Doğumu Yaklaşan Arkadaşlar______28 + (Neler Yaşıyorsunuz?)

Başlatan DER!N, 29 Ekim , 2009, 15:10:22

« önceki - sonraki »

< ESLAL >

Alıntı yapılan: defne8383 - 21 Aralık , 2009, 16:25:29
EZGİCİM NE YAPTIN SENİ MERAK ETTİM.DR DAN GELİNCE YAZ MUTLAKA İNŞALLAH HERŞEY YOLUNDADIR

:opucuk: sağol defnecim şafak sayfasına yazmıştım canım gelince herşey yolunda bebişim aşağı inmiş iyice,bebeğin eşinde kireçlenme varmış,onun dışında bi sorun yok çok şükür cumaya kadar sancıların başlamazsa cuma gel dedi doktor

defne8383

:nazar:İYİ HADİ BAKALIM HAYIRLISI OLSUN CUMAYA KADAR GELİR BELKİ.BEN DE YARIN GİDİCEM DOKTORA ALLAH HERŞEYİN HAYIRLISINI VERSİN :amin:

< ESLAL >

Alıntı yapılan: iLkNuRR - 21 Aralık , 2009, 16:01:52
YA KIZLAR BELİM KORKUNÇ DERECEDE AĞRIYOR YAA  :y25: OTURURKEN ODUN GİBİ OTURMAK ZORUNDA KALIYORUM ARTIK GÖĞSÜMÜN ALTINA ÇOK FAZLA BASKI YAPIYOR!!

YÜRÜMEK DESENİZ ARTIK İMKANSIZ  :sad1:

canımm kıyamam Allah'ım yardımcın olsun  :amin: :amin:

bende ağırlaştım die mızlanıyordum hergün bi yerim ağrıyo  :y25:

bugün hastanede 1 kaç bayanla konuştuk 3-5 gün farkla aynı haftalardayız,içlerinde en dik oturan,en rahat nefes alan ve en rahat yürüyen bendim  :honk: bunu ordan bi refakatçı bayan söyledi senin maşallahın var die ve gerçekten öyleydi halime şükrettim o kadar ağrı olcak tabi onları görünce kendimi kuş gibi hissettim  :honk: birde karnı aşağıda duranda bitek bendim sanırım ben hepsinden önce doğurcam en çok bu hoşuma gitti  ;D

< ESLAL >

Alıntı yapılan: defne8383 - 21 Aralık , 2009, 20:23:24
:nazar:İYİ HADİ BAKALIM HAYIRLISI OLSUN CUMAYA KADAR GELİR BELKİ.BEN DE YARIN GİDİCEM DOKTORA ALLAH HERŞEYİN HAYIRLISINI VERSİN :amin:

inş. canım hayırlı haberlerle gelin inş. geldiğinde yaz mutlaka

hepimiz için en hayırlısı ne ise olsun inş.  :amin: :amin:

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ezoo - 21 Aralık , 2009, 20:07:53
Alıntı yapılan: defne8383 - 21 Aralık , 2009, 16:25:29
EZGİCİM NE YAPTIN SENİ MERAK ETTİM.DR DAN GELİNCE YAZ MUTLAKA İNŞALLAH HERŞEY YOLUNDADIR

:opucuk: sağol defnecim şafak sayfasına yazmıştım canım gelince herşey yolunda bebişim aşağı inmiş iyice,bebeğin eşinde kireçlenme varmış,onun dışında bi sorun yok çok şükür cumaya kadar sancıların başlamazsa cuma gel dedi doktor
ezocum allah yardımcın olsun ınşallah çok rahat olur dogumun   :amin: :amin: :amin:

ırmak184

Alıntı yapılan: ๑۩۞۩๑ MoTHeR ๑۩۞۩๑ - 21 Aralık , 2009, 18:05:10
anam ırmak 30 olmussun..

ılknurun 1 ayı kaldı amannn hepınız dogurun sıra bana gelsın ;D

yaaa 30 oldukk ne cabuk geciyor.....dizildik sıra sıra hayırlısyla siz oglusunuzu bende kızımı alayım kucagıma  :D  :D

мiŁenα.

inlşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş :amin:

:love9: :love7: :love9:

defne8383

YİNE NST YE BAĞLANDIK VE MUAYENE OLDUK BU DR HER DEFASINDA BENİ MUAYENE EDİYOR SİZİNKİLERDE ÖLE YAPIYOR MU?PERŞEMBE GÖRÜŞELİM DEDİ BAKALIM BEKLİYORUZ ULTRASONA SOKMADI DOLAYISIYLA KAÇ KİLO OLDUK BİLEMİYORUM.İNŞALLAH ÇOK KİLO ALMAMIŞTIR:)
SON HAFTAMIZI DA GEÇİRİCEZ YAPILACAK BİŞEY YOK :-\

AککORTįє

Alıntı yapılan: ezoo - 21 Aralık , 2009, 20:24:03
Alıntı yapılan: iLkNuRR - 21 Aralık , 2009, 16:01:52
YA KIZLAR BELİM KORKUNÇ DERECEDE AĞRIYOR YAA  :y25: OTURURKEN ODUN GİBİ OTURMAK ZORUNDA KALIYORUM ARTIK GÖĞSÜMÜN ALTINA ÇOK FAZLA BASKI YAPIYOR!!

YÜRÜMEK DESENİZ ARTIK İMKANSIZ  :sad1:

canımm kıyamam Allah'ım yardımcın olsun  :amin: :amin:

bende ağırlaştım die mızlanıyordum hergün bi yerim ağrıyo  :y25:

bugün hastanede 1 kaç bayanla konuştuk 3-5 gün farkla aynı haftalardayız,içlerinde en dik oturan,en rahat nefes alan ve en rahat yürüyen bendim  :honk: bunu ordan bi refakatçı bayan söyledi senin maşallahın var die ve gerçekten öyleydi halime şükrettim o kadar ağrı olcak tabi onları görünce kendimi kuş gibi hissettim  :honk: birde karnı aşağıda duranda bitek bendim sanırım ben hepsinden önce doğurcam en çok bu hoşuma gitti  ;D

:nazar: :nazar: canımmm benimde sanırım karnım aşağıya inmedi dahaaaaaaa :y25:

unicorn

Alıntı yapılan: defne8383 - 22 Aralık , 2009, 18:52:25
YİNE NST YE BAĞLANDIK VE MUAYENE OLDUK BU DR HER DEFASINDA BENİ MUAYENE EDİYOR SİZİNKİLERDE ÖLE YAPIYOR MU?PERŞEMBE GÖRÜŞELİM DEDİ BAKALIM BEKLİYORUZ ULTRASONA SOKMADI DOLAYISIYLA KAÇ KİLO OLDUK BİLEMİYORUM.İNŞALLAH ÇOK KİLO ALMAMIŞTIR:)
SON HAFTAMIZI DA GEÇİRİCEZ YAPILACAK BİŞEY YOK :-\
seni doğurtmaya çalışıyor  :muzz:
her muayenede biras daa açıyorlarmış boylece şi hızlandıryo:)
ben de bu cmt istedim muayene ettmesini ama 15 te bir dedi!
bu cmt oolcak inş...

defne8383

VALLA O DOĞURTMAYA ÇALIŞTIKÇA BİZİMKİNİN NİYETİ YOK.AMA BAZILARI DA BUNUN ÇOK İYİ BİRŞEY OLMADIĞINI SÖYLÜYOR.NEYSE DR A GÜVENMEKTEN BAŞKA ÇAREMİZ YOK :'(
ALLAHIM TEZ ZAMANDA HAYIRLISIYLA HEPİMİZİ KURTARSIN :amin: :amin: :amin:

unicorn

amin canım ...
en kaç haftalıksın nie her hafta muayenne ediyo ki belki seni normall doğuma hazırlıyodur beni şimdiye kadar 2 kere muayene etti ilki çok kötuydu çok zor geçti :(
ben hep etsin istiyorum ki doğuma hazırlanıyım

defne8383

BENİM 39. HAFTAM SON HAFTAYA GİRİYORUM.BUGÜN 4. YE MUAYENE ETTİ ARTIK HER DEFASINDA AÇIKLIĞA BAKACAĞIZ DEDİ PERŞEMBE YİNE BEKLİYO :honk: ŞİMDİ HAFTADA 2 KERE NST ARDINDAN MUAYENE YAPIYOR VALLA ORAYA GİTTİKÇE SEZERYANA YÖNELİYORUM  :icon_pale:
ARTIK BUNALMAYA BAŞLADIM HAYIRLISIYLA Bİ KURTULSAK :amin:

unicorn

ben de 38 +1 im 39. haftamdayım  :dontknow:
hangi hastaneye gidiyosun sen
beni nts sıkıyor o ses kalp atışları urkütücü geliyo