Doğumu Yaklaşan Arkadaşlar______28 + (Neler Yaşıyorsunuz?)

Başlatan DER!N, 29 Ekim , 2009, 15:10:22

« önceki - sonraki »

SiRiNe

Alıntı yapılan: ๑۩۞۩๑ şєкєяιιм ๑۩۞۩๑ - 18 Şubat , 2010, 20:23:10
yok canım ....bana dr dedı mıgde bulantın yanman agzına acı tat gelebılır ...bu ayda bormal bebek buyuyor mıgdene baskı yapıyor reflu oluyor :D pıtırcıkalrın ısı yanı ;D
ayy oylemi  ;D :hieyt: :hieyt: masaallahhhh o zamann bulansinn bisi olmasss buyusunlerr bebislerimiz  :amin: :amin: :amin: :love7: geliyorum hemen az mutfaga gitmem lazimmm ahahah dana cevirme yemeyecegim ama  ;D

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

✿sweet_sweet✿

duygucumm ben senin yerine bakiyorum buraya ben geldimm aysee.......... hain domdom dun bize yedirttinn..  ;D ;D ;D ;D

мiŁenα.

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: zorlamı yedırdım sızın ıcınızde yeme ıstegı yuksekmıs :ehi: :ehi: :ehi:

nasılsın duygucum pasam nasıl :nazar:

✿sweet_sweet✿

iyiyizz canimm sukurr bugun heyecanliyizz biraz cunku 30. haftamiza girecegizz.. ayy senindee baya oldu aysecimm masallahh :nazar: :nazar: eymen caganimiz napiyooo anneyi sabah uyandiriyomu bakimm:):) bu arada aldigin parkyatagi cokk begendim genis olmasida cokk iyi rahat eder bebegin..

zelis

selam guzel anneler ve anne adaylari ,

nasil gidiyor hamislik , cok sukur biz kucagimiza aldik prensesimizi ,. darisi sizlerin basina  :flowers:

ben daha dogum hikayemi yazmadim bu arada , bi kizdan firsat olmuyor ki , cadi kizim tam oturuyorum lap top un basina basliyor zirlamaya :cildir:

✿sweet_sweet✿

darisi bizim basimiza zeliscimm.. alisabildinmii uyku duzenin falan nasill... dogum hikayeni bekliyoruzzz masallah cokk tatli kizin Allah nazardan korusun :amin: :nazar: :nazar:

мiŁenα.

Alıntı yapılan: ѕωєєт_ѕωєєт - 18 Şubat , 2010, 20:45:35
iyiyizz canimm sukurr bugun heyecanliyizz biraz cunku 30. haftamiza girecegizz.. ayy senindee baya oldu aysecimm masallahh :nazar: :nazar: eymen caganimiz napiyooo anneyi sabah uyandiriyomu bakimm:):) bu arada aldigin parkyatagi cokk begendim genis olmasida cokk iyi rahat eder bebegin..

sabah kaldırıyor benı...oglsum da ıyı :nazar:

zelis

Alıntı yapılan: ѕωєєт_ѕωєєт - 18 Şubat , 2010, 20:52:35
darisi bizim basimiza zeliscimm.. alisabildinmii uyku duzenin falan nasill... dogum hikayeni bekliyoruzzz masallah cokk tatli kizin Allah nazardan korusun :amin: :nazar: :nazar:

tesekkur ederiz aysecim .

canim uyku duzenimiz hic yok , gece gunuduz karisti , aksam 7 den sonra 9 a kadar falan iyi uyuyor , ondan sonra her yarim saate bi uyaniyor , geceyle gunduzu karistiyor , ama karnimdayken de geceleri tekemeleye basliyordu , hala ayni duzende benim minik cadim ...

seninde az kaldi canim , Rabbim bi avazda kurtarsin insallah , en kisa zamanda da dogum hikayemi paylascagim insallah ....

✿sweet_sweet✿

kizzz ayseee herkess senin adini sayikliyorr masallahh burumussun milletin gozunu.. :ehi: :ehi: zeliscimm ben sweet_sweet... ayse degilll ;D ;D ;D ;D

duzelirr insallah zamanlaa zaman gecsede bizde alsak kucagimiza hayirlisiylaa

SiRiNe

Alıntı yapılan: ѕωєєт_ѕωєєт - 18 Şubat , 2010, 21:45:41
kizzz ayseee herkess senin adini sayikliyorr masallahh burumussun milletin gozunu.. :ehi: :ehi: zeliscimm ben sweet_sweet... ayse degilll ;D ;D ;D ;D

duzelirr insallah zamanlaa zaman gecsede bizde alsak kucagimiza hayirlisiylaa
adasim canim hayirli olsunn 30 haftaya girmissiniz masaallah  :occasion5:

✿sweet_sweet✿

saoll duygucumm.. guzel bir duyguymuuss ;D ;D bundan sonraa bsliyor asil desene.. soyle bir geriye bakinca gunler gecti gecmesinedee zorr gecti bee:):):) yinede sukurrler olsun :nazar: :amin:

✿sweet_sweet✿

sen nasilsin canim bebislerin nasillarr.. bende demin masa sandalye sileyim dedimm yoruldumm.. heryerim agridi

SiRiNe

Alıntı yapılan: ѕωєєт_ѕωєєт - 19 Şubat , 2010, 02:32:13
sen nasilsin canim bebislerin nasillarr.. bende demin masa sandalye sileyim dedimm yoruldumm.. heryerim agridi
iyiyiz canim sukurler olsun, sadece hafif midem bulaniyor bazen... :k06:

мiŁenα.