28 Nisan , 2024, 16:02:24

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

BERRAĞIN YENİ DÜNYASIIII:)))

Başlatan sevda, 29 Kasım , 2007, 23:21:50

« önceki - sonraki »

berrak

31 Aralık , 2007, 00:43:11 #105 Son düzenlenme: 31 Aralık , 2007, 00:45:10 berrak
mutlu yıllar mutlu yıllarinşallah yeni yılınız hep sağlık ve mutluluk dolu olsun.bebeklerimizle daha nice yıllara.

duru boncuk

bütün ömrünüz sağlık ve huzur dolu olsun umarım :opucuk: :opucuk:

berrak

yeniyıla oğlumla zıplayarak girdik  :hieyt: bugüne kadar aldığım en güzel hediye EFEM

sevda

berrak

oğlum efe ve arkadaşı penguş.kendisi oğlumun en yakın arkadaşı ve termofor olur. :ehi:

[eklenti yönetici tarafından silindi]

-Butterfly-

berrakcim efe kocaman olmus  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: cokta tatli yavrum arkadasinada bayildik  cok seker  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

yeni yiliniz kutlu olsun ailenle beraber uzun mutlu ve saglili bir omur diliyorum.. :love7:

[eklenti yönetici tarafından silindi]

Tuana'NIN ANNESI TUBIS

berrak

kızlar oğlumun resimlerini koymuştum görünüyormü?sadece benmi görüyorum.yanında penguen olan resmi.

berrak

sağol tubacım sizede mutlu yıllar. busecim seninde yeniyılın kutlu olsun.  :opucuk: bebişlerle nice mutlu seneler geçirelim inşallah. :amin:

-Butterfly-

berakcim senin gordugun her seyi bizde goruyoruz :)) ama tek resimle beni kandiramazsin  :binkybaby:

berrak

busecim üye girişi yapmayınca görünmüyormuş şimdi anladım. ;D  canım o resim denemeydi bundan sonra oğlumun resimlerini daha çok görürsünüz.

duru boncuk

YAKIŞIKLI EFEYEDE ARKADAŞINADA BAYILDIM VE DEVAMINI BEKLEMEYE BAŞLADIM ÇOK TATLI  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:ALLAH NAZARDAN SAKLASIN :amin:

VE YANAĞINA ŞÖYLE KOCAMAN Bİ ÖPÜCÜK  :opucuk: :opucuk: :opucuk:BERRAK BUNU BENİM İÇİN YAPARMISIN

sevda

Berrakcım paşam çok tatlı olmuş allah nazarlardan saklasın.... :nazar: :amin:

semra

:nazar: :nazar: :nazar:COK TATLI BERRAKCIGIM BU TOSUN MASALLAH  :nazar: :nazar: :nazar: