Doğumu Yaklaşan Arkadaşlar______28 + (Neler Yaşıyorsunuz?)

Başlatan DER!N, 29 Ekim , 2009, 15:10:22

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

HAYIRLISI ZELİŞCİM SANIRSAM SENDENDE ERKEN HABER ALCAZ... :k06: :k06:

BENIMDE TUYLERIM URPERIYOR BİRİNİN DAHA DOGUM HABERINI ALINCA HEYECANLANIYORUM..SIRANIN BANA GELDIGINI HISSEDIY9ORUM... :icon_pale: :icon_pale:

RABBIM KJOLAY DOGUMLAR NASIP ETSIN :amin:

:love9: :love7: :love9:

DER!N

Alıntı yapılan: ๑۩۞۩๑ şєкєяιιм ๑۩۞۩๑ - 19 Ocak , 2010, 18:18:33
ben aradım....ama ılknur degıl esı actı  :( ilknurun sesini ve bebegınkını duyamadım...yarın arıcam tekrar...poyrazın babası ılknurun ve bebegın cok ıyı saglıklı oldugunu soledı :nazar: :nazar: burcagı aradım gıtcektı ama kar yagıyormus gıdemıcek :'( gulferın nosu yok arayamdım..gulfus gıtcekmıs yakınmıs hastane senden beklıyoruz heberlerı gulferrrrr :aferin:

gidemedim  :( :( Kar çok yağıyor onu geçtim Beylikdüzü ciddi soğuk Ecişimi çıkaramadım, kimseye de bırakamadım. Öyle çok istemiştimki gidebilmeyi koklayamadım kuzumu İlknuru da göremedim  :( çok yakınım ama maalesef şartlar uymadı.

Dün aradım akşam üzeri, eşinde kalmış telefonu ve dışarıdaydı eşi hastaneye dönünce ararız dedi sağlıkları iyiymiş hamd olsun. Ama aramadılar telaştan unuttular galiba bugün yine arayacağım.

DER!N

Alıntı yapılan: ezoo - 19 Ocak , 2010, 20:09:34
Alıntı yapılan: __Eciş'in Anniş'i__ - 19 Ocak , 2010, 15:56:18
Hiç mahvolma gaz sorununu çözebilirsiniz ben zinco veriyorum muadilleri de var doktoruna danış tatlım çözüm varken kıvranmasın yavrucak.

Ilık zeytinyağ ile karnına saat yönünde masaj yap hem keyif alıyorlar bundan bir de bacaklarını karnına doğru çekip bırakma hareketi yapabilirsin dışkısını da kolay yapar ve gazını da çıkartır.

Eciş büyük insan gibi gaz çıkarıyordu fakat yine de bağırsakları ötüyordu meğer bağırsakta da bir kısım gaz kalıyormuş onu işte zinco ve rezene çayı ile hallettim hamd olsun.

Biraz büyüse kızın yüzüstü yatarkende çıkarabilir gazını.

ahhh gülfercim zinco zaten veriyorum karnına masajda ve bacak hareklerinide yapıyorum ama yinede oluyo dediğin gibi gaz çıkarsada bağırsakları hep gurul gurul ötüyo hilal ne kadar uğraşsamda ağzındanda gaz çıkarmıyor bazen çok sıkıyo tuvaletinide yapamadığında kulak çubuğuyla poposuna zeytinyağ sürüyorum o bile fayda etmiyo napıcamı şaşırıyorum  :cildir: :cildir:

bugün nette okudum yemeklerden sonra 1 su bardağı suya 1 çay kaşığı kimyon koyup içicem bebek gazı anneden alıyosa iyi geliyomuş ona gaz olucak ne yiyeceğimi şaşırdım artık  :honk: :honk:

Dene bakalım faydası olur inş. emzirme tekniğinde hata olabilir mi memenin koyu kısmını da mümkün olduğunca ağzına alıyor mu canım ?

Emzirmenin sonuna bırakmadan arada da sırtını ovmayı dene gaz mahvediyor yavrucakları eciş nasıl sıkardı kendini kıpkırmızı olurdu.  :honk:

DER!N

Alıntı yapılan: zelis - 19 Ocak , 2010, 20:15:35
bizim dogumda yaklasti , heyecan icindeyiz , bebegim icimde hareket ettikce benim rahmim aciyor , cok baski yapmaya basladi , sanki bu gun yarin douracakmisim gibii..

dogum kanalina girmis bebisim , dun kontrolumuz vardi , gayet iyi buyumus dedi doktor, her an gelebilirmis artik , kart verdi bize sanci yada suyum geldigi zaman arayabilmemiz icin , yani heyecan dolu gunler basladi , artik her hafta kotrole gidecegiz .. haftaya pazartesi yine doktordayiz Allah kismet ederse.....

dogum haberleri beni cok heyecanlandirmaya basladi............ :honk:

Hayırlı doğumlar Zeliş, Rabbim sağlıkla ve hayırla kucağına almayı nasib etsin.  :amin: :amin: :amin:

мiŁenα.

Alıntı yapılan: __Eciş'in Anniş'i__ - 20 Ocak , 2010, 08:51:48
Alıntı yapılan: ๑۩۞۩๑ şєкєяιιм ๑۩۞۩๑ - 19 Ocak , 2010, 18:18:33
ben aradım....ama ılknur degıl esı actı  :( ilknurun sesini ve bebegınkını duyamadım...yarın arıcam tekrar...poyrazın babası ılknurun ve bebegın cok ıyı saglıklı oldugunu soledı :nazar: :nazar: burcagı aradım gıtcektı ama kar yagıyormus gıdemıcek :'( gulferın nosu yok arayamdım..gulfus gıtcekmıs yakınmıs hastane senden beklıyoruz heberlerı gulferrrrr :aferin:

gidemedim  :( :( Kar çok yağıyor onu geçtim Beylikdüzü ciddi soğuk Ecişimi çıkaramadım, kimseye de bırakamadım. Öyle çok istemiştimki gidebilmeyi koklayamadım kuzumu İlknuru da göremedim  :( çok yakınım ama maalesef şartlar uymadı.

Dün aradım akşam üzeri, eşinde kalmış telefonu ve dışarıdaydı eşi hastaneye dönünce ararız dedi sağlıkları iyiymiş hamd olsun. Ama aramadılar telaştan unuttular galiba bugün yine arayacağım.

CANIM BENDE ARADIGIMDA ESI CIKTI..İLKNURUN SESINI DUYAMADIM....NEYSE AKSAM BENDE ARICAM TEKRAR INS BU SEFER ILKNUR CIKAR TELE.. :k06: :k06:

defne8383

ÇOK SEVİNDİM İLKNURCUM ALLAH ANALI BABALI SAĞLIKLI UZUUUUN ÖMÜRLER VERSİN POYRAZA...SENDE EN KSA SÜREDE İYİLEŞİRSİN İNŞALLAH DOYA DOYA KOKLA OĞLUŞUNU
:flowers: :flowers: :flowers:

DER!N

İlknurla konuştum şimdi.
Maşallah subhanallah çok iyiler  :nazar: esmermiş Poyrazımız babişine benziyormuş ve beklediğimiz gibi tosuncukmuş  :nazar:
Yarın sabah taburcu olacaklarmış benden haberler böyle.

Demet_dk

maşallah maşallah  :nazar: ne güzel haberler
Allah analı babalı büyütsün akıllı hayırlı evlat olsun inşallah

ırmak184

maşallah  :nazar:  :nazar: ilknur kurtardı darısı basımıza...

duyguduygu

çok duygulandım negüzel... Allah nazarlardan korusun:) Allah hayırlı uğurlu etsin!!! inşallah doğumu yakın olan diğer arkadaşlar da hayırlı ve sağlıklı bir şekilde kavuşurlar yavrularına:) daha aylar var ama darısı bizlere:) 

sunga25 ((( Serpil )))

KIZLARRR YARIN BENDE SAAT 10 GIBI SEZERYANA GİRİYORUMM... :icon_pale:
DUALARINIZI BENDEN EKSİK ETMEYİNN...

мiŁenα.

20 Ocak , 2010, 22:15:35 #1451 Son düzenlenme: 20 Ocak , 2010, 22:17:10 ๑۩۞۩๑ şєкєяιιм ๑۩۞۩๑
İNANMIYORUM SENDEMI ANAMM HERKEZ TEK TEK DOGURUYOR....

HABERERINI BEKLICEZ CANIM..INS HAYIRLISIYLA KURTULURSUN...PIS KOKULU PRENSESINE SAGLIKLA KAVUSURSUN :amin:

:occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5:SAHRA HANIMDA GELIYOR YARIN...HAYIRLISI :muzz: :muzz: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

ILKNURLA KONUSTUM BENDE TOSUNCUK BABİŞİNE BENZIYORMUS CIDDEN TOSUNCUKMUS :nazar: :nazar: :nazar: HADI INS YARIN EKLER RESIM GORURUZ PASAYI :nazar: :nazar:

SIRA BENDE :ehi: :ehi: :ehi:

betüs26

AYY EVET AYŞECİM VALLA SEN DOĞUR SONRA BİZİMDE AZ KALSIN KIZZ

ırmak184

Alıntı yapılan: sunga25 ((( Serpil ))) - 20 Ocak , 2010, 19:14:15
ALLAH YARDIMCIN OLSUN CANIM HAYIRLI DOGUMLAR  :amin:  :amin:

✿sweet_sweet✿

Alıntı yapılan: sunga25 ((( Serpil ))) - 20 Ocak , 2010, 19:14:15

hayirli dogumlarr saglicakla kucagina al insallahh yarin bebegini.. :amin: :amin: