28 Nisan , 2024, 02:33:04

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

NAZ - SELİNİN NAZI

Başlatan ఇ-Oº°‘¨selin¨‘°ºO-ఇ, 17 Ekim , 2007, 15:13:56

« önceki - sonraki »

ఇ-Oº°‘¨selin¨‘°ºO-ఇ

Verdim gitti kızı ayberke  :toothy10:  :toothy10:  :toothy10: böle yakışıklıyı bizde kaçırmayız  :love9:  :love9:
Ama şey kem küm çokta uzaktasınız anam nolcak hasretlikler peki  :y25:

En büyük varığım NAZ'ım
بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا ال

-Butterfly-

Alıntı yapılan: selin naz - 16 Kasım , 2007, 10:10:40
Verdim gitti kızı ayberke  :toothy10:  :toothy10:  :toothy10: böle yakışıklıyı bizde kaçırmayız  :love9:  :love9:
Ama şey kem küm çokta uzaktasınız anam nolcak hasretlikler peki  :y25:

:hello2: :hello2: :hello2:

artik bizimde bir kertigimiz var yasasinnn... oglum asik olacak nazin resimlerine eminimmm... :love9: :love9: :love9:

kem kume gerek yok dunurummm   sende yerlesi verirsin   buraya olur biter :)  :toothy10:

ఇ-Oº°‘¨selin¨‘°ºO-ఇ

Sana bişey dicem Busecim çok ilginç bu ne rastlantı bilmiyorum dün gece forumda dolanırken Naz kucağımdaydı  öle yazılarınızı falan okuyodum Naz monitöre doğru uzanıp ayberkin resmine elini sürdü  :toothy10:

En büyük varığım NAZ'ım

ఇ-Oº°‘¨selin¨‘°ºO-ఇ

eve dönüş  :D

[eklenti yönetici tarafından silindi]

En büyük varığım NAZ'ım

ఇ-Oº°‘¨selin¨‘°ºO-ఇ

:love9:

[eklenti yönetici tarafından silindi]

En büyük varığım NAZ'ım

sevda

Ohhh hadi hayırlısı ben sevindim sizin adınıza.... ;)

ఇ-Oº°‘¨selin¨‘°ºO-ఇ

Sevdacım damat yakışıklı, dünürde kalbinin güzelliği zaten yüzüne vurmuş sen de biliyosun.
Ama çok uzak be anacımm gerçi aşk olduktan sonra  :toothy10: ne aradaki km.ler nede mesafeler umursanmaz ama (biraz nazlanıyoz çaktırma)  :k06:

En büyük varığım NAZ'ım

Tuana'NIN ANNESI TUBIS

nasilmis ay parcasi bugun bakiyorumda buse ablamla isi bitirmissiniz.hadi hayirlisi size adiniza cok sevindim :hieyt: :hieyt:bunlarda bizden size yani naz ve ayberk ciftine :love9: :flowers: :opucuk: :opucuk:

:toothy10: :toothy10: :ehi: :k06:

duru boncuk

hadi gözünüz aydın  :icon_thumright:busecim kapmışsın güzel kızı bakıyorumdaa biliyosun ağzının tadını canım selin sende nazlanma canım aşıkların arasına ne giriyosun bak kızımızda beğenmiş :love9: :love9: :love9: :love9: sizede kabul etmek düşer olmadı sende kızının peşinden yerleşirsin amerikalara :toothy10: :toothy10:

ఇ-Oº°‘¨selin¨‘°ºO-ఇ

Alıntı yapılan: Tuana'NIN ANNESI TUBIS - 16 Kasım , 2007, 13:44:31
nasilmis ay parcasi bugun bakiyorumda buse ablamla isi bitirmissiniz.hadi hayirlisi size adiniza cok sevindim :hieyt: :hieyt:bunlarda bizden size yani naz ve ayberk ciftine :love9: :flowers: :opucuk: :opucuk:

:toothy10: :toothy10: :ehi: :k06:

Evet tubişcim senlede akraba oluyoz böylelikle,  :k06:  :k06:  :k06:
Seni ve güzel gözlü prenses tuanayı kocaman öpüyoruz..  :flowers:  :flowers:  :flowers:

En büyük varığım NAZ'ım

ఇ-Oº°‘¨selin¨‘°ºO-ఇ

Alıntı yapılan: özgül-duru - 16 Kasım , 2007, 13:57:20
hadi gözünüz aydın  :icon_thumright:busecim kapmışsın güzel kızı bakıyorumdaa biliyosun ağzının tadını canım selin sende nazlanma canım aşıkların arasına ne giriyosun bak kızımızda beğenmiş :love9: :love9: :love9: :love9: sizede kabul etmek düşer olmadı sende kızının peşinden yerleşirsin amerikalara :toothy10: :toothy10:

Özgülcüm öle deme kız evi naz evi  ;)  :k06:
Senide görcez şekerim  :D

En büyük varığım NAZ'ım

Tuana'NIN ANNESI TUBIS

oh ne guzel burda daha yeni olmama ragmen hemen bide akrabam oldu.Allah buse abladan razi olsun :k06:naz gibi ay parcasi akrabam olucaksa 10milyarda borcum olsun.ayberkimede cok yakisir prenses :toothy10: :flowers: :opucuk:

ఇ-Oº°‘¨selin¨‘°ºO-ఇ

En büyük varığım NAZ'ım

esra_yesiloz

:ehi:  :ehi:

oohh ohhh maşallah kızlar veriliyo damatlar alınıyo ne bu hanımlar daha çok erken ne dertler açıcak bu yaramazlar başımıza anne bu benim sevgilim diyip birini getirdiklerinde karşımıza mıkkk diye kalıvercez valllaaa tabi hoş bişeyyy   :k06:

-Butterfly-

tabi tubiscimmm  akrabalik baglarini guclendirecegiz burada buyuyecek buyuyecek buyuyecegiz..

gelinim agzini burnunu yerimm  :hungry:ben  amaninideeeeee pek bir guzel cikmis minnosum  yaaa  ayhh ayhhh  ay parcasiki  hemde nasil ay parcasiii :)))