Doğumu Yaklaşan Arkadaşlar______28 + (Neler Yaşıyorsunuz?)

Başlatan DER!N, 29 Ekim , 2009, 15:10:22

« önceki - sonraki »

*•.¸♥gonca♥¸.•*

36 numara giyen ben bugun 37 numara bi ayakkabı 38 numara bi babet aldım şoklar içindeyiimmm   :ehi: :ehi: dahada ewe geldim zor oldu ayagımaa  :ehi: :ehi:
hayatıma hoşgeldin aşkların en güzeliiiii Yağmur Meleğim....

banu_fth

Alıntı yapılan: *•.¸♥gonca♥¸.•* - 13 Temmuz , 2011, 18:55:01
36 numara giyen ben bugun 37 numara bi ayakkabı 38 numara bi babet aldım şoklar içindeyiimmm   :ehi: :ehi: dahada ewe geldim zor oldu ayagımaa  :ehi: :ehi:

aynen 2 numara büyük terlik aldım .. bol bol giyiniyorum şu an .. geniş geniş  :k06: :k06: daha bu başlangıç biliom  :icon_pale:

Aytii

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

YOK AYTENCİM HENÜZ MİLLİ OLAMADIM.DEĞİŞİK DUYUMLAR ALDIM ÇATI MUAYENESİ İÇİN KİMİNİN CANI ÇOK ACIYOMUŞ KİMİ KORKULACAK GİBİ DEĞİL DİYO BÜNYEYE DOKTORUNA GÖRE DEĞİŞİYO GALİBA.BANA YARIN YAPARSA GELİR ANLATIRIM
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

ben oldum dünüürüm  :k06:anlatayımmı istermisin
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 13 Temmuz , 2011, 20:04:08
ben oldum dünüürüm  :k06:anlatayımmı istermisin

EVET EVET ANLATTT PİSİCİĞİMM BEN DE DUYMAK İSTİYORUM :D
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

Aytii

anlat dicem ama

seninkisi dogum aninda olmadimi kontrol etmek için açikligini  :icon_scratch:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

pisicik erken başladı çatı muayenesine karaciğer enzimlerinden dolayı sanırsam bi kaç kere baktılar ona doğumdan önce ben öyle hatırlıyorum elif ağlamaaaaa annen teyzeleri bilgilendircek kuzummm hadi uslu uslu durr  :aferin:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

babası ilgilenıyor elifle şuan :aferin:bwn biraz mola verdım acaip terledim  ve yoruldum
dünürüm nurun dediği gibi ben 4-5 kez çatı muayenesı oldum nstde hep sancım çıkıyordu hatırlıyorsanız kasılmalarım çok oluyordu doktorumda tedbir amaçlı hep çatı muayenesi yapıyordu doğumda olan ayrı o resmen tövbe yarabbim şakk diye sokup parmaklıyorlar gelen giden :cussing:

doktorumun yaptığı çatı muayenesine elince eldiven giyip eline jel sürüyordu şimdi derin bir nefes al dıyordu ben çok derin bir nefes lıyordum en önemlı nokta işte elını soktuktan sonra kendını sıkmaman ve derın derın nefes almaya devam etmen işte içerisini yokluyor hatta elifin başına dokundugunu söylemişti,canım acımadı ben cok rahattım doktorum çok emın ve nazıktı bu çok önemli bazıları acaip sert davranıyor jel falan srmüyor acile gittiğimde erkek bir doktor yapmıştı 2 gun sunnet çocugu gibi yurumustum resmen
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

hmm

ya ben çok rahatim niyeyse  :dontknow:

çogu kisi bana acidigini söyledi ama umurumda deil :D yani korkmuyorum  :-\ olacaksa olacak diyorum sonuçta bi yola girmisim elbet sonuna varcam  :amin:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

susanna

son iki gunun gecesi felaketti ne klimalar ne cam kapi acmalar yetmiyo
sicaakkk cok sicaaakkkkkkkkkkk
:icon_pale: :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale:
:-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo

Aytii

evet çok sıcak  :sad1:

akşama kuaförümden randevu aldım saçlarımı kestircem biraz uzadılar baya

hem doğumdan sonrada rahat ederim  :love3:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: susanna - 16 Temmuz , 2011, 13:42:42
son iki gunun gecesi felaketti ne klimalar ne cam kapi acmalar yetmiyo
sicaakkk cok sicaaakkkkkkkkkkk
:icon_pale: :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale:
:-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo

ALLAHTAN İYİCE AĞIRLAŞMADIN SON GÜNLER ÇOK DAHA ZOR GEÇİYOR ÇÜNKÜ SICAK Bİ TARAFTAN AĞIRLIĞIN Bİ TARAFTAN EYLÜL SICAK OLMAZSA RAHAT GEÇİRİSİN İNŞALLAH