAN YAPAR KOYARDIM TEZGAHIN ÜZERİNE HER MUTFAĞA GİRDİĞİMDE Bİ BARDAK İÇERDİM
HEM TOK TUTUYOR HEMDE YAĞ YAKIYOR  :muzz:

doğangüneş

Alıntı yapılan: tweety0555 - 21 Mayıs , 2012, 12:43:39

İSİM     İLK KİLO        1.ay      1.hafta                  2.hafta                3.hafta              4.hafta       HEDEF KİLO   

Ayşegül    63           59.5           595                  59.5                      59.4             58.3               59

Özlem       63.2         59.7         59.2                 59                         58.1              57.7             58

Eda           78              75            75                  74.8                                                                  70

Betül         67             63.5         63.3                                                                                        63

Sezen       75             72            71.2                71.2                      70.3                 69.8          65

Ferah       70.8          69                                                                                                          58

Gül           63            61.2          60.8              60.3                                                                    58

Ayşe         72            69.2         68.7               68.1                            67.3            67.0             60

Nur           72             70                                                                                                          65

Sabr(esra) 76         72.9        72.9                                                                                            66

tülayysl     68            67                                                                                                           55

hülya        63           63                                                                                                             58

gonca       62            61                                                                                                             58

aybuke   64.4           60                                                                                                              60

canan     .......           .....        55.5             55.5                    55                      54.7                    53

asya        68             60          60                59.5                                                                        59

ayse        .......          .....          67                                                                                              56

AYSE CIM YAZMISIM YALNIS MI OLMUS YAAA :icon_scratch:

AL EDACIM

tweety0555

kılzar bırıncı ay ve ıkıncı ayda duzenlı kılosunu yazmayanları cıkacagım ne dıyorsunuz :icon_scratch:

xxcansuxx

özlem benim ilk başlangıç kilom 56 onuda sana zahmet yazsan 1.ay kilo vermedim memleketteydim 2.ay 54.7 oldum 3.ay 53 olurum inş.

susanna

Alıntı yapılan: tweety0555 - 21 Mayıs , 2012, 20:27:09
kılzar bırıncı ay ve ıkıncı ayda duzenlı kılosunu yazmayanları cıkacagım ne dıyorsunuz :icon_scratch:
canim cikarircaksan da ozelden toplu bi mesaj atip bilgilendirirsen daha uygun olur

Lă_Tăhzen!

çık benımkını canım yaa offf adet olamadım şiştim kaldımm kafayı yıcem ya yaptıgım dıyetlerde ıse yaramadıı veremedım vveremıyorum kılo  :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:

Balböceği

özlem, ben hep 75 gidiyorum :(

İster çıkar ister yaz, ama sayenizde 3 kılo gitti  :k06:

tweety0555

NUR SENDE AZCIK SABIRLI OL ANACIM AZCIK UGRAS DUR BIR HELE ADETINI OL DUZENE GIR DEVAM DIYETE AMA HIRS YAPMANIZ LAZIM BAK BENDEKI HIRSA :tongue3: :ehi:
EDAA SENDE SALDIN  HAAAA OYLE BASLAYIP BIRAKMAK YOK :caca:
CANAN HALLEDIM AMA SEN KONTROL ET YAZDIKLARIMI....

SEZEN CIM VALLAHI HERKESE OZELDEN MESAJ ATMAK ICIN ZAMANIM YOK ..BURADAN YAZIYORUM IKINCI AYDADA BASLARKEN DEMISTIM DUZENLI KILOSUNU TARTACAKLAR GIRSIN DIYE...SIMDI EDA DUZENLI KILOSUNU YAZIYOR MESELA AMA AYNI KILODA OLSUNNN ONEMLI OLAN TARTILIP KILOSUNU YAZDIRMASI ...
VALLAHI KIMSEYI KIRMAK ISTEMEM AMA HIRSLA YAPANLAR OLUNCA DAHA IYI ...

tweety0555

İSİM     İLK KİLO        1.ay      1.hafta                  2.hafta                3.hafta              4.hafta       HEDEF KİLO   

Ayşegül    63           59.5           595                  59.5                      59.4             58.3               59

Özlem       63.2         59.7         59.2                 59                         58.1              57.7             58

Eda           78              75            75                  74.8                                                                  70

Betül         67             63.5         63.3                                                                                        63

Sezen       75             72            71.2                71.2                      70.3                 69.8          65

Ferah       70.8          69                                                                                                          58

Gül           63            61.2          60.8              60.3                                                                    58

Ayşe         72            69.2         68.7               68.1                            67.3            67.0             60

Nur           72             70                                                                                                          65

Sabr(esra) 76         72.9        72.9                                                                                            66

tülayysl     68            67                                                                                                           55

hülya        63           63                                                                                                             58

gonca       62            61                                                                                                             58

aybuke   64.4           60                                                                                                              60

canan     56           56             55.5             55.5                    55                      54.7                    53

asya        68             60          60                59.5                                                                        59

ayse        .......          .....          67                                                                                              56

KIZLAR KUSURA BAKMAZSANIZ LISTEYI YENILEYECEGIM BU AY TARTISINI DUZGUN VERMEYENLERI CIKARACAGIM UCUNCU AYDA GIRMEK ISTEYENLERI TEKRAR EKLERIZ NE DERSINIZ..

Balböceği

karbonhidrat diyeti buldum ona başladım sabah

Garanti 8 10 kg gidiyormuş.. Ama bana 4 kgde yeter  :k06:

Bir hafta uygulayacağım.. :)  

doğangüneş

bende ayran detoksuna başladım bende nasibimi almazsam olmaz demi
o kadar kötü emellerime alet ettim sizi
:ehi: :ehi:
vatana millete hayırlı olsun bakalım

ama bi arkadaşım tel. açtı bi uğrayayım dedi yok ayran içiyorum gelme diyemedim  :toothy10:
neyse artık onada ikram ederim naapim  :ehi:
yoğurtçunun evinde ne umulan ne bulunan sadece süt ve süt ürünleri yenir  :ehi:

doğangüneş

edam seninkide hayırlı ve kolay olsun balım  :opucuk:
muhribe gibi incecik ipincecik oluruz inşallah  :ehi: