Doğumu Yaklaşan Arkadaşlar______28 + (Neler Yaşıyorsunuz?)

Başlatan DER!N, 29 Ekim , 2009, 15:10:22

« önceki - sonraki »

< ESLAL >

sorma ilknurcum başım belada bu cadıyla doktoru mamayı değiştir biberonu değiştir mutlaka birini sevmemiştir diyor hepsini denedik yok onun tek derdi beni emmek ama anacığındada süt yok  :y25:

ayşecim ilknurunda dediği gibi bunlar çok normal paşamız gelmeye niyetlendi artık  :muzz: :muzz: :muzz:

HAYIRLI ZAMANDA SAĞLICAKLA GELSİN İNŞ.  :amin: :amin: :amin:

мiŁenα.

anam benı tek bırakmayın :icon_pale: :icon_pale:

ya anıden bır anda gelırse :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale:

:love9: :love7: :love9:

AککORTįє

Alıntı yapılan: ๑۩۞۩๑ şєкєяιιм ๑۩۞۩๑ - 25 Şubat , 2010, 13:22:19
Alıntı yapılan: iLkNuRR - 25 Şubat , 2010, 12:56:59
Alıntı yapılan: ๑۩۞۩๑ şєкєяιιм ๑۩۞۩๑ - 25 Şubat , 2010, 08:33:26
zaman yaklaştıkça tedırgınlıgım artıyor.!!

sımdı karnınızın asagı dustugunu nasıl anlarsınız! ben alttan krnımı yukaırı kaldırıyorum hem oglumun asagılarda oldugunu hossedyorum...

ve benden beyaz sıvı kremsı akıntı gelıyor bu sıraalr acayıp cogaldı...???

varmı bunları yasayan gebe :'(

evt hayatım bunların hepsi çok normal, doğum sinyallerini veriyor artık  ;) :opucuk:
hadı hayırlısı ozaman ıns hayırlı vaktınde gelır ogum :amin:

:amin:

AککORTįє

Balböceği

Alıntı yapılan: ๑۩۞۩๑ şєкєяιιм ๑۩۞۩๑ - 25 Şubat , 2010, 13:48:19
anam benı tek bırakmayın :icon_pale: :icon_pale:

ya anıden bır anda gelırse :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale:

kiz kendini hazirla yanii o ana birakma oglum geliyor sevin yani aci cekcen napacan biz naisl dogdukk  :k06:
guvenini kazan kendi kendineee ne guzel  :hieyt: :hieyt:

AککORTįє

Alıntı yapılan: ezoo - 25 Şubat , 2010, 13:32:03
sorma ilknurcum başım belada bu cadıyla doktoru mamayı değiştir biberonu değiştir mutlaka birini sevmemiştir diyor hepsini denedik yok onun tek derdi beni emmek ama anacığındada süt yok  :y25:

ayşecim ilknurunda dediği gibi bunlar çok normal paşamız gelmeye niyetlendi artık  :muzz: :muzz: :muzz:

bence sen doktorunu değiştirmeyi dene birde.
ah canım ya gelmeyebilir olmayabilir sütün, ama bunun da başka bir hal çaresi olması lazım ya, herkes emzirmiyorki . sen daha iyi bilirsin ama  başka bi doktora daha danış bence

hüseb (ebuşş)

yaa ilknurcum maşş bu ne kadar tatlı bi bebek nazar değer herkes maş desin yaa uyy :nazar:
aşkitomm.....
bebeğimmm...

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

SiRiNe

kizlar 12 mart 2010 saat 13,00 de sezeryana giriyorumm dua edin insaaallah  :flowers: :hello2:

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

Alıntı yapılan: °ღ♥ღ°Duygu°ღ♥ღ° - 25 Şubat , 2010, 16:31:48
kizlar 12 mart 2010 saat 13,00 de sezeryana giriyorumm dua edin insaaallah  :flowers: :hello2:

hayırlısı ile ne kadarda az kalmış maşallah canım dularım seninle ş mubarek günde inşallah en güzel şekilde ağrısız sızısız dönersin meleklerinle evine :amin: :nazar:

SiRiNe

Alıntı yapılan: °ღ♥ღ° PıNaR°ღ♥ღ° - 25 Şubat , 2010, 16:44:56

hayırlısı ile ne kadarda az kalmış maşallah canım dularım seninle ş mubarek günde inşallah en güzel şekilde ağrısız sızısız dönersin meleklerinle evine :amin: :nazar:
aminn canim benimm sag olasinnnn  :opucuk:

AککORTįє

Alıntı yapılan: hüseb - 25 Şubat , 2010, 15:25:15
yaa ilknurcum maşş bu ne kadar tatlı bi bebek nazar değer herkes maş desin yaa uyy :nazar:

sağol canımm teşekkür ederim  :-*

AککORTįє

2 hafta çabucak geçer inş  :D

< ESLAL >

Alıntı yapılan: iLkNuRR - 25 Şubat , 2010, 15:02:10
Alıntı yapılan: ezoo - 25 Şubat , 2010, 13:32:03

bence sen doktorunu değiştirmeyi dene birde.
ah canım ya gelmeyebilir olmayabilir sütün, ama bunun da başka bir hal çaresi olması lazım ya, herkes emzirmiyorki . sen daha iyi bilirsin ama  başka bi doktora daha danış bence

ilknurcum doktor amcamız çok ilgili çok memnunuz kontrollerde odasına giriyoruz nisayı alıyo seviyo soyup muaynesini yapıyo buarada bize bilgi veriyo
mama konusunda yapabileceği bişey yokki bu tamamen benim zillinin fenalığı bugün 5 saat vermedim mama,emmesi yetmiyor zaten 3 ölçek mamayı yedi onun tek derdi beni emmek canım biberondu emzikti istemiyor çocuk sahte şeyler  :D

AککORTįє

anladım canım  :-\ inş düzene girer en kısa zamanda  :amin: