Doğumu Yaklaşan Arkadaşlar______28 + (Neler Yaşıyorsunuz?)

Başlatan DER!N, 29 Ekim , 2009, 15:10:22

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

Alıntı yapılan: iLkNuRR - 18 Şubat , 2010, 18:09:56
kız ayşe ne güzel olmuşsun senn  :D :nazar:

çok sapğol canım benım...19 kılcuk almısım sanırsam kılo bana yakıstı :tongue3: :tongue3: kendımı nasıl kandırıyorum :ehi: :ehi:

:love9: :love7: :love9:

мiŁenα.

Alıntı yapılan: Sivaslim - 18 Şubat , 2010, 18:13:08
aysecim cok tatli duruyorsun vallahi ,,,

dogumunada az kaldi senin ohh ne güzel vallahi benim safak 84 offff :cildir: :cildir: :BangHead:

sağol sevılcım bende ole dıyordum ama emın ol cabuk gecıyor dun hamıle kaldım bugun 35 haftama gırdım

AککORTįє

мiŁenα.

bende anlamadım yedıgım hersey yarıyor :toothy10: :toothy10: :toothy10:

dogum yapınca ıns bu bogaz bole devam etmez :crybaby2:

AککORTįє

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

мiŁenα.

ılknur sankı yavvrum sen dogurmamıssın gıbı duruyor samımı dıyorum su kahve rengı kazaklı resmın varya ogklusunla ..hıc kılo mılo yok...a

ben 19 kılo aldım sevıl :y25:

AککORTįє

evt işte onu diyorumya bi doğumdan önceki halime bak bide 10 günlük halime
ama birazsa bünye meselesi ya, nolr nolmaz sen kendini tut artık

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

bosver kiz dogumdan snra gider kilolar geri....

ilknurun dogumdan snraki halinin resmi var mi ki nerde ben görmedim sen kac kilo almisdin hemsom ???

мiŁenα.

keske tutabılsem mıgdem yanıyor yemek yemeyınce bayılcak gıbı oluyorum elım ayagım tıtrıyor :y25:

buarada sımcık babamz geldı uykus setı almıs ogluma:love3: ama bensız almıs dıye kızdım ama cok seker ...adamda cok buyuk heyecan varya benıde gectı :k06:

SiRiNe

selam kizlar bir sorum olacak, benim bazen ara ara midem bulaniyor kusma derecesinde degil ama icim bulaniyor  bu normalmi son haftalarda? dogum yaklasiyor dedide birisi aman dogurmak istemiyorum simdi  ;D gebeligimin ilk zamanlarinda hic bulanmadi acaba simdi tam tersimi oldu bilemiyorum,

мiŁenα.

benımde oluyor bu ayalrda reflu baslıyor canım onun etkısıyle oluyor normal gayet :opucuk:

AککORTįє

Alıntı yapılan: Sivaslim - 18 Şubat , 2010, 18:34:08
bosver kiz dogumdan snra gider kilolar geri....

ilknurun dogumdan snraki halinin resmi var mi ki nerde ben görmedim sen kac kilo almisdin hemsom ???

gönderiyorum hemşo  :-*

SiRiNe

Alıntı yapılan: ๑۩۞۩๑ şєкєяιιм ๑۩۞۩๑ - 18 Şubat , 2010, 18:40:33
benımde oluyor bu ayalrda reflu baslıyor canım onun etkısıyle oluyor normal gayet :opucuk:
hmm anladim canim sag olasin endiselenecek bir sey yok demekki  ;D

мiŁenα.

yok canım ....bana dr dedı mıgde bulantın yanman agzına acı tat gelebılır ...bu ayda bormal bebek buyuyor mıgdene baskı yapıyor reflu oluyor :D pıtırcıkalrın ısı yanı ;D