Küçük Dünyam Ayberkim

Başlatan pelinim, 12 Kasım , 2007, 22:51:42

« önceki - sonraki »

esra_yesiloz

ne güzel yaa bi  kerede bizimki şöyle 10da uyansa bende bir saat uyusam ama nerdeeee 7yi geçmiyo 7 oldumu başlar ağlanmaya  :caca:

duru boncuk

nagihan çok üzüldüm yaa umarım bir an önce atlatırsınız gaz probleminizi :amin: benim kızımda gazlıydı ama 4 aydan sonra geçti gibi yine bazen oluyo ama eskisi kadar şiddetli değil umarım sizde atlatırsınız bu günleri

esra_yesiloz

nagihancım gaz problemi varsa meleğinin milupanın rezene veya papatya çayını al canım gaz problemi olmuyo hem bebeği rahatlatıyo ben öğün aralarında içiriyorum kızım gayet güzel gazını çıkarabiliyo  :nazar: geçmiş olsun bitanem  :k06:

sevda

Canım ben abartısız 8 ay birçok şeyi yemek istedim ama yiyemedim sırf gaz olmasın diye sende biraz daha dikkat edersen sanırım olmaz yada biraz daha hafifletirsin gaz sorununu diye düşünüyorum allah kolaylık versin güzelim... :opucuk:

Tuana'NIN ANNESI TUBIS

28 Kasım , 2007, 00:15:45 #79 Son düzenlenme: 01 Aralık , 2007, 00:38:14 Tuana'NIN ANNESI TUBIS
cok gecmis olsun insallah en kisa zamanda atlatir gaz sorunu ayberk bebek :opucuk:

-Butterfly-

Nagihancim  bende senin gibi kendimde iciyordum  ama bazen cozum olmuyordu hatta bir cok zaman cozum degildi benim ictigim eger  cok kivranirsa bence korkmadan verebilirisin yakisikli adasimiza  ben 2 haftalikti ayberk rezene vermeye basladim ama az miktarlarda veriyordum fakat kesinlikle rahatlatiyordu.. kolay gelsin canimm opuyoruz sizi...

pelinim

Hepinize teşekkür ederiz teyzeleri..bizim gazımız her zaman olmuyor çok şükür..nadiren benim yediğim şeylerden dolayı tutuyor sancıları.gemeldede rezene içmediğim günlere rastlıyor zaten.

Dün yumurta toplamaya komşu teyzemize gittik apartmanda..diğer komşularda geldi.sohbet ettik bol bol.özlemişim onlarıda.hepsi çocuklu kızımla yaşıt çocukları var.ama genelde çocukları hasta oldukları için özellikle kışın çok görüşmek istemiyorum.benim kızım hemen kapar.haliyle bebek de olunca daha dikkat etmeye çalışıyorum.

duru boncuk

nagihan iyi yapmışsın canım sohbet etmek sanada iyi gelmiştir ama dediğin gibi kışın insan çıkmak istemiyo ne olur ne olmaz hastalık falan kapar dikkatli olmak lazımm

eeee kaç yumurtanız oldu bakiiimmm :k06:

sevda

Ohhhh yumurtalanmışsınızzz hadi hayırlısıyla bir kaç ay sonra da yürüyerek peşinden doğruca komşulara gidersinizzz...

bengü

dün esra ceyhan da bebek doktoru vardi annenin yedikleriyle gazin hic alakasi yok aksine emziren kadin sogan bulgur nohut mercimek tüketmeli diyo ya doktorlarin hangisine inanicaz ben anlamiyorum :-\
mutlu olmak icin gülmeyi bekleme

sevda

Valla hepsi ayrı bişey söylüyor insan kime inanacağını bilemiyor açıkçası...

adalet

selam nagihancim kucuk pasa ve ablamiz nasilar  :opucuk: ablamiz kardesi kiskaniyomu

pelinim

Alıntı yapılan: özgül-duru - 29 Kasım , 2007, 21:18:02
nagihan iyi yapmışsın canım sohbet etmek sanada iyi gelmiştir ama dediğin gibi kışın insan çıkmak istemiyo ne olur ne olmaz hastalık falan kapar dikkatli olmak lazımm

eeee kaç yumurtanız oldu bakiiimmm :k06:

Özgülcüm şimdiye kadar gittiklerimizden bir karton yumurta toplamışızdır :k06:

pelinim

Alıntı yapılan: bengü - 29 Kasım , 2007, 23:35:17
dün esra ceyhan da bebek doktoru vardi annenin yedikleriyle gazin hic alakasi yok aksine emziren kadin sogan bulgur nohut mercimek tüketmeli diyo ya doktorlarin hangisine inanicaz ben anlamiyorum :-\

aynı şeyi daha önce bende duymuştum bir doktordan?hangisine inanacağız bilmem?

pelinim

Alıntı yapılan: adalet - 30 Kasım , 2007, 14:16:11
selam nagihancim kucuk pasa ve ablamiz nasilar  :opucuk: ablamiz kardesi kiskaniyomu

İkiside iyiler canım..ablamız üçümüz yalnızken daha iyi..misafir gelince çok belli ediyor kıskandığını :( olmadık şeyler yapıyor.sizde durumlar nasıl?