Doğumu Yaklaşan Arkadaşlar______28 + (Neler Yaşıyorsunuz?)

Başlatan DER!N, 29 Ekim , 2009, 15:10:22

« önceki - sonraki »

AککORTįє

Alıntı yapılan: °ღ♥ღ°Duygu°ღ♥ღ° - 24 Şubat , 2010, 13:54:10
Alıntı yapılan: ๑۩۞۩๑ şєкєяιιм ๑۩۞۩๑ - 24 Şubat , 2010, 09:18:36
yarın dr gununmu duygu ..

gun mu belırlıceksınız ??? dogum ıcın  :dontknow:

eveett canimm insaallah Allah izin verirse  dogum pilani yapacak doktor. insaallah hayirli haberler alirimmm :amin:

hayırlı haberlerle gel canım  :amin:

fenci10

merhaba duygu doğum planı derken alttan parmak muayenesi yapılıyomuş ya normal doğuma uygun mu falan diye ondan mı bahsediyosun??...

SiRiNe

Alıntı yapılan: fenci10 - 24 Şubat , 2010, 18:21:32
merhaba duygu doğum planı derken alttan parmak muayenesi yapılıyomuş ya normal doğuma uygun mu falan diye ondan mı bahsediyosun??...
fenci tam olarak bilmiyorum burda dogum pilani cogul gebeliklerde yapiliyor, ultrasyonla bebeklerin  kilolarina durus sekillerine ve rahim agzi uzunlugune bakiliyor ve sonrada NORMAL dogum ne kadar mumkun olup olmadigini soyluyor doktor, eger hic mumkun degilse pilanli sezeryana tarih veriliyor..

SiRiNe

Alıntı yapılan: iLkNuRR - 24 Şubat , 2010, 18:19:43
Alıntı yapılan: °ღ♥ღ°Duygu°ღ♥ღ° - 24 Şubat , 2010, 13:54:10
Alıntı yapılan: ๑۩۞۩๑ şєкєяιιм ๑۩۞۩๑ - 24 Şubat , 2010, 09:18:36
yarın dr gununmu duygu ..

gun mu belırlıceksınız ??? dogum ıcın  :dontknow:

eveett canimm insaallah Allah izin verirse  dogum pilani yapacak doktor. insaallah hayirli haberler alirimmm :amin:

hayırlı haberlerle gel canım  :amin:
insaallah ilknur canim sag olasin :amin:

{safişim}

ilknurcum ismail poyrazı neden bu kadar sinirlendirdiniz yavvvv kuuuuuuuujjjjjjjjuuuuuuuyuuuuuu neden öyle bakıyo yada kime bakıyo asabi şirin yirin onu  :opucuk: :opucuk: :opucuk: öp bizim için onu ooooohhhhhhhh :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

fenci10

anladım tabi orada farklı olabilir bi de senin bebişler ikiz.rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin..

AککORTįє

Alıntı yapılan: {safişim} - 24 Şubat , 2010, 20:08:31
ilknurcum ismail poyrazı neden bu kadar sinirlendirdiniz yavvvv kuuuuuuuujjjjjjjjuuuuuuuyuuuuuu neden öyle bakıyo yada kime bakıyo asabi şirin yirin onu  :opucuk: :opucuk: :opucuk: öp bizim için onu ooooohhhhhhhh :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

:D :D :D sağol canım . anacım bizimkinin normal bakışları öle azcuk asabiyiz  :k06:
öperim hayatım hemde büyük bir zevkle  :D :opucuk:

betüs26

ilknur yaaa valla çok tatlı maşallah allah nazarlardan saklasın tosunum benim bakışlarında her türlü ifade var sinirli şirin sert ooooy oyyy kuzuşum tatlım benim koklaya koklaya öp ilknurcum sen nasılsın nasıl gidiyo

мiŁenα.

zaman yaklaştıkça tedırgınlıgım artıyor.!!

sımdı karnınızın asagı dustugunu nasıl anlarsınız! ben alttan krnımı yukaırı kaldırıyorum hem oglumun asagılarda oldugunu hossedyorum...

ve benden beyaz sıvı kremsı akıntı gelıyor bu sıraalr acayıp cogaldı...???

varmı bunları yasayan gebe :'(

:love9: :love7: :love9:

< ESLAL >

Alıntı yapılan: __Eciş'in Anniş'i__ - 23 Şubat , 2010, 08:53:33
Alıntı yapılan: ezoo - 22 Şubat , 2010, 21:05:28
ya nebilim bana hiç doymuyor gibi geliyor zorda olsa mama veriyorum

valla bilmiyorum canım bebedorda aldım ben ama nuby gibi değil emziği resimdekinden biberonu farklı benimkinin burlarda bulamadım netten sipariş verdim ve çok memnunum ben nisa tıkanıyorduya emmesede akıyo ağzına birde çekince ağzındaki genizine kaçıyordu bunda öyle bişey yaşamadık  :amin: şimdi rahatla ağzında tutabiliyorum biberonu  ;)

Canımın içi yanlış yapıyorsun içgüdüsel olarak sütün azlığından doyuramadığını düşünüyorsun ama değil öyle, açlık ağlamasını ayırt ediyorsundur artık bırak biraz aç kalsın ver mamayı bak nasıl içiyor hem alışmış olur biberona da.
Süt arttıran bir şey daha diyeyim siyah üzüm hem kan yapıyor hem çekirdekleri hücre yeniliyor hem de bol süt yapıyor yerken çekirdeklerini ezerek yemelisin aman çiğneyerek :) kurusunu.

Hilali sık sık besleme sık beslenme de gaz yapıyor artık rutine girersiniz yavaştan belli saatlerde uyanıp yalanacaktır takip et hareketlerini ağız hareketleri önemli oki emzik almıyor yalanırsa acıkıyordur ama hemen yalanır yalanmaz verme dediğim gibi azcık aç kalsın ağlamaya başlar tabii ağlamasını da abartmasını bekleme sinirleniyorlar :))

canım evt açlık ağlamısını biliyorum ve benim sütüm yok denecek kadar az  :y25: beni emsede doymuyor bundan eminim aç bırakıyorum ki zaten acıktığında avaz avaz ağlayan bi çocuk değil nisa hemen avunuyor yani uzun süre emzirmiyorum iice acıktığında mama veriyorum 1 ölçek kadar içiyor sonra istemiyor beni emmek istiyor işte ozaman çok ağlıyor 2 aylık oldu ben hala 2 ölçek mamayı zor yediriyorum ya  :icon_scratch: azcık yiyor içini bastırıyo 1 saat sonra yine emmek istiyor napıcam bilmiyorum  :dontknow: onun mama saati gelince hepimiz geriliyoruz bakalım babamız başka biberon alacak bugün belki onunla içer 

vadi= muge & melis

BU KONUYA YAZMAK ICIN SABIRSIZLANIYORUM SON 5 HAFTAAAAAMMM  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

AککORTįє

Alıntı yapılan: betüs26 - 25 Şubat , 2010, 00:36:39
ilknur yaaa valla çok tatlı maşallah allah nazarlardan saklasın tosunum benim bakışlarında her türlü ifade var sinirli şirin sert ooooy oyyy kuzuşum tatlım benim koklaya koklaya öp ilknurcum sen nasılsın nasıl gidiyo

sağol betüş teyzesii  :D

iyim bende canım çok şükür bi yaramazlık yok, uğraşıyoruz bizim paşayla  :)

sen nasılsın oğluş nasıl ? :binkybaby:

AککORTįє

Alıntı yapılan: ๑۩۞۩๑ şєкєяιιм ๑۩۞۩๑ - 25 Şubat , 2010, 08:33:26

sımdı karnınızın asagı dustugunu nasıl anlarsınız! ben alttan krnımı yukaırı kaldırıyorum hem oglumun asagılarda oldugunu hossedyorum...

evt hayatım bunların hepsi çok normal, doğum sinyallerini veriyor artık  ;) :opucuk:

AککORTįє

Alıntı yapılan: ezoo - 25 Şubat , 2010, 09:34:49
Alıntı yapılan: __Eciş'in Anniş'i__ - 23 Şubat , 2010, 08:53:33
Alıntı yapılan: ezoo - 22 Şubat , 2010, 21:05:28
ya nebilim bana hiç doymuyor gibi geliyor zorda olsa mama veriyorum

valla bilmiyorum canım bebedorda aldım ben ama nuby gibi değil emziği resimdekinden biberonu farklı benimkinin burlarda bulamadım netten sipariş verdim ve çok memnunum ben nisa tıkanıyorduya emmesede akıyo ağzına birde çekince ağzındaki genizine kaçıyordu bunda öyle bişey yaşamadık  :amin: şimdi rahatla ağzında tutabiliyorum biberonu  ;)

Canımın içi yanlış yapıyorsun içgüdüsel olarak sütün azlığından doyuramadığını düşünüyorsun ama değil öyle, açlık ağlamasını ayırt ediyorsundur artık bırak biraz aç kalsın ver mamayı bak nasıl içiyor hem alışmış olur biberona da.
Süt arttıran bir şey daha diyeyim siyah üzüm hem kan yapıyor hem çekirdekleri hücre yeniliyor hem de bol süt yapıyor yerken çekirdeklerini ezerek yemelisin aman çiğneyerek :) kurusunu.

Hilali sık sık besleme sık beslenme de gaz yapıyor artık rutine girersiniz yavaştan belli saatlerde uyanıp yalanacaktır takip et hareketlerini ağız hareketleri önemli oki emzik almıyor yalanırsa acıkıyordur ama hemen yalanır yalanmaz verme dediğim gibi azcık aç kalsın ağlamaya başlar tabii ağlamasını da abartmasını bekleme sinirleniyorlar :))

canım evt açlık ağlamısını biliyorum ve benim sütüm yok denecek kadar az  :y25: beni emsede doymuyor bundan eminim aç bırakıyorum ki zaten acıktığında avaz avaz ağlayan bi çocuk değil nisa hemen avunuyor yani uzun süre emzirmiyorum iice acıktığında mama veriyorum 1 ölçek kadar içiyor sonra istemiyor beni emmek istiyor işte ozaman çok ağlıyor 2 aylık oldu ben hala 2 ölçek mamayı zor yediriyorum ya  :icon_scratch: azcık yiyor içini bastırıyo 1 saat sonra yine emmek istiyor napıcam bilmiyorum  :dontknow: onun mama saati gelince hepimiz geriliyoruz bakalım babamız başka biberon alacak bugün belki onunla içer 

ah ezgicim ya doktor ne diyor peki  ???

мiŁenα.

Alıntı yapılan: iLkNuRR - 25 Şubat , 2010, 12:56:59
Alıntı yapılan: ๑۩۞۩๑ şєкєяιιм ๑۩۞۩๑ - 25 Şubat , 2010, 08:33:26

evt hayatım bunların hepsi çok normal, doğum sinyallerini veriyor artık  ;) :opucuk:
hadı hayırlısı ozaman ıns hayırlı vaktınde gelır ogum :amin:

:love9: :love7: :love9: