28 Nisan , 2024, 01:44:31

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

NAZ - SELİNİN NAZI

Başlatan ఇ-Oº°‘¨selin¨‘°ºO-ఇ, 17 Ekim , 2007, 15:13:56

« önceki - sonraki »

ఇ-Oº°‘¨selin¨‘°ºO-ఇ

UZUN ZAMANLAR BENDE NAZA BİR SAYFA AÇMAYI DÜŞÜNÜYORDUM, BUDA BENİM KIZIMIN SAYFASI OLSUN
İNŞALLAH İHMAL ETMEYİP BEBEĞİM BÜYÜDÜKÇE BURDA ONLA İLGİLİ ŞEYLERİ YAZARIM. BİGÜN BEBEĞİM BÜYÜYÜP OKULA GİTTİĞİNDE VE BU SİTEDE OLDUĞU SÜRECE ONA OKUTURUM.. CANIM NAZIM ANNEM SENİ ÇOK AMA ÇOK SEVİYOR  :love9:

En büyük varığım NAZ'ım
بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا ال

ఇ-Oº°‘¨selin¨‘°ºO-ఇ

NAZIN VARLIĞI

2006 senesinin temmuz aylarında, sabah kalkığımda başım inanılmaz dönüyor, ayakta durcak halim bile yok, sebebini anlayamadım heralde tansiyon falan diye yatağa tekrar döndüm tuzlu bişeyler yedim ama yok hiç düzelicek gibi değil, annemi aradım ve gelmesini söyledim, tabi iş yerimide arayıp gelemiyeceğimi söyledim neyseki akşam üzeri düzeldim, meğer çaktırmayın ben hamileymişim ama hiç ihtimal bile vermiyorum.. yani planlanmış bişey ortada yok o yüzden tahmin bile edemedim, böle bi tuhafım sersem gibi dolandım bi kaç gün..sonra doktora gittim gebelik varmı dedi yoo dedim ama eve döndüğümde kafama dank etti ya öyleyse diye volkana akşam gelirken gebelik testi almasını söyledim, garip bişey almış çubuk şeklinde bu nasıl oluyo ya diye oynarken onu yırttım yanlışlıkla, ertesi gün kendim aldım kaset şeklinde olanından içimde tuhaf bir kıpırtı bir heyecan anlatamam işe gitmeden önce yaparım diyodum ama heyecandan uyuyamadım ve sabahın köründe 5 de aldım testi ve beklemeye başladım....Aman allahım 2 çizgi beynim dondu o anda ne yapacağımı şaşırdım eşimin yanına gidip hemen gelmesini söyledim hiç bir şey söylemeden ona testi gösterdim aşkımmm hamilesin dedi ben hala inanamıyorum yok ya yanlıştır falan diyorum ama bir yandanda nasıl ağlıyorum fakat niye ağladığımıda bilmiyorum yani üzüntümü yoksa sevinçmi anlamı yok... ama gözyaşı çookk...sanırım karışık çünkü öyle rahatımıza düşkün iki çiftikki hayatımızı bir deyişle yaşıyorrr gönlümüzce eğlenip geziyorduk...Sorumluluk almak bana göremiydi bilmiyorum.. (çok zormuş) öle işte sonra ailedekilere çevreme hemen söyledim.. Ertesi gün doktora gittik daha sadece gebelik kesesi var kalp atışları belli olmuyor 2 hafta sonra gel dedi... ilk defa annelik hissini yaşadım ya kalp atışlarını göremezsem bebeğimin diye içim burkuldu.. onu istediğimi o gün anladım keseee nolur boş olmaaa... diye hep dua  ettim 2 hafta.... 2 hafta sonra kesede pıt pıt pıt  :love9: öle mutluydumki sevinçten doktorun yanında yine gözyaşlarımı tutamadım evet ben bu bebeği istiyodummm geceleri onu seviyor artık onla konuşuyordum içim sıcacıktı miniğim sen artık vardın ve ordaydın..

En büyük varığım NAZ'ım

aslio

sayfanız hayırlı olsun canım...

sibell&gökhan

selincim
sayfanız hayırlı olsun canım tabiyki nazın sayfasını sakın ihmal etme güzel ilklerinizi bekliyoruz bu arada gebelikle ilgili yazdıklarını okuyunca aa nasıl olur falan oldum yani aynı benim duygularım aynı benim yaşadıklarım gibi
ALLAH nazınızı sizlere bağışlasın resimlerinizi bekliyorum  :icon_thumright: :opucuk:

ఇ-Oº°‘¨selin¨‘°ºO-ఇ

En büyük varığım NAZ'ım

ఇ-Oº°‘¨selin¨‘°ºO-ఇ

Sağolasın sibelcim gökhan paşayıda allah sizlere bağışlasın... annelik hepimizin ortak paylaşım duygusu bizler onların koruyucularıyız allahtan sonra  :love3:

En büyük varığım NAZ'ım

Almiş'inAnniş'i

sayanız hayırlı olsun  :hello2:

ARMAĞAN

SELİNCİM NAZ'IN SAYFASI HAYIRLI OLSUN. GÜZEL İLKLERLE DOLSUN İNŞALLAH. RESİMLERİNİZİ EKLEMEYİ UNUTMAYIN OLURMU.  :nono:

sibell&gökhan

Alıntı yapılan: selin naz - 17 Ekim , 2007, 15:47:10
Sağolasın sibelcim gökhan paşayıda allah sizlere bağışlasın... annelik hepimizin ortak paylaşım duygusu bizler onların koruyucularıyız allahtan sonra  :love3:

:amin: canım cümlemizinkilerinide ALLAH bağışlasınn. :amin:

ఇ-Oº°‘¨selin¨‘°ºO-ఇ

En büyük varığım NAZ'ım

ఇ-Oº°‘¨selin¨‘°ºO-ఇ

NAZ 20 GÜNLÜK

[eklenti yönetici tarafından silindi]

En büyük varığım NAZ'ım

adalet

sayfaniz hayirli olsun guzel ilklerle dolsun   :flowers:
masallah cok seker  :nazar:

Almiş'inAnniş'i

ay bunlar büyüdükçe daha bi tatlı oluyolar  :love9:  :nazar:

Tebessüm :)

selin sayfanız hayırlı olsun canım, güzel ilklerle dolsun inşaAllah..  :opucuk: fıstık kızına da maşaAllah :nazar:

ఇ-Oº°‘¨selin¨‘°ºO-ఇ

Alıntı yapılan: adalet - 17 Ekim , 2007, 18:00:43
sayfaniz hayirli olsun guzel ilklerle dolsun   :flowers:
masallah cok seker  :nazar:

teşekkür ederiz adalet teyzesi inşallah daha göndereceğim bir sürü resim var fırsat buldukca siz tecrübeli annelere cokk sorucak sorularım olcak  ben daha 24 yasında tecrübesiz bir anneyim ama yavrum için her seyi yapmaya hazır bir anne tpkı sizler gibi  :love9:  :flowers:

En büyük varığım NAZ'ım