Doğumu Yaklaşan Arkadaşlar______28 + (Neler Yaşıyorsunuz?)

Başlatan DER!N, 29 Ekim , 2009, 15:10:22

« önceki - sonraki »

DER!N

Kızlar çatı muayenesi kaçıncı haftada yapılıyor?

мiŁenα.

çatı muaynesinide 39. haftada ve 40. haftada doğum yaptığım gün oldum

bunu bır yerden aldım..ıns ısıne yarar ::)

:love9: :love7: :love9:

DER!N

мiŁenα.

hım benım eltım sezeryan olcagı ıcın olmamıstı...sadece ıkıncıde erken dogum tehlıkesı gecırdı ozaman bakmıslardı 2 cm acıklık varmı yatmıstı gecıktırmıslerdı dogumu....

DER!N

anladı canım bugün arıyım doktoru sorayım kişisel temizliğimi geciktirmek istiyorumda ondan soruyorum aslında çünkü zor oluyor temizlik yapmam ne kadar geç yaparsam o kadar rahat edicem

мiŁenα.

anladım canımm...anlayablıyorum ne kadar zor olcagını ayagını goremeyen ınsan :k06:
gobekten ayak gozukmuyor :S:S:S o nasıl olcak yaa

DER!N

evet aynen canım bir de aşağıya indiği için eğilirken canım yanıyor zor bela yapsam bir kere daha o bana yeterde işte ne kadar geç o kadar iyi olacak

мiŁenα.

canım ablam kuafor ondan bılıyorum ıc camsırı var ozel gıyyorsun...hem gormuyor hem temız yaparmısın ole bırsey ben sana dıyorum ama ben kımsye yaptıramam :ehi:

DER!N

Allah c.c. muhtac etmesin.

Yaptıramam öyle bir şey ben

< ESLAL >

ayy bende asla yaptıramam eşime bile  :-\
gülfercim ben yere bi ayna koyuyorum öyle yapıyorum yoksa görmek mümkün olmuyo  :k06:

DER!N

görmesine görüyorum akrobatik hareketlerle ama kolum yetişmiyor doğru düzgün, neyse doktorumu aradım şimdi :) çatı muayenesi ağrı oladıkça yapmayı sevmiyorum 38-39.haftalar gibi ağrı olursa yapıcam dedi  :aferin:

sarisinn

allah yardımcın olsun derincim.allah tek nefeste kurtarsın..

DER!N

мiŁenα.

anamm oda zor beee mecburen yetısemedıgın yerde esın yardım etcek :laughing7: