27 Nisan , 2024, 12:23:55

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Haydi Beraber Zayıflayalım

Başlatan fıstık, 26 Nisan , 2010, 22:31:57

« önceki - sonraki »

banu_fth

Alıntı yapılan: susanna - 18 Haziran , 2012, 14:42:56
kizlaaarrrrrr burayi iyice bosladiniz bakiyorum nerdesiniz diyetcanlar bugun pazartesi dokulsun bakalim kiolar  :hieyt:

ben bu sabah 68 kilo ciktim  :basardim:

ben 2,5 kilo vermişim .. 15 haziranda başladım dün tartıldım .. heyooooooo  :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

loresima

kızlar sırf sizinle gaza gelip zayıflayabilmek için üye oldum..umarım bunu sonuna kadar götürürüm.. :amin:hayatımda ilk kez kilolarımı kafaya taktım.. :)

susanna

Alıntı yapılan: loresima - 04 Temmuz , 2012, 00:21:41
kızlar sırf sizinle gaza gelip zayıflayabilmek için üye oldum..umarım bunu sonuna kadar götürürüm.. :amin:hayatımda ilk kez kilolarımı kafaya taktım.. :)
allah muaffak etsin arkadasim nezaman basladin
neler yapiyosun kilo verme calismalarinda

loresima

beyaz ekmeği bıraktım..sadece sabahları tam buğday ekmeği 2 dilim...
:hungry:
şekeri  bıraktım..

hamur işi de yok artık :'(

yani yemek işini baya azalttım..ama süt olsun diye istediğim diyeti de yapamıyorum..bebeğim emiyo..

jillian michaels videolarına takıldım bu gün..

gün aşırıda wii fit çalışıyorum 1 saat..

umarım bu kadarcıkta olsa hırsımı kaybetmem...36 bedendim 2 sene önce şimdi ise offffffff :tongue3:

susanna

Alıntı yapılan: loresima - 06 Temmuz , 2012, 16:48:27
beyaz ekmeği bıraktım..sadece sabahları tam buğday ekmeği 2 dilim...
:hungry:
şekeri  bıraktım..

hamur işi de yok artık :'(

yani yemek işini baya azalttım..ama süt olsun diye istediğim diyeti de yapamıyorum..bebeğim emiyo..

jillian michaels videolarına takıldım bu gün..

gün aşırıda wii fit çalışıyorum 1 saat..

umarım bu kadarcıkta olsa hırsımı kaybetmem...36 bedendim 2 sene önce şimdi ise offffffff :tongue3:
uzulme canim allah muaffak etsin
emzirmek senin en buyuk yardimcin simdi yaz zaten agir yemekler yenmiyo
ben 9 ayda hamile kalmadan onceki kiloma indim
sadece saglikli beslendim
ekmegi zaten sevmem abur cubur cok yerdim onlari biraktim kizim hareketlendikce benim sarfettigim eforda artti
suan hamile kaldigim zaman giremedigim kotlarima girebiliyorum
sende uzme kendini kac ayda aldik bu kilolari uzun zamanda olsa vericez merak etme :aferin:

loresima

inşallah canım..ama kimse kalmamış burda..herkes vermiş kilolarını sanırım :-\

KONYALI

KIZLAR BENDE 65 KILOYUM BENIDE YAZIN

Lă_Tăhzen!

Türkiyeye gitmeden 71'dim turkıyeden dönecegımde tartıldım 67 olmusum sıcaklar erıttı beni :D

Ramazan dolayısıylada bıraz daha werırım insallah

--elif--

birgün bu konuyla alakadar olacağım aklımın ucunda bile geçmezdi  :-\
hamilelikten önce 59dum
doğumdan önce 75dim
şu anda 69 kiloyum
dana gibi oldum valla hiç bir kıyafetim olmuyor nasıl gider bu kilocuklar  :dontknow:  :dontknow:

burcu MELEK

20 Temmuz , 2012, 13:49:04 #6084 Son düzenlenme: 20 Temmuz , 2012, 13:50:50 melek_
BURAYA ADIMI YAZMAMIŞTIM ZAYIFLAYAMAM DİYE AMA 5 KİLO VERMİŞİM SÜPER SÜPER BİR HABER COK MUTLUYUM HATTA 6  DA OLABİLİR REGLKEN TATTILDIM DİYETE DEVAM 2 KİLO DAHA VERİRSEM YETER YANİ 53 OLURSAM  :muzz:  :occasion5:  :occasion5: 5 KG Yİ 20 GÜNDE VERDİM

seda87

HEEEEEEEEEEEY BEEEEEEE 63KİLO OLDUUUUUM KALDI SON 3KİLOM TOPLAM 22KİLO VERDİM :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14:
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

laracroftt

Alıntı yapılan: seda87 - 02 Ağustos , 2012, 20:05:42
HEEEEEEEEEEEY BEEEEEEE 63KİLO OLDUUUUUM KALDI SON 3KİLOM TOPLAM 22KİLO VERDİM :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14:

Nasıl verdın okadar kıloyu yaa?? Neyaptın? Ne kadar zamanda verdın? Kıskandım senı ben 60 kıloyum 50ye dusmem gerek. Ama ben tatlı yemeden yasayamam kı :(  hıcbısey yemıyım ama cıkolatamı almayın benden...

susanna

kizlar bende hedefime ulastim  :basardim:65 civarinda dolaniyorum  :nazar: tek sikinti tr ye gittik geldik derken 1 aydir sporu biraktim gobus gene yumusadi  bi tasinsaydik yuzmeye baslasaydim super olardi  ::)
darisi tum kilo vermek isteyenlerin basina

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

kizlar ramazan da siz kilomu aliyonuz yoksa veriyonuzmu  :icon_scratch: ben 2kg  verdim  :basardim: artik eski kilomdan daha zayifim  :nazar: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: darisi zayiflamak isteyenlerin basina  :hello2: :hello2:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

muhribe

canım ben de 2 kilodan fazla vermişim ramazan başlayalı beri  :basardim:

keşke hep ramazan olsa  :ehi: