Doğumu Yaklaşan Arkadaşlar______28 + (Neler Yaşıyorsunuz?)

Başlatan DER!N, 29 Ekim , 2009, 15:10:22

« önceki - sonraki »

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 16 Temmuz , 2011, 13:47:26
evet çok sıcak  :sad1:

akşama kuaförümden randevu aldım saçlarımı kestircem biraz uzadılar baya

hem doğumdan sonrada rahat ederim  :love3:

KESTİRR KESTİRRR ÇOK BUNALTIYO BEN DE KÜT YAPTIRMIŞTIM YİNE UZADILAR SİNİR OLUYORUM
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

Aytii

uzamalarını istesem uzamazlar :D uzamasın istediğim için uzadılar  :caca:

oy nasıl bi cümle oldu bu  :ehi:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

susanna

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 16 Temmuz , 2011, 13:47:28
Alıntı yapılan: susanna - 16 Temmuz , 2011, 13:42:42
son iki gunun gecesi felaketti ne klimalar ne cam kapi acmalar yetmiyo
sicaakkk cok sicaaakkkkkkkkkkk
:icon_pale: :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale:
:-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo

ALLAHTAN İYİCE AĞIRLAŞMADIN SON GÜNLER ÇOK DAHA ZOR GEÇİYOR ÇÜNKÜ SICAK Bİ TARAFTAN AĞIRLIĞIN Bİ TARAFTAN EYLÜL SICAK OLMAZSA RAHAT GEÇİRİSİN İNŞALLAH
insallah be arkadasim ama simdiden donmekte zorlaniyoken agustos gozumu cok korkutuyo bide istanbuldaki evlerde cam kapi acma sansimizda yok  :sad1:

ponçik

Aytii

Alıntı yapılan: g10ca - 21 Temmuz , 2011, 10:46:14
Allah yardımcınız olsun arkadaşlar  :amin:

Amin canım sağol

ben sezeryan olacam doktorum öyle karar aldı oğlumun kilosu fazla ve benim çatım müsait değil

bilgi edinmeye çalışıyorum sezeryanla ilgili

susanna

30+
dun kizimin yuzunu gordum  :love7: beni kendine asik edip sabirsizligimi kamciladi
seni verene kurban olayim ben saglikla sihatle gel insallah

*•.¸♥gonca♥¸.•*

resim nekadar belirgin çıkmış yaaa maşallah bebişine cnmm aynen belli olmuş yanii :nazar: :nazar: 31.haftana girmişsin gözün aydın artık cabuk geçer takii bu haftaya kadar çakıldı kaldı sanki geçmiyo... :k06:sıcaklar beter valla son ayın bole olması hiç ii deilmiş allah yardımcımız olsun... :amin:
hayatıma hoşgeldin aşkların en güzeliiiii Yağmur Meleğim....

KONYALI

karnımı sağa sola attıkca midem eziliyor sanki, ne yan nede sırt üstü yatamıyorum eziyor bu velet benı...geceler tam bır kabus oldu...hıc uyku yok..zavallı kocamda uyuyamıyor benım yyuzumden sureklı donuyorum yatakta, ben dondukce kızımda tekmelıyor,yumrukluyor...gecen gun esım dıyor ama yazık annene napıyorsun kızım sen????
yınede herseye deger o ıcındeyken cok farklı duygular hıssedıyorsun..allahım sağlıkla kucağımıza almayı nasıp etsın ınsallah

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

susanna

Alıntı yapılan: *•.¸♥gonca♥¸.•* - 27 Temmuz , 2011, 12:49:45
resim nekadar belirgin çıkmış yaaa maşallah bebişine cnmm aynen belli olmuş yanii :nazar: :nazar: 31.haftana girmişsin gözün aydın artık cabuk geçer takii bu haftaya kadar çakıldı kaldı sanki geçmiyo... :k06:sıcaklar beter valla son ayın bole olması hiç ii deilmiş allah yardımcımız olsun... :amin:
gonca teyzesi zorlaya zorlaya ancak 20. haftada cinsiyetini 30. haftada yuzunu gosterdi kizim  :k06:
allah hepimize yardimci olsun son aylarimizda iyice agirlastik bide sicaklar hepten dayanilmaz oluyo

babaciktan ayrilmis olmakta gunlerin gecisini yavaslatmistir belki  :aferin:
benimde gunlerim bu cumadan sonrta yavaslicak  :-[

Balböceği

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 28 Temmuz , 2011, 16:54:54
Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 28 Temmuz , 2011, 01:01:31
buraya gelmeyı sabırsızlıkla beklıyorum  :hello2: :hello2:
9 hafta sonra insallah geleceksin  :hieyt: :hieyt: :hieyt:
çok sagol canımmmm  :opucuk: :hieyt: :hieyt: dugunler bıtınceye dek bır baskmışım buraya gelmışım  :k06:

Balböceği

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url