Doğumu Yaklaşan Arkadaşlar______28 + (Neler Yaşıyorsunuz?)

Başlatan DER!N, 29 Ekim , 2009, 15:10:22

« önceki - sonraki »

Demet_dk

Alıntı yapılan: ezoo - 11 Aralık , 2009, 10:48:09
haklısınız kızlar doktor beni çok sinir etti üstelik bende panik atak var başka bi doktora gitmeyi bile düşündüm ama son anda doktor değiştirmek ne kadar

sağlıklı olur onuda bilemiyorum.. illa normal olsun  istemiyorum ki ben ama adam benim fikrimi sormadı bile  :caca:  :cussing:

bakalım eşim işten gelsin onunlada konuşacam ya gidip doktorla ayrıntı konuşalım yada başka bi doktorun fikrini alayım  :dontknow:

10 gün daha beklesem belki 5 kilo olcak kızım çok hızlı kilo alıyor  :honk:

doktor seni doğuma hazırlamak yerine seni korkutuyo bence
bak sende diyosun panik atak var diye doğum anında stres yaparsan çocuk nasıl çıkıcak ne kadar tehlikeli kilosuda var bebişimizin
ben hiç riske atma derim gerekirse doktoruda değiştir yani önemli olan senin içinin rahat olması 
benim doktorum çok iyiydi çok ilgiliydi eğer istanbuldaysan tavsiye ederim canım

< ESLAL >

demetcim doktor  çok rahat davranıyo onun bu rahatlığı beni sinir etti zaten ben 10 tane çocuk doğurmadım başkasıda beni ilgilendirmiyo herkes farklı

kendimide

doğurcak gibi hissetmiyorum hiç  :k06: ama benim günümü bekleyip aman geçsin diycek lüxsüm yok bebişim sığamıycak artık içime  :honk:
ben tekirdağdayım canım yaşadığım yerde 2 özel hastane var gittiğim hastaneden çok memnunum aslında diğeri devlet hastanesi gibi hiç konforlu değil ama doktor son anda sinir etti beni  :icon_scratch:

Alıntı yapılan: sulugöz - 11 Aralık , 2009, 12:47:23
Alıntı yapılan: ezoo - 11 Aralık , 2009, 10:48:09
haklısınız kızlar doktor beni çok sinir etti üstelik bende panik atak var başka bi doktora gitmeyi bile düşündüm ama son anda doktor değiştirmek ne kadar

sağlıklı olur onuda bilemiyorum.. illa normal olsun  istemiyorum ki ben ama adam benim fikrimi sormadı bile  :caca:  :cussing:

bakalım eşim işten gelsin onunlada konuşacam ya gidip doktorla ayrıntı konuşalım yada başka bi doktorun fikrini alayım  :dontknow:

10 gün daha beklesem belki 5 kilo olcak kızım çok hızlı kilo alıyor  :honk:

ezgicim merhaba seninle galiba cok yakin gunlerde dogum yapabiliriz benimde agrilarim cok artmaya basladi sen nasilsin bilmiyorum ama ben ozellikle geceleri yatamiyorum 2 gundur falan ayakta iyim otururken iyim ama uzandim an bebegim ayaklarini yukari geriyo bellide oluyo baya buyudu ayaklari filanda cok agritiyo artik birde ben cok yemek yiyorum sanirim acaba  artik yemek yemesemmi bilmiyorum sanirim aksam esimde gelince onla beraber cok yiyorum ama surda 9 gunum kaldi bi dur demem lazim sanirim siz nasil besleniyorsunuz isthiniz nasil arkadaslar ...

ezgicim bide bence dr degistirme son anda ama bi baska dr danda bilgi al biliyorsunki herkesin farkli tecrubesi var.Siz yine bize gore daha sanslisiniz ben belkide son anda sezeryan ólucam hic soylemiyolarki burda bisey bakiyolar tmm insan kendini hazirlayamiyo yani ama ben insallah sizde dua edin arkadaslar gunumde gidip sonra hastanede kizimi alip gelmek istiyorum allahim insallah dualarimi kabul ederse,,,

birde bizde sezeryani ben istiyorum sezeryan olsun diyince olamiyosunki hemen cunku burda sezeryan oldugunda biraz fazla bi para aliyosun devlettten o yuzden sanirim normal doguma daha cok yukleniyolar...

öyle olucak galiba tatlım benim hiç sabrım kalmadı ama kızımında rahatı iyi maşallah onun gelmeye niyeti yok  :k06: rahat geldi içersi yiyip içip yatıyo hatun :k06: :k06:

ben gündüzleri gayet rahatım akşamları ağrım oluyo daha çok akşam doğurcam heralde dedim ama yok bişey adet ağrısı gibi ağrılar oluyor uykumda bile hissediyorum o ağrıları karnım acıyo birde ağrıdan ziyade oda bebişin ağırlığından die düşünüyorum  :dontknow:

benimde iştahım çok iyi buaralar canım aman ben yemiyeyim die kısıtlamıyorum kendimi ne canım isterse yiyorum (tatlı hariç)ama az yiyip sık yemeye çalışıyorum

doktorumu değiştirmek istemiyorum bende son anda doğru olmıycanı biliyorum ama çok sinir oldum doktorun bu rahatlığına onun için çok sıradan bişey olabilir ama benim için öyle değil  :icon_scratch:
hayırlısı bakalım bikaç gün daha bekleyip gideyim yeniden diyorum

ayşecim geçmiş olsun canım aman dikkat et kendine ballı ıhlamura devam et tatlım aman kızlar adaçayından uzak durun hamilelikte adaçayı içmek uygun değil araştırmadan bitki çayı kullanmayın [/b]

мiŁenα.

canım sağol

dr gıttım :-\ bogazlarım enfeksıyon olmus hep :y25: cok acıyor ....bır antıbıyotık bır de tamol verdı...ama tamolu kullanma agrın ldukca ıc dedı..enfeksıyon fazla dedı...antıbıyotıgı bıtene kadar kullan gecesze tekrar gel dedı :y25:

:love9: :love7: :love9:

Demet_dk

< ESLAL >

doktora gittiğin iyi olmuş canım biranönce geçer ilaçlarını kullanınca bol bol dinlen kendine dikkat et  :opucuk:

defne8383

MAŞALLAH EZGİCİM SENİN KUZUCUK TOSUN OLMUŞ :nazar: BEN DE BUGÜN NST YE GİTTİM HENÜZ KASILMA YOK DEDİ YARIN DA MUAYENEHANEYE GİDİCEZ KİLOSUNA BAKICAK BAKALIM BİZİMKİ NE KADAR
KENDİNİ STRESE SOKMA HAYIRLISI İNŞALLAH BU ARALAR NORMAL DOĞURURSUN :amin: :amin:
AYŞE SANA DA GEÇMİŞ OLSUN KENDİNE İYİ BAK
BU ARADA KIZLAR GRİP AŞISINI NE YAPTINIZ??????

burcum

MERHABA KIZLAR DERİN DEN HABER YOK MU??
BUARADA KİLOLARINA FAZLA TAKILMAYIN BENİM DOĞUM YAPICAĞIM GÜN ULTRASONDA HEM DESIRADAN ULTRASON DEĞİL SUYUNU ÖLÇMEK İÇİN ÖZEL DOPPLERE GİRDİM 3250 DEDİ AKŞAM DOĞUMA GİRDİM 2645 ÇIKTI KELEBEĞİM  :k06: :k06: :k06:

< ESLAL >

DEFNECİM SORMA BENİM KUZUCUM AZCIK TOMBİŞ BENİMDE TEK DUAM BİRAN ÖNCE DOĞMASI BEN DÜN GİTTİM KONTROLE NST DE AĞRIMDA ÇIKTI

AMA HAYIRLISI BAKALIM BİR DAHAKİ KONTROLE KADAR DOĞMAZSA SEZERYAN OLCAM  :honk:

inş benim bebişiminde daha azdır kilosu bende gebelik şekeri var o yüzden bebeğimin iri olma riski çok burcucum  :honk: bakalım kısmet Allah en hayırlısı ne

ise onu yaşamak nasip etsin  :amin: yavrumu korusun rabbim  :amin: :amin:

ferda

ezoo inşllh hayırlısıile kucaına alırsın bebişini  benimarkadaşım arife günü doğum yaptı ondada gebelik şekeri çıkmıştı 7 aydan sonra diyet yaptı ve toplamda 8 kilo aldı bebişte maşallh 4 kilo doğdu ama tam 38 haftalıkken normal doğdu gerçi onun 3 bebişi idi senin kaçıncı bilmiyorum ama hani ikinci yada sonrakiler daha erken doğuyormuş  inşllh herşey yolunda olur bildiğim kadarıyla panik atak olanlar normal doğum yapamıyormuş yanlışmı bili,yorum

мiŁenα.

SAĞOLUN KIZLAR ..

IYI DEILIM KOTUYUM...ILAC ALDIM ICIYORUM ...SAGLIK OCAGINDA ASI KALMAMIS OGLEYE KADAR BITMIS :honk:

BEN BELKI VURULURUM AMA KANSER OLASILIGI VAR DIYORLAR :y25:

BOGAZLARIMKOTU DUN GECE UYUYAMADIM...HEPINIZI OPTUM :opucuk:

< ESLAL >

Alıntı yapılan: ferda - 12 Aralık , 2009, 05:22:51
ezoo inşllh hayırlısıile kucaına alırsın bebişini  benimarkadaşım arife günü doğum yaptı ondada gebelik şekeri çıkmıştı 7 aydan sonra diyet yaptı ve toplamda 8 kilo aldı bebişte maşallh 4 kilo doğdu ama tam 38 haftalıkken normal doğdu gerçi onun 3 bebişi idi senin kaçıncı bilmiyorum ama hani ikinci yada sonrakiler daha erken doğuyormuş  inşllh herşey yolunda olur bildiğim kadarıyla panik atak olanlar normal doğum yapamıyormuş yanlışmı bili,yorum

inş. tatlım hayırlısı ile olur benim ilk bebeğim sezeryandan daha çok korktuğum için normal olsun istiyorum ama hayırlısı tabi ne yazıldıysa onu yaşıycaz ben şuan panik atakla ilgili bi sıkıntı yaşamıyorum Allah'tan sıkıntım olsa normal düşünmez şimdiye sezeryan olurdum ama atak yaşamadım çok şükür  :amin: :amin:

ayşecim çok çok geçmiş olsun canım bol bol dinlen kanser filan nerden duydun hayatım bu kadar insan aşı oldu kim kanser olmuş ki  :icon_scratch:

canım doktorunla konuş seni en iyi yönlendirecek kişi o şuan başkalarına kulak asma nolur herkes bişey söylüyoda ne biliyo bilinçsizce konuşmalar beni deli

ediyor artık yaaa

zelis

aysecigim gecmis olsun canim dikkat et kendine .. :flowers:

ezocum sende bi an once bebisini kucagina alirsin insallah canim ...

senin tam olarak kac haftalik oldu canim simdi , gectimi gunun yani ....10 gectikten sonra ya suni sanci vermeleri lazim yada sezeryan...

Canim hem senin hemde bebeisin icin hakkinizda hayirlisi olsun , Rabbim bi avazda kurtarsin insallah...

< ESLAL >

yok tatlım benim günüm geçmedi daha 38 haftamız doldu benim bebişim iri biraz o yüzden sezeryan ihtimali var bakalım önümüz çarşambaya kadar normal doğum olmazsa gidicem hastaneye sezeryan istiyorum die konuşcam doktorla

zelis

insallah gerek kalmadan dogum yaparsin canim...

hakkinizda hayirlisi olsun , simdi ne desek bos cunku herkesin hamileligi farkli, herkesin sartlari  farkli sen ve doktorum beraber karar vereceksiniz en dogrusuna ..

Allah kolayliklar versin ..

мiŁenα.

DR LAR 20 YIL SONRA NE TEPKI VERIR BILMIYORUZ KANSER OLMARISKI VARÖIS DEMIS