Doğumu Yaklaşan Arkadaşlar______28 + (Neler Yaşıyorsunuz?)

Başlatan DER!N, 29 Ekim , 2009, 15:10:22

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

inanmıyorum ay tüylerim diken diken oldu...acayıp sevındım..

allahım suan doktordalar ozaman...allahım hayırlısıyla kavustursun poyraza  :amin: :amin:

darısı basımıza...çok duygulandım :y25: :y25:

aksama ararım..çok sevındımmmmmmmmmmmmm :muzz: :muzz: :muzz:

:love9: :love7: :love9:

Demet_dk

hayırlısı olsun ya
Allah yardımcısı olsun İlknur un ve Poyrazın  :amin:

DER!N

Demet_dk

Gülfercim Ecrin de büyümüş maşallah  :nazar:
resim minik ama çok tatlı görünüyo  :nazar:

DER!N

Sağol canım,  :opucuk: derler ya doğan büyür diye hızlı büyüyorlar Rabbim mürüvvetlerini görmemizi nasib etsin.

Hayırlı insanlarla karşılaştırsın evlatlarımızı  :amin: :amin: :amin:

Demet_dk

βαlκιz

ilknur hayırlı dogumlar olsun inş.
kavuşuyosun poyrazına  :nazar: :nazar: :nazar: :opucuk:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

мiŁenα.

şuan doğuma girdi sanırsam ... ::) ::)...hayırlısıyla kurtulur..oğlunu kucagına alır elım gıttı telefonba arayamadım...belkı gırmıstır yada dr odasındadır esı acar dıye..aksama arayıp tebrık edıcem...hem pasanında sesını duyarım :nazar: :nazar:

< ESLAL >

:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

paşamız geliyor demek Allah'ım yardımcıları olsun ikisininde ayy 2 de girdiyse poyraz dünyaya gözünü açmak üzere  :opucuk: :opucuk: canım benim yaa ayyy bende çok heycanlandım kendi doğumumda sadece çok şaşkın ve açtım  :k06: Rabbim hepimizin yardımcısı olsun doğumdan sonrası daha stresli  :-\

ilknurla görüştüğünüzde bizlerede haber verin kızlar

gülfercim nisa yutkunuyor ama 3 kez 5 kez çekip bikez yutuyor mamayı günde 2 kez 30ml veriyorum emzirmeye devam ediyorum yavrum bırakmasın
inş. dahada azalmaz sütüm mama verdiğimde nisa uyuyo biraz bende dinleniyorum ozaman sütümde birikiyor bugün ilk kez emdikten sonra kustu çok sevindim bebekler emdiği sütün fazlasını kusarmış ya kusmasına bu kadar sevineceğim hiç aklıma gelmezdi  :D

birde gazımız rahat bıraksa çok uslu bi bebek olacak kızım ama akşam kabus gibiydi yine yavrum o ıkınıp kızardıkça ağladıkça maf oldum  :y25:

DER!N

Hiç mahvolma gaz sorununu çözebilirsiniz ben zinco veriyorum muadilleri de var doktoruna danış tatlım çözüm varken kıvranmasın yavrucak.

Ilık zeytinyağ ile karnına saat yönünde masaj yap hem keyif alıyorlar bundan bir de bacaklarını karnına doğru çekip bırakma hareketi yapabilirsin dışkısını da kolay yapar ve gazını da çıkartır.

Eciş büyük insan gibi gaz çıkarıyordu fakat yine de bağırsakları ötüyordu meğer bağırsakta da bir kısım gaz kalıyormuş onu işte zinco ve rezene çayı ile hallettim hamd olsun.

Biraz büyüse kızın yüzüstü yatarkende çıkarabilir gazını.

sunga25 ((( Serpil )))

İLKNURLAA KONUSAN VARMII ARKADASLAR MERAK ICERSINDEYIMM.................. :cildir: DOGUMDASIMM BENİ TEL BIRAKTII  :toothy10:  :honk:  :icon_pale:

мiŁenα.

19 Ocak , 2010, 18:18:33 #1436 Son düzenlenme: 20 Ocak , 2010, 07:42:14 ๑۩۞۩๑ şєкєяιιм ๑۩۞۩๑
ben aradım....ama ılknur degıl esı actı  :( ilknurun sesini ve bebegınkını duyamadım...yarın arıcam tekrar...poyrazın babası ılknurun ve bebegın cok ıyı saglıklı oldugunu soledı :nazar: :nazar: burcagı aradım gıtcektı ama kar yagıyormus gıdemıcek :'( gulferın nosu yok arayamdım..gulfus gıtcekmıs yakınmıs hastane senden beklıyoruz heberlerı gulferrrrr :aferin:

< ESLAL >

Alıntı yapılan: __Eciş'in Anniş'i__ - 19 Ocak , 2010, 15:56:18
Hiç mahvolma gaz sorununu çözebilirsiniz ben zinco veriyorum muadilleri de var doktoruna danış tatlım çözüm varken kıvranmasın yavrucak.

Ilık zeytinyağ ile karnına saat yönünde masaj yap hem keyif alıyorlar bundan bir de bacaklarını karnına doğru çekip bırakma hareketi yapabilirsin dışkısını da kolay yapar ve gazını da çıkartır.

Eciş büyük insan gibi gaz çıkarıyordu fakat yine de bağırsakları ötüyordu meğer bağırsakta da bir kısım gaz kalıyormuş onu işte zinco ve rezene çayı ile hallettim hamd olsun.

Biraz büyüse kızın yüzüstü yatarkende çıkarabilir gazını.

ahhh gülfercim zinco zaten veriyorum karnına masajda ve bacak hareklerinide yapıyorum ama yinede oluyo dediğin gibi gaz çıkarsada bağırsakları hep gurul gurul ötüyo hilal ne kadar uğraşsamda ağzındanda gaz çıkarmıyor bazen çok sıkıyo tuvaletinide yapamadığında kulak çubuğuyla poposuna zeytinyağ sürüyorum o bile fayda etmiyo napıcamı şaşırıyorum  :cildir: :cildir:

bugün nette okudum yemeklerden sonra 1 su bardağı suya 1 çay kaşığı kimyon koyup içicem bebek gazı anneden alıyosa iyi geliyomuş ona gaz olucak ne yiyeceğimi şaşırdım artık  :honk: :honk:

zelis

ayy cok sevindim kizlar , demek poyraz pasamis gelmis, hadi bakalim guzel haberleri bekliyoruz...

:flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

zelis

bizim dogumda yaklasti , heyecan icindeyiz , bebegim icimde hareket ettikce benim rahmim aciyor , cok baski yapmaya basladi , sanki bu gun yarin douracakmisim gibii..

dogum kanalina girmis bebisim , dun kontrolumuz vardi , gayet iyi buyumus dedi doktor, her an gelebilirmis artik , kart verdi bize sanci yada suyum geldigi zaman arayabilmemiz icin , yani heyecan dolu gunler basladi , artik her hafta kotrole gidecegiz .. haftaya pazartesi yine doktordayiz Allah kismet ederse.....

dogum haberleri beni cok heyecanlandirmaya basladi............ :honk: