Doğumu Yaklaşan Arkadaşlar______28 + (Neler Yaşıyorsunuz?)

Başlatan DER!N, 29 Ekim , 2009, 15:10:22

« önceki - sonraki »

SiRiNe

Alıntı yapılan: ๑۩۞۩๑ şєкєяιιм ๑۩۞۩๑ - 22 Şubat , 2010, 20:34:44
sölemem canım...ya ıns senınde cogalır ya ama masallah nısa zayıf degıl gıbı :nazar: :nazar: maşallah kara kzıma :nazar: :nazar:

bebedor yan markası sanırsam..

anaa masaallah benim bibern takimindan emzikte vardi birde 8 aya gelince yemeye basladiklari zaman icin kasik ve plastik tabaklar, ama aptallik edip 2 tane siparis vermistim guyyaa yetmezzzzzz sandim su an evde 28 tae biberon var degisik olculerde  :sad1: :dontknow: ne yapacagim bilmiyorum amaaa hayirlisi olsun herhalde ilerde gelecek bebeklerede yeter bunlar almama gerek yok  ;D ;D

DER!N

Alıntı yapılan: ๑۩۞۩๑ şєкєяιιм ๑۩۞۩๑ - 22 Şubat , 2010, 09:38:12
sağolun kızlar sıkmıcam ama yara olmus ucları hem krem suruyorum...surmım mı gulfer ???

az kaldı ya gecıyor zman su gıbı 34+4 safak 38 :k06: :k06:

Ne diye yara olsun uç kısmı şekil değiştiriyordur kabuklanıp dökülüyor gibi yani sanırım :))

Göğüs uçları için koruyucu kremler var onu sürüyorsan sür tatlım, hani emzirirken verirlerya koruyucu ondan yani ama diğer türlü dezenfekte ediim bilmem ne diye başka türlü bişey sürme sende temizlik had safhadaya o bakımdan  :k06:

DER!N

Alıntı yapılan: ezoo - 22 Şubat , 2010, 21:05:28
ya nebilim bana hiç doymuyor gibi geliyor zorda olsa mama veriyorum

valla bilmiyorum canım bebedorda aldım ben ama nuby gibi değil emziği resimdekinden biberonu farklı benimkinin burlarda bulamadım netten sipariş verdim ve çok memnunum ben nisa tıkanıyorduya emmesede akıyo ağzına birde çekince ağzındaki genizine kaçıyordu bunda öyle bişey yaşamadık  :amin: şimdi rahatla ağzında tutabiliyorum biberonu  ;)

Canımın içi yanlış yapıyorsun içgüdüsel olarak sütün azlığından doyuramadığını düşünüyorsun ama değil öyle, açlık ağlamasını ayırt ediyorsundur artık bırak biraz aç kalsın ver mamayı bak nasıl içiyor hem alışmış olur biberona da.
Süt arttıran bir şey daha diyeyim siyah üzüm hem kan yapıyor hem çekirdekleri hücre yeniliyor hem de bol süt yapıyor yerken çekirdeklerini ezerek yemelisin aman çiğneyerek :) kurusunu.

Hilali sık sık besleme sık beslenme de gaz yapıyor artık rutine girersiniz yavaştan belli saatlerde uyanıp yalanacaktır takip et hareketlerini ağız hareketleri önemli oki emzik almıyor yalanırsa acıkıyordur ama hemen yalanır yalanmaz verme dediğim gibi azcık aç kalsın ağlamaya başlar tabii ağlamasını da abartmasını bekleme sinirleniyorlar :))

мiŁenα.

Alıntı yapılan: __Eciş'in Anniş'i__ - 23 Şubat , 2010, 08:48:43
Alıntı yapılan: ๑۩۞۩๑ şєкєяιιм ๑۩۞۩๑ - 22 Şubat , 2010, 09:38:12
sağolun kızlar sıkmıcam ama yara olmus ucları hem krem suruyorum...surmım mı gulfer ???

az kaldı ya gecıyor zman su gıbı 34+4 safak 38 :k06: :k06:

Ne diye yara olsun uç kısmı şekil değiştiriyordur kabuklanıp dökülüyor gibi yani sanırım :))

Göğüs uçları için koruyucu kremler var onu sürüyorsan sür tatlım, hani emzirirken verirlerya koruyucu ondan yani ama diğer türlü dezenfekte ediim bilmem ne diye başka türlü bişey sürme sende temizlik had safhadaya o bakımdan  :k06:

uçları sıyah kucuk yara olmus normal krem suruyordum dr gıdım krem ıstım barı ;D ;D ;D

:love9: :love7: :love9:

мiŁenα.

bende netten baktım ezgıcım bebedor nuby falan vs aynı ...

cok ta guze bıberon emzık var....

bıberon bır eksıgıız gerı hersey tamm....

bırde emzık begendım seffef cok guzell onlardan alcam :ehi: :ehi: :ehi: bayıldım

< ESLAL >

hmm valla ayşecim ben emziğinin damlatmamasını çok beğendim benim aldığım bebedorun emzik ucu damlatıyor :dontknow:

bizde cadıya bisürü emzik aldık silikondan,kauça kadar bakkal emziği bile almış babası ama hiçbirini emmiyor  :icon_scratch: bugün elini emmeye çalışıyor sinir oldum güzelim emzikler dururken

мiŁenα.

parmak emmesı ıyı deıl parmak kucuk kalırmıs alısırsa :sad1:

AککORTįє

ben parmağımı 7 yaşına kadar emdim bıraktıramamışlar  :D
ve parmağım normal boyutunda  ;)

SiRiNe

dogum yapmis arkadaslar kilo kaybi dogumun yaklastiginimi gosterir bir bilginiz varmi? ben 1.5 kg vermisim gerci bu hafta pek iyi beslenmedim cok uyudum ogunlerimi atladim bu yuzden.....ama ayaklarim cok sismisti ayaklarimin sisi inmis bumu acaba bilemiyorum// :dontknow:

мiŁenα.

duygu kılo kaybı oluyormus son ayalrda alımıda oluyor..dr arasaydın ya bır..

ılknur masallah canım .. ;D bızım komsunun oglu emıyordu onun ıcın dıyrolardı cocuk 5 yasındaydı hala bırakmamıstı ;D

SiRiNe

Alıntı yapılan: ๑۩۞۩๑ şєкєяιιм ๑۩۞۩๑ - 24 Şubat , 2010, 09:12:05
duygu kılo kaybı oluyormus son ayalrda alımıda oluyor..dr arasaydın ya bır..

ılknur masallah canım .. ;D bızım komsunun oglu emıyordu onun ıcın dıyrolardı cocuk 5 yasındaydı hala bırakmamıstı ;D

evet yarin doktora soracagim insaallah

мiŁenα.

yarın dr gununmu duygu ..

gun mu belırlıceksınız ??? dogum ıcın  :dontknow:

SiRiNe

Alıntı yapılan: ๑۩۞۩๑ şєкєяιιм ๑۩۞۩๑ - 24 Şubat , 2010, 09:18:36
yarın dr gununmu duygu ..

gun mu belırlıceksınız ??? dogum ıcın  :dontknow:

eveett canimm insaallah Allah izin verirse  dogum pilani yapacak doktor. insaallah hayirli haberler alirimmm :amin:

мiŁenα.