Doğumu Yaklaşan Arkadaşlar______28 + (Neler Yaşıyorsunuz?)

Başlatan DER!N, 29 Ekim , 2009, 15:10:22

« önceki - sonraki »

DER!N

Alıntı yapılan: unicornn - 05 Ocak , 2010, 23:58:50
kıssslarrr be sabah sezeryana gidiyorum ve aşırı derecede heyecanlıyım
dua edin

Rabbim sağlıkla hayırla bebeğini koklamak nasib etsin. Muhtemelen doğmuştur annesinin uyanmasını bekliyor ve emmek için sabırsızlanıyordur.

Şimdiden hayırlı olsun  :flowers: :flowers:

ertl

Alıntı yapılan: __Eciş'in Anniş'i__ - 06 Ocak , 2010, 09:40:17
Alıntı yapılan: burcum - 05 Ocak , 2010, 19:18:04
gülfercim dr unuza nurse harveys i sor biz kısa bir dönem kullandık başka da ihtiyaç olmadı ALLAH a çok şükür  :amin: :nazar: :nazar: :nazar:

Canım nurse harveys de gaz için mi birkaç yerde okudum ismini ama??

Zinco kullandım günde 3 kez 4er damla yazıyordu, korktum bir kez 2 damla verdim uyuyor şuan. İşe yaradı mı acaba? Yoksa günlerdir ykusuz olduğu için mi uyudu bilemedim. Ne sebeple olursa olsun uyusunda  :)

zinko çok işe yarıyo bende ikisine de kullandım korkma günde 3-4kez kullanabilirsin

DER!N

< ESLAL >

dua edin

Allah yardımcın olsun tatlım hayırlısıyla alırsın inş. meleğini kucağına

< ESLAL >

Alıntı yapılan: __Eciş'in Anniş'i__ - 06 Ocak , 2010, 09:44:22
Alıntı yapılan: ezoo - 05 Ocak , 2010, 21:30:34
geceleri benimde göğüslerim yumşuyo geceleri doymuyomu acaba kuzum ama çok kalıyo memede insaf yani koca gün emilince :-\

bu geceden itibaren yarım saatten fazla emzirmicem sonra çok gaz oluyomuş Allah korusun birde o dert çıkmasın  :amin: :amin: :amin:

birde kızlar devit 3 e nezaman başladınız ebe bana 10. gün başla dedi ablamda dedi ona 15. gün başlanır ???

Yarım saat nasıl emzirilirki dinlene dinlene emiyor benimki hele ilk günler iki çekip duruyordu şimdi biraz daha uzun emebiliyor.
Gece doymuyor mu derken öyle randımanlı süt olmuyor bende, gündüz mama veriyorum 2 kere arada emiyor geceye sütüm kalsın die böyle yapıyorum. Seninki gece emse bile ağlıyor mu? Gazı da yoksa göğüslerinde yumuşuyorsa henüz bol bol sütlenmemiş olabilirsin. Hem sezaryenlisin hem de yenisiniz doymadığını düşünsen bile gece de ağladıkça emzir artar canım.

d3'ü 15.günde başla tatlım bize o şekilde verildi herkes de böyle kullanıyor günde 1 kez 3damla.

benimkide öyle tatlım memede uyumak istiyo 2 çekiyo 10 dk uyuyo ama memede uzun süre kalmasıda iyi değilmiş uyuduğunda yerine yatırıyorum hemen aranıyo  :dontknow: emince ağlamıyo hayatım ama hep emmek istiyor  :'(

akşam zinco yu 4 damla verdim gece 2 den sonra hiç uyanmadı  :amin: ben kaldırdım 2 saat arayla  :basardim:

öyle yapıcam hayatım 15. gün başlıycam ebe nie öyle dedi anlamadım  :dontknow:

AککORTįє

kızlar merhaba; bugün doktordaydık 3.300 olmuş oğluşum. gelişim süreci iri, yapılı bir bebek olacak + bunun üzerine benim orataya çıkan bel sorunum dolayısıylada bana yüksek bir ihtimalle sezeryan yolu göründü.bebeğin kilo alımı, bebeğin iri olması ve bel sorunum birleşince normal doğum biraz uzak dedi. bakalım daha belli değil  son hafta belli olacak  dedi ama sanırım durum onu gösteriyor. sağlık durumum elvermiyor yani. biraz canım sıkıldı sezeryan istemiyordum çünkü ben hiç, normal doğuma adapte etmiştim kendimi hep. hayırlsı neyse o olsun artık yapacak bişey yok, tek iyi yönü doğumun zamanını biliyor olacağım

burcum

dua edin

canım ALLAH sağlıkla ve sağlıklı yavrunu kucağına almayı nasip etsin güzel haberlerinizi bekliyoruz

Alıntı yapılan: __Eciş'in Anniş'i__ - 06 Ocak , 2010, 09:40:17
Alıntı yapılan: burcum - 05 Ocak , 2010, 19:18:04
gülfercim dr unuza nurse harveys i sor biz kısa bir dönem kullandık başka da ihtiyaç olmadı ALLAH a çok şükür  :amin: :nazar: :nazar: :nazar:

Canım nurse harveys de gaz için mi birkaç yerde okudum ismini ama??

Zinco kullandım günde 3 kez 4er damla yazıyordu, korktum bir kez 2 damla verdim uyuyor şuan. İşe yaradı mı acaba? Yoksa günlerdir ykusuz olduğu için mi uyudu bilemedim. Ne sebeple olursa olsun uyusunda  :)

evet canım nurse harveys gaz için tamamen bitkisel dr sor tavsiye ederim

ırmak184

Alıntı yapılan: iLkNuRR - 06 Ocak , 2010, 19:05:00
kızlar merhaba; bugün doktordaydık 3.300 olmuş oğluşum. gelişim süreci iri, yapılı bir bebek olacak + bunun üzerine benim orataya çıkan bel sorunum dolayısıylada bana yüksek bir ihtimalle sezeryan yolu göründü.bebeğin kilo alımı, bebeğin iri olması ve bel sorunum birleşince normal doğum biraz uzak dedi. bakalım daha belli değil  son hafta belli olacak  dedi ama sanırım durum onu gösteriyor. sağlık durumum elvermiyor yani. biraz canım sıkıldı sezeryan istemiyordum çünkü ben hiç, normal doğuma adapte etmiştim kendimi hep. hayırlsı neyse o olsun artık yapacak bişey yok, tek iyi yönü doğumun zamanını biliyor olacağım
maşallah oglusuna bayagı kilolu dogacak sanırım  :nazar:  :nazar: saglıklı bir şekilde dogsunda sezeryan normal takma bence hayırlısı neyse o olsun  :D  :D

Demet_dk

canını sıkma İlknurcum bak ne güzel bebişin sağlıklı maşallah  :nazar:
doğum şekline çok fazla şartlandırmayın kendinizi son dakika bile herşey değişebiliyo
önemli olan Poyrazı kucağında sağlıklı bi şekilde görmen  :opucuk:

AککORTįє

Alıntı yapılan: ırmak184 - 06 Ocak , 2010, 20:57:05
maşallah oglusuna bayagı kilolu dogacak sanırım  :nazar:  :nazar: saglıklı bir şekilde dogsunda sezeryan normal takma bence hayırlısı neyse o olsun  :D  :D

Alıntı yapılan: Demet_dk - 06 Ocak , 2010, 21:23:08

canını sıkma İlknurcum bak ne güzel bebişin sağlıklı maşallah  :nazar:
doğum şekline çok fazla şartlandırmayın kendinizi son dakika bile herşey değişebiliyo
önemli olan Poyrazı kucağında sağlıklı bi şekilde görmen  :opucuk:

sağolun kızlar  :opucuk:

valla aynen öyle hayırlsı neyse o olsun  :amin:

< ESLAL >

oyyyy maşallah yavruma  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: olsun annesi tosun olsun kuzucum ele avuca çabuk geliyo  :D

önemli olan sizin sağlığınız hayatım bende çok istedim normal olsun ama nasip işte

her 2 ninde zor tarafları var sen doğumu düşünme canım inan bana o kadar çabuk olup bitiyo herşey sen sadece bebişini düşün kendini ona hazırla hayatım  :love9: :love9: :love9:

AککORTįє

Alıntı yapılan: ezoo - 06 Ocak , 2010, 21:41:41
kızlar merhaba; bugün doktordaydık 3.300 olmuş oğluşum. gelişim süreci iri, yapılı bir bebek olacak + bunun üzerine benim orataya çıkan bel sorunum dolayısıylada bana yüksek bir ihtimalle sezeryan yolu göründü.bebeğin kilo alımı, bebeğin iri olması ve bel sorunum birleşince normal doğum biraz uzak dedi. bakalım daha belli değil  son hafta belli olacak  dedi ama sanırım durum onu gösteriyor. sağlık durumum elvermiyor yani. biraz canım sıkıldı sezeryan istemiyordum çünkü ben hiç, normal doğuma adapte etmiştim kendimi hep. hayırlsı neyse o olsun artık yapacak bişey yok, tek iyi yönü doğumun zamanını biliyor olacağım

oyyyy maşallah yavruma  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: olsun annesi tosun olsun kuzucum ele avuca çabuk geliyo  :D

önemli olan sizin sağlığınız hayatım bende çok istedim normal olsun ama nasip işte

her 2 ninde zor tarafları var sen doğumu düşünme canım inan bana o kadar çabuk olup bitiyo herşey sen sadece bebişini düşün kendini ona hazırla hayatım  :love9: :love9: :love9:

:D :D :D

sağol hayatım  :opucuk: allah hayırlısı neyse onu versin. sağlıklıca atlatalımda artık  :amin:  tahammül EDEMİYORUM artık gelsin diyorum biran önce belim ağrıyor başım ağrıyo oram buram her tarafım ağrıyo  :cildir: :cildir: :cildir: bugün hast. de sistem mi ne arızalanmış bekledik baya bi sinirlerim bozuldu ağladım tutamıyorum akıyor ya attım kendimi tuvalete. rezillik diz boyu  :D karnım ın içi ağrıyor bacağıma sürekli ve sert bir şekilde sancılar ağrılar  giriyo geceleri uyumak zaten mümkün değil saat başı ayaktayım yarım bardak su içiyorum 10 sn geçmeden koştur koştur tuvalate,gelende iki damla . doktor 1 hafta sonra ağrıların fazlalaşıcak dedi. ya sabır çekiyorum napim Allah sağlık versin diyorum. dışardan soranalar 3 hafta az gibi görünüyor ama işte bize öyle değil.  hormonların sapıtmış derecede hat safhaya ulaştığı içinde dengesiz hareketlerde bulunuyorsun.  :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:  şu an olduğu gibi , lafı bu kadar uzatmanın anlamı yoktu ama uzuyor işte  :)  :BangHead:

Angel

ahh canim yaaaaa kiyamam ben sanaa   :aferin: :aferin:  seni cok iyi anliyorum bende oyleydim  :y25:  bir an once gelsin istiyordum 3 haftam vardi benimde

ama bana bir onur gibi uzaktaydi sanki o 3 hafta.Ama inan bana oyle cabuk geciyorkiii dogurduktan sonra anliyorsunki 9 ay ne cabuk gectigini    :aferin: 

insan hic birseye tahammul edemiyor artik .Allahim sana ve butun dogum yapacak arkadaslara hayirli dogumlar nasip etsin insallahhhhhh   :amin: :amin:

bebisinde tosuncuk olucak masallahhh annesii yerim ben ismail poyraziiii   :hungry:   pipisiniii yerim benn   :binkybaby:   oyyyyyyy    :nazar: :nazar: :nazar:

AککORTįє

:D :D :D

sağol teyzesii inşşş  :amin: Allah sağlık versin  yapacak birşey yok ağrılıda sancılı da beklicez  :)

мiŁenα.

ilknurcum maşallah tosuna :nazar: :nazar:tam yemelik olcak desene..sezeryan normal farketmez saglıklı sekılde nasıl gelcekse öle olsun.ayy cok az kaldı senınde allahım herkez 2şer 3 er doğuyor..ahh sıra bırde bana gelse..dünaksam tosunum benı sabah 5 te uyandırdı..bır oynuyor gormeyın :nazar:valla sabaha kadar sayyıklamısım saglıklı gel oglum dıye ben ıyıce psıkopata sardım.artık gecsın gunler oglum gelsın ıstıyorum .bırsey olmasın dıye dua etmekten sayıklar olmusum :y25:

:love9: :love7: :love9: