Doğumu Yaklaşan Arkadaşlar______28 + (Neler Yaşıyorsunuz?)

Başlatan DER!N, 29 Ekim , 2009, 15:10:22

« önceki - sonraki »

tweety0555

benım dr umda otur allaha dua et o asıdan daha etkılı bundan emın ol dedı...neden kızamık vs ası tartısılmıyorda bu tartısılıyor dedı...kendıne dıkkat et yeterlı dedı zaten vurulmayacaktım ıyı oldu drumda benle aynı fıkırde olması

bu arda ben artık son 15 gundeyım ve bugun artık cok yoruldum...basımdan asagı kaynar sular dokuluyor gıbı oluyor sızlede de oyle seyler oluyormu...her tarafımdan terler akıyor...ates atıyorum... :honk:elım kolumda sıstı...

ferda

ellerde şişme ben de de var ama daha rahat hissediyorum kendimi sanırım karnım aşagıya indi

DER!N

Alıntı yapılan: ☆..ŞeKeRiiM..☆ - 19 Aralık , 2009, 21:53:47
hamilelikte yaptırma mı dedi dr ???

Evet canım, hamileyken de sormuştum ama salgının başlarıydı o zaman ve yaptırma demişti.

Şimdi kesinlikle yaptır dedi.

мiŁenα.

anladım gulferc ım bakım bugun acılde yapıyorlarsa yaptırcam....

cnım hamılelıgın sonlarında el ayak sısmesının dogum belırtısı oldugunu duymustum ::)

:love9: :love7: :love9:

ferda

Alıntı yapılan: ☆..ŞeKeRiiM..☆ - 20 Aralık , 2009, 08:46:41
anladım gulferc ım bakım bugun acılde yapıyorlarsa yaptırcam....

cnım hamılelıgın sonlarında el ayak sısmesının dogum belırtısı oldugunu duymustum ::)

ay ben çok korkuyorum ya eşim öğretmen onun arkadaşı -aynı okulda görev yaptığı arkadaşının- eşine domuz gribi teşhisi konmuş kadın şimdi eve gelmişdurumu iyye gidiyormuş benimde18 günüm kaldı çook kafam karışık birde 22 aylık kızım var onun içinde endişeliyim bu grip yüzünden hemen doğurayım istiyorum akşamları yürüyüş yapıyorum doğum kolay olsun diyetabiki dışarıda degil evin içerisinde geziyorum ne kadar faydasını göreceksem kayın validem çarşamba geliyor yanıma o gelince de merdiven inip çıkmayı düşünüyorum allah hepimizin hakkında hayırlısını versin o kadar emek çektik sağlıkla bebeişlerimize kavuşuruz inşlh

мiŁenα.

zelis

kizlar benim aile doktorum da tavsiye emededi bana , hamilelerde ne gibi yan etkileri oldugunu bilmediklerini , herhangi bi sorun olmadikca yaptirmamam gerektigini soyledi ..

bende kararsiz kaldim ...

simdide grip olmusum , kulagim .,basim ,. bogazim agriyor ve burnum tikanmis sanirsam yarin tekrar doktora giderim.......

surda kalmis 8 haftamiz ,,, insallah hayirlisiyla dogururuz :amin:

мiŁenα.

AککORTįє

YA KIZLAR BELİM KORKUNÇ DERECEDE AĞRIYOR YAA  :y25: OTURURKEN ODUN GİBİ OTURMAK ZORUNDA KALIYORUM ARTIK GÖĞSÜMÜN ALTINA ÇOK FAZLA BASKI YAPIYOR!!

YÜRÜMEK DESENİZ ARTIK İMKANSIZ  :sad1:

мiŁenα.

benımde gogsumun altna batıyor bende oklava yutmus gıbı oturuyorum

defne8383

EZGİCİM NE YAPTIN SENİ MERAK ETTİM.DR DAN GELİNCE YAZ MUTLAKA İNŞALLAH HERŞEY YOLUNDADIR

ırmak184

Alıntı yapılan: iLkNuRR - 21 Aralık , 2009, 16:01:52
YA KIZLAR BELİM KORKUNÇ DERECEDE AĞRIYOR YAA  :y25: OTURURKEN ODUN GİBİ OTURMAK ZORUNDA KALIYORUM ARTIK GÖĞSÜMÜN ALTINA ÇOK FAZLA BASKI YAPIYOR!!

YÜRÜMEK DESENİZ ARTIK İMKANSIZ  :sad1:
az kaldı canım dayannn oglusunu kucagına alınca bu agrılarını unutursun  ;D  ;D bende her akşam sahilde yürüyorum,düz yolda bir sorun olmuyor ama yokuş cıkarken bacaklarım cekiliyor resmen nefesim kesiliyor eşim arkadan iterek yokusu cıkıyorum  :k06:  :k06:

AککORTįє

:k06: :k06: :k06:

evt canım bizim burası sahil. 6/5 aylığa kadar yüryodum bende. dedğin gibi düz yol gayet ii  :D

valla öle canım 1 aycık zamanımız kaldı Allah ın izniyle gelsin artık dosunummm :-* sıra sizede gelsin. sende fazla yorma kendini artık. vakit sanada uzak değil yanii  ;D

ırmak184

valla cok az kaldı zaman nasıl geciyor tabi gecmişe bakınca  :D  :D saol canım sende yorma kendini  :opucuk:  :opucuk:

мiŁenα.

anam ırmak 30 olmussun..

ılknurun 1 ayı kaldı amannn hepınız dogurun sıra bana gelsın ;D