Küçük Dünyam Ayberkim

Başlatan pelinim, 12 Kasım , 2007, 22:51:42

« önceki - sonraki »

pelinim

Benim küçük kuzum "gel babası gel" yapmaya başladı teyzeleri.. :nazar: :nazar: :nazar:en sevdiği oyun oldu şimdi..kendi başlatıyor eliyle söylememi istiyor..bazende kırılıyor gülmekten... :ehi:

sevda

:nazar: :nazar: :nazar: :amin: :amin: maşşallahh allahım nazarlardan saklasın meleğimii annesi ...

Ama şurubu içirememene üzüldüm dr paslaşabilirisin mesela bazı çocuklar çilekli ilçaları bazılarıda portakal tadında olanları seviyor belki değiştirebilir aynı öelliklere sahip başka bir ilaçla bizimkisi portakal tadında olanları daha fazla seviyor mesela... ;)

-Butterfly-

Yerim ben onun gel gel yapan minik elleriniii  :hungry: :hungry: :hungry:

semra

aferin kuzuma demek gel gel yapiyor :aferin: :aferin: :nazar: :opucuk:

Tuana'NIN ANNESI TUBIS

MASALLAH KUZUMA DEMEK GEL GEL YAPIYOR HE AFERIN ONA :aferin: :aferin:

AMA BU SAYFAYADA KIMSECIKLER UGRAMAMIS UZUN ZAMANDIR NE OLDU SIZE YA NERELERDESINIZ  :dontknow: :dontknow: :dontknow:

-Butterfly-

Ayberk'cigimi birden burdan opimmm  :opucuk:

Tuana'NIN ANNESI TUBIS

bende bende bende öpmek istiyorum :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

eksik kalmiyorum biseyden :k06: :k06: :k06: :k06:

pelinim

Tubişim sayfamıza gelmişsin.hoşgeldin canım. :flowers:Busem sende tabi. :flowers:öpücüklerinizi aldım.bende sizleri öptüm kocaman. :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

Ayberk'in iki dişi birden patladı.yaşasın. :muzz: :hello2: :hieyt: :nazar:

Tuana'NIN ANNESI TUBIS

yasasin  :hello2: :muzz: :hello2: :muzz: :hello2:

minik pasanin da disleri patladi demek yeni incileriniz hayirli olsun meleklerin ikisinide  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

sevda

ÖNCELİKLE DİŞLERİNİZ HAYIRLI UĞRLU OLSUN GÜZEL GÜZEL MAMALAR YESİN KUZUMMM...

BİRDE BENİMDE BAŞIM KELMİ AYOL BENDE İSTİYORUM ÖPMEK YAAA BANANEEE AAAAAHHHH YERİM BEN KZUMU VALLA KİMSYE KAPTIRMAMM ONA GÖREEE BANANEEE BANANEEE... :suclu: ;) :opucuk: :opucuk: :opucuk: