27 Nisan , 2024, 08:30:36

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Haydi Beraber Zayıflayalım

Başlatan fıstık, 26 Nisan , 2010, 22:31:57

« önceki - sonraki »

laracroftt

sımdı dıyetısyene gıdenler ozel hastaneye mı gıdıyorsunuz? Doktor neyapıyor sadece lıste mı verıyor? Surecı bıraz anlatabılır mısınız bana?

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ♡♡♡BalKöpüğüEzgim♡♡♡ - 05 Ekim , 2012, 11:56:10
bı 10 kg daha verıp ıkıncıyı yapıcam ben sölerım noldugunu sıze  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
:icon_thumright: bekliyoruz bizi fazla bekletme banu  :opucuk:

banu_fth

ezgişi sutten kesmedım hala o yuzden beklıyorum .. ıkısı bı arada cıksın aradan yoksa bı daha töbe yapamam  :ehi: :ehi:  sogursa ıkısının arası olmas  :ehi:

dınlenmenın tadını alırsam vazgecemem .. hazır yorgunken öburude cıksıN<  :k06: :k06:

sölerım cnm bı 5 ay sobna dusunutyorum

banu_fth

Alıntı yapılan: laracroftt - 05 Ekim , 2012, 13:32:32
sımdı dıyetısyene gıdenler ozel hastaneye mı gıdıyorsunuz? Doktor neyapıyor sadece lıste mı verıyor? Surecı bıraz anlatabılır mısınız bana?

önce devlet hastne dahılıyeden randevu alıyosun.
dogum yaptım dıyosun dıyetısyene gıdıcem gereklı tahlıllerı yaptırmak ıstıyorum dıyosun..
tum kan ıdrar tahlıllerını yazıyo..
sonucu alıp özele gıttım ben
devlete gıtceksen sonucları alıp aynı dr a gıdıyosun o san dıyetısyene sevk yazıyo sende gıdıyosun..

laracroftt

pekı hormonlarınada bakıyor mu troıd falan?

banu_fth

Alıntı yapılan: laracroftt - 05 Ekim , 2012, 14:39:56
pekı hormonlarınada bakıyor mu troıd falan?

tabı tabı bakıyor ..dogum yaptım de  dıyorum cunku senın tum hormonlarına bakıyor öle deyınce  ;)

hersey normale dönmusmu dıye bakıyo.. tum testlerı ıstıyorum de yınede sen ..herseye bakılsın dr bey de yazar bıse olmas..

ben öle yaptım.merak edıyorum hersey normale dönmusmu dedım.. tamam dedı ayrıyetten bı kac hormon testı de yazıyorum herseye bakılsın dedı .Allah razı olsun ..ıyı bırıne denk geldım sende ıns öle bırıne gelırsın :amin:

laracroftt

ay ınsallah.bende gıdeyım ozaman ama devlet hast. Doktorlar malum cok ılgılı degıl. Umarım ıyı bırıne duserım.cok saol :opucuk:

fıstık

ben ikinciye hamileyim 5 -6 ay sonra yazarım kızlar  :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:

banu_fth

Alıntı yapılan: laracroftt - 05 Ekim , 2012, 19:49:42
ay ınsallah.bende gıdeyım ozaman ama devlet hast. Doktorlar malum cok ılgılı degıl. Umarım ıyı bırıne duserım.cok saol :opucuk:

işte onun için cnm diyorum ki ilgili olmazsa sen altta alttan sölersin .. doğum yaptım ben ondan sonra hiç bakılmadı hormonlarım normale dönmüşmü onlara baktırmak istiyourm . birde zaten standart listesi var onların diyetisyene gidiyorum diyince hazırladıkları .. onun için diyetisyene de gideceğim onun için gerekli tahlilleri de yazarsanız yaptırmak istiyorum dersin cnm..

sanırım bu kadar kibar sölenirse .. ilgisizde olsa yazar ne gerekiyorsa diye düşünüyorum  :icon_scratch:

inşallah herşeyin normal çıkar ..

banu_fth

Alıntı yapılan: fıstık - 06 Ekim , 2012, 11:08:52
ben ikinciye hamileyim 5 -6 ay sonra yazarım kızlar  :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:

:k06: :k06: :k06:

sağlıkla doğur cnm  :nazar: :amin: :amin: :love9: ..

sanırım eşim bana komplo kuruyo .. dikkat etmiyor bu ay halim harap korkuyorum . kızı sütten kesmek istemiyorum .. anlamıyor koca kafa  :cussing: çocuk olsun nolcak diyor .. olsun bende isterim de .. kızı sütten kesemem  :sad1:

fıstık

Alıntı yapılan: ♡♡♡BalKöpüğüEzgim♡♡♡ - 06 Ekim , 2012, 14:08:54
Alıntı yapılan: fıstık - 06 Ekim , 2012, 11:08:52

:k06: :k06: :k06:

sağlıkla doğur cnm  :nazar: :amin: :amin: :love9: ..

sanırım eşim bana komplo kuruyo .. dikkat etmiyor bu ay halim harap korkuyorum . kızı sütten kesmek istemiyorum .. anlamıyor koca kafa  :cussing: çocuk olsun nolcak diyor .. olsun bende isterim de .. kızı sütten kesemem  :sad1:

amin canım inşallah  :amin:

bence bebeğin daha çok küçük yaşına bile girmemiş biraz daha bekleyin derim  :icon_thumright:

banu_fth

bende şöle bi 18 aylık filan olsun istiyorum ..

süt geldiği kadar vermek istioyurm çünkü o onun kısmeti ..  :amin:

fıstık

Bencede doğru düşünüyorsun canım nasip kısmet

Ona bakarsan bende ikinciyi istemiyordum ya da ışıl 5-6 yaşına gelsin öyle diyordum

Bize sürpriz oldu  :k06: :k06: :k06:

Rabbim vermiş o bizim armağanımız  :nazar: :amin:

banu_fth

:k06: :k06: :k06: hoşgelmiş sürpriz yumurta ama sizin normal yani .. ışıl büyüdü sayılır. hem araları da çook uzun olmaz iyi olmuş zamanında bence tam seninki . Allah bilir tabi ..
ama bizim için erken  :icon_scratch:
ben çok isterim birlikte büyüsünler .. ammaaa .. süt olayı durduruyor beni .. bi de vücut dinlenmeli ya 2 yıl ..  :icon_scratch:

fıstık

Tabi canım senin vücudunda çok önemli yenilenmen lazım

Özellikle ileride sık doğum yapanlarda kemik erimesi kaçınılmaz oluyor

Kan depoların kalsiyum depoların tekrar dolsun