Doğumu Yaklaşan Arkadaşlar______28 + (Neler Yaşıyorsunuz?)

Başlatan DER!N, 29 Ekim , 2009, 15:10:22

« önceki - sonraki »

DER!N

Alıntı yapılan: ferda - 12 Aralık , 2009, 19:16:10
allah uzun sağlıklı ömürler versin bu arada dikişlerin ne alemde

Çok şükür korktuğum gibi değil, gün içinde uzun oturuşlarım olursa akşamı biraz ağrım oluyor. Ve kaşınmalar başladı sanırım iyileşiyorlar.  :nazar:
Alıntı yapılan: ☆..ŞeKeRiiM..☆ - 12 Aralık , 2009, 15:08:45
AYYY YEMIN EDERIM TUYLERIM DIKEN DIKN OLDU....

CANIM BENIMM NE GUZELL SUAN KIZINI BENIM YERIME MINIK BIR OPUCUK KONDUR....

BEN  OLSAM DIREK ISIRARAK BASLARDIMDA :laughing7: :laughing7:

AYYYY YETER DIYORUM BENDE OGLUMU KUCAGMA ALMAK ISTIYORUM...

INS BAHTI GUZEL OMRU UPUZUN OLUR...IYILIKLERLE DOLU OMRU OLUR..KOTULUK YAKININDAN BILEM GECMEZ :amin:

Amin canım, hayırlı vakitte sizlerde yaşayacaksınız benzer duyguları. Öpücük kondurdum teyzesi
Alıntı yapılan: burcum - 12 Aralık , 2009, 22:37:06
ayy canım derincim gözlerim doldu okurken ALLAH analı babalı büyütsün kokla mis kokulunu yerime resminiiii istiyorummmmmm

Amin canım Allah c.c. razı olsun.

Alıntı yapılan: ezoo - 12 Aralık , 2009, 15:23:17
:y25: :y25: :y25: :y25: :y25:
ayyy çok güzel çok duygulandım  :crybaby2: :crybaby2:

Allah'ımın kudreti işte meleğine kavuştun ya hepsi bitti gitti işte Yaradanım bizlerede nasip etsin inş.  :amin: :amin:

rabbim uzun sağlıklı ömürler versin yavrucuna hayırlı evlat olsunlar inş. :amin: :amin: :amin:

Amin amin amin, darısı başına Ezgicim hayırla ve sağlıkla  :opucuk:

DER!N

Alıntı yapılan: '''''''sibel'''''' - 12 Aralık , 2009, 16:39:27
allahımmmm ne kadar güzel bi duyguu  :y25: :y25: cok duygulandım canımmm  :crybaby2:
allah uzun ömürler versin melegine sansı bahtı herzamn acık olur inş
rabbim bize de nasip eder inşş bebişimizi saglıcakla kucagımıza almayı  :amin:

:amin: ecmain inş. her yavrunun bahtı açık olsun, hayırlı insanlarla karşılaşsınlar inş.  :amin:

Darısı başınıza diyelim çok daha kolay ve keyiflisi inş.  :amin:
Alıntı yapılan: BaLkIzZzZ - 12 Aralık , 2009, 16:56:01
ne güzel kolayca atlatmışın dogumu zor olmamış allahım herkeze hayırlı dogumlar nasip etsin zorlaştırmasın inş. :amin: :amin: :amin: :amin:

Teşekkürler Balkız, güzel dualarına binlerce amin.

DER!N

Alıntı yapılan: iLkNuRR - 13 Aralık , 2009, 00:00:48

GÜLFERCİM; Rabbim inş bu duyguları hayırlsıyla banada bebiş bekleyen tüm arkadaşlarımıza nasip etsinn, müthiş birşey...  Yüce Yaradanın mucizesi....  sağlıkla huzurla büyüsün  ecrinimiz inş  :amin: :amin: :amin:

Amin tatlım amin binlerce...

Beni yalnız bırakmadığınız için Burçak ve sana çok teşekkür ederim. Hiç konuşmamıştık halin malum olduğu için teklif dahi etmemiştim gelişinize çok şaşırdım mutlu oldum birazda ilk o halde karşılaştığımız için utandım farklı duyguları tümden yaşıyordum boş bakışlarımın sebebi buydu eğer farkettiysen  :k06:

DER!N

Alıntı yapılan: Angel - 13 Aralık , 2009, 08:42:02
gulfercim icim bir hos oldi okurken kendi dogumum geldi goz onume   :y25:  demek ecrin hanim dr'un yakasina sarildi yavrum yaaa sukurler olsun Allahima

dogumun superrrrrrr kolayy gecmis canim .benim 17 saat gecmisti ama cok guzeldi    :binkybaby:   :love3:  sukurler olsun rabbime

kislar sizinde dogumunuz bukadar kolay olur hayirlisiyla insallah bir avazda kurtarsin sizi rabbim   :amin: :amin:

Evet Tülincim yakasına yapıştı, sanki kendini garantiye almak ister gibi bir hali vardı  :)

DER!N

Alıntı yapılan: ezoo - 13 Aralık , 2009, 14:25:11
ilknurcum gerçekten bu günler iice zor benim hiç şişliğim filan yoktu 2 gündür ellerim şişiyo kemiklerim inanılmaz acıyo sopa yemiş  gibiyim  :y25:

hayırlısıyla bitirsek şu günleri hem ruhum hem bedenim çok sıkıldı artık :-\ birde herkes gmzümün içine bakıyor hadi artık der gibi napim canım benim

elimdemi gelmeden nasıl doğurayım   :icon_scratch:

defnecim benim kızım doğum kanalına girmiş durumda nst de ağrımda çıktı ama gelen giden yok hala kasılmalarımda çok sıklaştı bu hafta olur die düşünüyorum

hergün sıcak duş alıyorum ama yürüyemiyorum ben yaa çok rahatsız oluyorum yürüdüğümde  :-\ hem havada çok soğuk çıkarmıyolar zati beni dışarı,neyaparsak yapalım vakti zamanı dolmadan gelmiyo bıcırıklar  :D Allah'ım en hayırlı zamanda hayırlısı ile gelmelerini nasip etsin  :amin: :amin:

Rabbim yar ve yardımcın olsun canım, hayırlısıyla doğumunu atlatınca ne ağrı kalacak hafızanda ne de acı. Sabrın sonu selamettir ne gelirse haktan deyiver ve rahat bırak ruhunu. Hayal gibi gelip geçiyor sanki bu günleri yaşayan sen değilmişsin gibi olacak.

Demet_dk

Derincim çok geçmiş olsun Allah analı babalı büyütsün uzun sağlıklı ömürler versin
hayatıda kendisi gibi güzel olsun  :nazar:

DER!N

Alıntı yapılan: Demet_dk - 13 Aralık , 2009, 18:49:47
Derincim çok geçmiş olsun Allah analı babalı büyütsün uzun sağlıklı ömürler versin
hayatıda kendisi gibi güzel olsun  :nazar:

Sağol tatlım, Amin inş. Rabbim cümlesinin evladına sağlıklı ve hayırlı uzun ömürler nasib etsin.

unicorn

< ESLAL >

Alıntı yapılan: __Derin__ - 13 Aralık , 2009, 18:39:43
ilknurcum gerçekten bu günler iice zor benim hiç şişliğim filan yoktu 2 gündür ellerim şişiyo kemiklerim inanılmaz acıyo sopa yemiş  gibiyim  :y25:

hayırlısıyla bitirsek şu günleri hem ruhum hem bedenim çok sıkıldı artık :-\ birde herkes gmzümün içine bakıyor hadi artık der gibi napim canım benim

defnecim benim kızım doğum kanalına girmiş durumda nst de ağrımda çıktı ama gelen giden yok hala kasılmalarımda çok sıklaştı bu hafta olur die düşünüyorum

hergün sıcak duş alıyorum ama yürüyemiyorum ben yaa çok rahatsız oluyorum yürüdüğümde  :-\ hem havada çok soğuk çıkarmıyolar zati beni dışarı,neyaparsak yapalım vakti zamanı dolmadan gelmiyo bıcırıklar  :D Allah'ım en hayırlı zamanda hayırlısı ile gelmelerini nasip etsin  :amin: :amin:

Rabbim yar ve yardımcın olsun canım, hayırlısıyla doğumunu atlatınca ne ağrı kalacak hafızanda ne de acı. Sabrın sonu selamettir ne gelirse haktan deyiver ve rahat bırak ruhunu. Hayal gibi gelip geçiyor sanki bu günleri yaşayan sen değilmişsin gibi olacak.

:amin: :amin: canım inş.,benimde şuanda tek isteğim biran önce hayırlısıyla doğurmak,yavrumu kucağıma almak ama biliyosun gelmeyince

gelmiyor işte  bıcırıklar :k06:

birde herkesin daha doğurmadımmı demesi beni deli etmeye başladı size noluyoki ben taşıyorum çocuğumu doğurmuycam işte  :cildir:

AککORTįє

Alıntı yapılan: __Derin__ - 13 Aralık , 2009, 18:36:16
Alıntı yapılan: iLkNuRR - 13 Aralık , 2009, 00:00:48

GÜLFERCİM; Rabbim inş bu duyguları hayırlsıyla banada bebiş bekleyen tüm arkadaşlarımıza nasip etsinn, müthiş birşey...  Yüce Yaradanın mucizesi....  sağlıkla huzurla büyüsün  ecrinimiz inş  :amin: :amin: :amin:

Amin tatlım amin binlerce...

Beni yalnız bırakmadığınız için Burçak ve sana çok teşekkür ederim. Hiç konuşmamıştık halin malum olduğu için teklif dahi etmemiştim gelişinize çok şaşırdım mutlu oldum birazda ilk o halde karşılaştığımız için utandım farklı duyguları tümden yaşıyordum boş bakışlarımın sebebi buydu eğer farkettiysen  :k06:

biliyorum canım biliyorum :D benimde  aslında gelip gelemeyeceğim belli olmadığı için sana söylememiştim hiç. gidecek olursamda süpriz olur diye düşünmüştüm.ama fırsat oldu ve geldim bende çok memnun oldum. ecişin doğduğu gün;  bu anlamlı günde seninle ve burçakla da görüşmüş oldum. utanılacak hiç birşey yoktu. senin o an ki tarifin  şaşkınlık heyecan mutluluk tüm bunların dışarı yansıması vardı sadece. anneliğinin ilk saatlerinde senin yanında olduğum için ben çok mutlu oldum. Allah nasip ederse bir buçuk ay sonra tekrar görüşürüz inşallah  :D

DER!N

Balböceği

Derincimmm cok sevindimmm gozun aydin olsun rabbim anali babali etsinnn sana bagislasin bebisiniii
sanada bebisinede hayirli uzun omurler dilerimmm cnm   :opucuk: :muzz: :hello2: :hieyt: :love9: :flowers: :hieyt:

Zeynep_Sena

ezgicim snede sanirim benden once gitceksin doguma bende daha oyle agri filan yok sanirim yada oluyo ben bilemiyorum cok haklisin insallah kurtulcaz ama insan bi muddet sonra dogsunda kurtlum istiyo niyeyse hareketlerin zorlasiyo filan hele bide benim gbi hareketli biriysen hareketlerin kisitli olmasi insani zorluyo insallah derin gibi bizde mutlu sona ercez az kaldi biliyorum  :hieyt: :hieyt:

мiŁenα.

ezgcım  vakıt cok yaklasmıs bellı ....elde yuzde olan sıskınlık dogum belırtısı...ee hanfendıde gırmıs artık yola ;D

ıns hayırlı vakıtte hayırlısıyla dogurursun gulum...

senınde kzıınla yasadıgın anıları dınlerız burda ;D :amin:

:love9: :love7: :love9:

burcum

derincimmmmmmmmmmmmm  maşallahhh prensese :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: ALLAH ım nazarlardan korusunnnnnn :amin: :amin: pamuk annesi pamuk mis kokulu kokla annesi yerime  :nazar: :nazar: :nazar: