Doğumu Yaklaşan Arkadaşlar______28 + (Neler Yaşıyorsunuz?)

Başlatan DER!N, 29 Ekim , 2009, 15:10:22

« önceki - sonraki »

< ESLAL >

Alıntı yapılan: __Derin__ - 11 Kasım , 2009, 16:24:58
görmesine görüyorum akrobatik hareketlerle ama kolum yetişmiyor doğru düzgün, neyse doktorumu aradım şimdi :) çatı muayenesi ağrı oladıkça yapmayı sevmiyorum 38-39.haftalar gibi ağrı olursa yapıcam dedi  :aferin:
ayy öylesi daha iyi gülfercim benim doktor 36. haftadan sonra yapıyormuş geçenki kontrolde arkadaş belki bu defa sana yapar dedi öyle stres yapmışımki hastaneden çıkınca bi rahatlama geldi üstüme  :k06:

DER!N

benimki insaflı çıktı ağrı olunca yapıcam dedi ağrı olursa zaten aklıma bile gelmez utanmak sıkılmak  :k06:

< ESLAL >

yani hem utanmak var hemde dediğin gibi ağrısı olunca insanın gözü görmez başka bişey ama böyle hiçbişey yokkende 3 parmağın birden girmesi  :crybaby2: ayy yok bende yaptırmıcam soruyomuş bizimkide bakmamda fayda var ama istemezsem yapmam die(yakın bi arkadaşımda aynı doktora gidiyodu o doğurdu havadisleri ondan alıyorum :k06: )

ozlem-baran

Alıntı yapılan: ezoo - 11 Kasım , 2009, 18:53:01
yani hem utanmak var hemde dediğin gibi ağrısı olunca insanın gözü görmez başka bişey ama böyle hiçbişey yokkende 3 parmağın birden girmesi  :crybaby2: ayy yok bende yaptırmıcam soruyomuş bizimkide bakmamda fayda var ama istemezsem yapmam die(yakın bi arkadaşımda aynı doktora gidiyodu o doğurdu havadisleri ondan alıyorum :k06: )

ezoo cum ne yaptırmayacaksın

< ESLAL >

Angel

ezgicim ben 39.2 haftalikken druma gitmistim  4 gun nisanim gelmisti cunku.

bana cati muayenesi yapti  sizi korkutmiyim ama butun elini tam 5 parmagini soktuydu icerime drum  ;D

bebegin basai cok assagida dedi evet dedim zaten hep assagidaydi dedim neyse soyle iyice bir kurcaladi karistirdi yani icerisini dogum gerceklessin die

ve evet o aksam sancilarim basladiydi ve ertesi gece oglum dogmustu.

size tavsiyem kizlar yaptirmayin !  son gunleriniz olsun bir iki gun kala oyle yaptirin.

ben catiyi yaptirmasaydim oglum 5 gun  sonra dogucakti . ama 4 gun boyunca surekli nisanim gelince korkmustum bebege birsey olmasin diye ondan sesimi cikartmadim dr'a.

< ESLAL >

evt canım yaa gerçekten düşünmek bile kabus ayyy ben 3 parmağı düşünemiyorum bide 5 parmak  :cildir: bide benim doktorum erkek,erkek elini düşün birde  :cildir: :cildir: yok yok ben yaptırmıycam zaten doğumda yeterince parmaklıyolarmış  :caca:  :caca:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

hamıle arkadasım bısey soracam çatı ne acaba?bı kaç kişiden de duydumda ne oldugunu çozemedım

< ESLAL >

canım çatı kadınların vajina bölgesindeki kemiğin adı normal doğumda bebeğin ordan rahat ve zarar görmeden geçmesi için o kemik açılır
doğuma yakın yada doğumda doktor elle kemiğin açılma durumunu değerlendirir bahsettiğimiz çatı muaynesi o canım (umarım açıklayabilmişimdir)

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

teşekkur ederım canım...cok ıyı anladım..ben baska bısey zannedıyordum...sagol canım

< ESLAL >

rica ederim yardımcı olduğuma sevindim
senin bebeğin yok sanırım

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

evet canım bebek çok ıstıyorum hayırlısı inşallah :amin: :amin: sen hamılesın sanırım rabbım saglıkla kucagına almayı nasıp etsın.. :amin: :amin:

< ESLAL >

Allah gönlüne göre versin tatlım isteyen herkese sağlıklı bebişler nasip etsin Rabbim :amin:
evt güzelim sağol son aylardayız artık az kaldı hayırlısıyla bu günleride atlatsak  :amin:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

amın canım inşallah çok kolay geçer dogumun ben burda okudugum herkese çok dua edıyorum  :amin: :amin:..normal dogum mu sezaryanla mı olacak bellı oldu mu?

< ESLAL >

amin canım Allah kabul etsin inş. dualarını
normal olucak İNŞ. bi problem çıkmazsa ki inş. çıkmaz