Küçük Dünyam Ayberkim

Başlatan pelinim, 12 Kasım , 2007, 22:51:42

« önceki - sonraki »

burcu-emir

maşallaaaaah anneeesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

-Butterfly-

:nazar: :nazar: :nazar: masalah adasimizaaa demek dis cikartiyor  aferin :aferin: kuzucuga gecti bizi vallahi guya bizde buyuk olacagiz :)) ayberkcigim  5 aylikkende yurumeye basladi dersen  kut diye bayilirim ona  gore :tongue3:

ayrica resimleriniz cok guzellll  :nazar: :nazar: :nazar:

estim

sayfanız hayırlı olsun öncelikle  :occasion16:

ah o ne güzel bakıştır öyle
zeytin gözlü yakışıklı  :nazar: :nazar: :nazar:

Tuana'NIN ANNESI TUBIS

fotograflara bayildim masallah cok tatli bi bebek cokta hizli gidiyo yakisikli :nazar: :nazar: yarina kalmaz yururde :k06: :k06:
:opucuk: :opucuk:yakisikliyi

Almiş'inAnniş'i

ah gülücüklerini yisinler onun  :hungry:  :love9: :nazar:

pelinim

Günaydın...

Estim hoşgeldin sayfamıza.çok teşekkür ederiz.

Teyzeleri çok zor bir gece geçirdik.Ayberk'i ilk kez gazdan bu kadar kıvranırken gördün..suçluyum biliyorum dün yememem gereken şeyleri yedim.ama oldu bir kere.bundan sonra çok daha dikkat edeceğim.çok uykusuzum.gece geç uyuduğu gibi erkendende kalktı.zor bir gün beni bekliyor..öpüyoruz hepinizi.. :opucuk: :opucuk: :opucuk:

Almiş'inAnniş'i

son bir ay kaldı, dayan nagihancım  :amin:
3 ayından sonra bebeklerde gaz problemi ortadan kalkıyor  :hello2:

pelinim

İnşallah Remziyecim..sabredeceğiz ne yapalım.

-Butterfly-

remziyecim muhalefet gibi olacagim kusura bakma  :suclu:

fakat biz 5.ayimizdayiz hala ortadan kalkan bir sey yok tek kalkan birsey var oda benim sinirlerim  :cildir: malesef cocuktan cocuga degiisyor sanirim insallah minik ayberkcigim cabuk atlatir  :sad1:

pelinim

Sağol Busecim inşallah..Hepimizinki çabuk atlatır umarım..

Bu arada oğluma diş kaşıyıcısı aldım dün sulu olanlardan..biraz erken oldu.üzerinde bile 3+ yazıyor :)

-Butterfly-

nagihancim simdi okudum ustteki yazini canim benim ayberklerde var bir keramet sanirim bizde aynisiydik ve hala esisi kadar sidetli olmasada devam ediyor gaz sancilarimiz fakat ben rezenede bulmustum cozumu rezene veriyormusun? birde  banyo yaptiriyordum  karin bolgesine masaj yaparak oda cok rahatlatiyordu..ayria diger cozumumde karin kismina ve ayaklarina  sicak havlu koyuyordum  bunlari dene emin ol faydasini goreceksin.. tabiki en onemli sey senin yediklerin yyukarida yazdigin gibi bende emzirdigim surece  dogru duzgun yyemedim hic bir seyi :( allah sana kolaylik versin canimm...

Almiş'inAnniş'i

evet buse
yani çoğunlukta diye düzelteyim  ;D
çünkü bazı bebeklerde 6. ayı da bulabiliyomuş  :laughing7:
iyi düşünelim iyi olsun  :occasion5:

pelinim

Alıntı yapılan: Buse & Ayberk - 26 Kasım , 2007, 09:53:39
nagihancim simdi okudum ustteki yazini canim benim ayberklerde var bir keramet sanirim bizde aynisiydik ve hala esisi kadar sidetli olmasada devam ediyor gaz sancilarimiz fakat ben rezenede bulmustum cozumu rezene veriyormusun? birde  banyo yaptiriyordum  karin bolgesine masaj yaparak oda cok rahatlatiyordu..ayria diger cozumumde karin kismina ve ayaklarina  sicak havlu koyuyordum  bunlari dene emin ol faydasini goreceksin.. tabiki en onemli sey senin yediklerin yyukarida yazdigin gibi bende emzirdigim surece  dogru duzgun yyemedim hic bir seyi :( allah sana kolaylik versin canimm...

Busecim ben rezeneyi kendim içiyorum.Ayberk'e anne sütü dışında birşey vermiyorum.ben içince gazımı gideriyor.bebişe de geçmiyor çok faydasını gördüm.dün dışardaydık  o yüzden rezene içemedim.yanımda değildi.eve gelince içtim ama ge gelmiştik zaten.termofor kullanıyorum ayaklarına karnına koyuyorum çok iyi geliyor.ama ben zaten yerken bu akşam gazı olur demiştim içimden ki oldu.bir daha dikkat edeceğim.

-Butterfly-

anladim guzelim tabiki benimki feci  gazli oldugu icin hem ben iciyorum hem o ona ragmen gecmiyordu :(( hatta bu aksam saat 8:00 da uyuttum  8:40 da uyandi aglayarak canim nasil gaz nasil gaz anlatamam durmadan abartmiyorum en az 10 dakika pes peseee surekli gaz cikartti :(( o gaz bende olsa ben catlarim heralde diye  dusunuyorum ... allah bebeklerimize kolaylik versin ...

pelinim

kıyamam yaa..bebeklik de ne zor şey.ayaklanana kadar sürüyor sıkıntı sonrası rahat.az kaldı az..

Oğlum 10 da uyandı bu sabah çok mutluyum.annesine jest yaptı:)