Doğumu Yaklaşan Arkadaşlar______28 + (Neler Yaşıyorsunuz?)

Başlatan DER!N, 29 Ekim , 2009, 15:10:22

« önceki - sonraki »

✿sweet_sweet✿

aysecimm selamm off bugun butun gun yoruldum hepsi ustuste geldii yarinda kalabalik bir misafirim varr ikitanede bebek olacak evde..bunlarda gelmedi gelmedi tam agirlastim gelecekleri tuttu :tongue3: :tongue3: yanima yardimci yokk geceden hazirliklari yaptim yarin yorulmayayim diye ama bi fenayimm yaa.. :-\ :-\ :-\  arkadaslar hepiniz umarim iyisinizdir saglikla kalinn :flowers: :flowers:

мiŁenα.

dun 12 ye dogru cıktım evden ve saat 21.30 da geldım  :D :D

7 bucuk saaat carsıda gezdık...1 bucuk saatte annemlerde oturduk ;D ;D

oglumun herseyını aldık sampuan setı ve ve bıberon harıc bır eksık kalmadı ;D ;D

buarada artık gecelerı hep sancıyla uyanıyroum cok agrım oluyor....ve bogazımda hıc kesılmedı aksıne acılıyor ama mıgde bulantım basladı arada yedıkerım gerı gelıor :igrenc: :igrenc:

son 39 gun hayırlısıyla gecse  :amin: :nazar:

duygu yokum evde de bacım ;D

:love9: :love7: :love9:

SiRiNe

ayseeeee senindemi miden bulaniyorr benim midem bu gun ck fena bulandi sabah :igrenc: su 2 hafta gecseydi 36 dan once gelmeyin emiii  :cildir: ;D

мiŁenα.

ne ersem agzıma gelıyor felaket oluyorum halsızlık oluyor....

ama yınede yemeden gerı kalmıyorum ılk kez bugun ogle yemegınde sofraya oturmadım herkez sasırdı ;D ;D

daha yemek ıstemıyorum.. :cildir:

SiRiNe

Alıntı yapılan: ๑۩۞۩๑ şєкєяιιм ๑۩۞۩๑ - 21 Şubat , 2010, 16:18:36
ne ersem agzıma gelıyor felaket oluyorum halsızlık oluyor....

ama yınede yemeden gerı kalmıyorum ılk kez bugun ogle yemegınde sofraya oturmadım herkez sasırdı ;D ;D

daha yemek ıstemıyorum.. :cildir:

;D ;D ;D bak istahsizlik olurmu die duydum son zamanda, ebe bana demisti uzulme son haftalarda asiri kilo almazsin miden felan bulanir diye bakalim  ;D

мiŁenα.

zelis

Alıntı yapılan: ѕωєєт_ѕωєєт - 18 Şubat , 2010, 21:45:41
kizzz ayseee herkess senin adini sayikliyorr masallahh burumussun milletin gozunu.. :ehi: :ehi: zeliscimm ben sweet_sweet... ayse degilll ;D ;D ;D ;D

duzelirr insallah zamanlaa zaman gecsede bizde alsak kucagimiza hayirlisiylaa

canimm. kusura bakma , ticker benzuyor ya ben ayse sandim , canim idare et artik , uykusuzluk basima vurmus , gozlerim iyi gormuyor :laughing7:

canim benim darisi senin ve butun hamislerin basina ,  :flowers: :flowers:

мiŁenα.

ya benden fena sut gelıyor badılerım hep ıslanıyor...daha dogrusu ılk kez aksam ustu farkettım ve ıkı tarafıda badımın ıslanmıstı :dontknow: :dontknow:

forumda konusu var okudum ama benı kesmedı bırsey olmaz dımı ???

DER!N

hiç bir şey olmaz tatlım, göğüs pedi kullanabilirsin sıkmıyorsun temizlemek maksatlı birşeyler sürmüyorsun :)  ;)

✿sweet_sweet✿

Alıntı yapılan: zelis - 21 Şubat , 2010, 19:56:27
Alıntı yapılan: ѕωєєт_ѕωєєт - 18 Şubat , 2010, 21:45:41
kizzz ayseee herkess senin adini sayikliyorr masallahh burumussun milletin gozunu.. :ehi: :ehi: zeliscimm ben sweet_sweet... ayse degilll ;D ;D ;D ;D

duzelirr insallah zamanlaa zaman gecsede bizde alsak kucagimiza hayirlisiylaa

canimm. kusura bakma , ticker benzuyor ya ben ayse sandim , canim idare et artik , uykusuzluk basima vurmus , gozlerim iyi gormuyor :laughing7:

canim benim darisi senin ve butun hamislerin basina ,  :flowers: :flowers:

zeliscimm nolcakk canimm, oylesine takildim :flowers: :flowers: sana valla canimm sana hak veriyorumm bebek ilk zamanlar yorucu olsa gerekk.. ama sukur kavustun yavrunaa.. Allah nazardan korusun :nazar:  :nazar: :amin: darisi bizlere insallahh

✿sweet_sweet✿

aysecimm bu kadarr kendine endise etme.. sen dokunma yahut sikma sakinn.. gogus pedi kullan devam ederse.. boyle seyler cokk normalmiss..  :flowers: :flowers: :flowers:

мiŁenα.

sağolun kızlar sıkmıcam ama yara olmus ucları hem krem suruyorum...surmım mı gulfer ???

az kaldı ya gecıyor zman su gıbı 34+4 safak 38 :k06: :k06:

< ESLAL >

:nazar: :nazar: :nazar:  ayşecim söyleme öyle sütüm akıyor filan die Allah korusun nazara gelir kesilir birde sütün benim hala çok az yetmiyo kızımda mama yemek istemiyor  :honk: Allahım hepimize bol bol süt versin nazarlardan saklasın  :amin:

birde canım biberon setini almamışsın daha nuby nin biberonları çok güzel hem damla akıtmıyor bebeğin boğazına kaçma ihtimali yok onlara bir bak derim ben çok memnunum benim zilli biberon istemiyor ama biberonlar çok güzel hayatım

мiŁenα.

sölemem canım...ya ıns senınde cogalır ya ama masallah nısa zayıf degıl gıbı :nazar: :nazar: maşallah kara kzıma :nazar: :nazar:

bebedor yan markası sanırsam..

< ESLAL >

ya nebilim bana hiç doymuyor gibi geliyor zorda olsa mama veriyorum

valla bilmiyorum canım bebedorda aldım ben ama nuby gibi değil emziği resimdekinden biberonu farklı benimkinin burlarda bulamadım netten sipariş verdim ve çok memnunum ben nisa tıkanıyorduya emmesede akıyo ağzına birde çekince ağzındaki genizine kaçıyordu bunda öyle bişey yaşamadık  :amin: şimdi rahatla ağzında tutabiliyorum biberonu  ;)