NAZ - SELİNİN NAZI

Başlatan ఇ-Oº°‘¨selin¨‘°ºO-ఇ, 17 Ekim , 2007, 15:13:56

« önceki - sonraki »

duru boncuk

selincim yaiadıkların gerçektende özelliklede ilk doğum için çok acı şeyler ama sonunun mutlu bitmesine o kadar sevindimki sanki biran nazı doğurmamışsında aldırmışsın gibi oldum :sad1:ama annelik duyguları böyle sanırım en doğruyu seçtiğin için ve bebeğine sağlıkla kavuştuğun için çok şanslısın ;)allah onların acısını göstermesin bizlere :amin:bak cin gibi bir minik kuşun var artık onuda senide  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

sevda

Canım hepimizin hayatında ne kadar çok acısı var dimi ama inanki arhandan önceki acılarımı üzüntülerimi hatırlayamıyorum çünkü o okadar saf ve temiz geldiki okadar masum ve içten geldiki herşeyi bir anda unutu verdim bak seninde dünya güzeli meleğinle öncesini unut ve yeniden güzel sayfa açarak devam et hayatına kaldı yerden...

ఇ-Oº°‘¨selin¨‘°ºO-ఇ

sevda ve özgülcümm benimle birlikte paylaştığınız ve okuduğunuz için teşekkürler, şuan evet herşey çok güzel onlar sadece geçmişte birer kötü anı olarak kaldılar  :opucuk:

En büyük varığım NAZ'ım
بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا ال

şerife Berat

canım ya neler çekmişsin . kimse sağlıgının kıymetını hasta olmadan once bılmıyor.rabbim sana çok guzel vede çok saglıklı bı bebek nasıp etmıs çok şanslısın .doğum hikayeni okurken çok duygulandım bende hiç unutmuyorum                 doğumhanede sancı çekerken karşımdakı yatağa bı bayan geldı 7 aylık hamıleymıs ve bebegın kalp atısları cok zayıfmıs acıl sezeryana alıcaklardı bayanı.kadın karsımda olunca benım yuz ıfademe bakıp şekilden şekile giriyodu korktu garıbım ben bagıramadım dogumda ama dıger bayanlar avazı cıktıgı kadar bagırıyolardı.kadınla bı an goz goze geldık ve dedımkı kardeş sakın normal doğum yapma sezeryan ol(acı cekmesı zor ya),tabı bunu o ankı acımla soyledım ama oglumu kucagıma alınca herseyı unuttum ıyıkıde normal dogum yapmısım dedım.

canım doktorum cok bılınclıymıskı senı sezeryana almıs bekletseydı çok acı duyardın ......

ఇ-Oº°‘¨selin¨‘°ºO-ఇ

Şerifecim çok sağol arkadaşım yazınca zaten o günlere geri döndüm sanki, şimdi mutlu günlerimiz tadını çıkarıyoruz ama 2.bebeği ve aynı sıkıntıları tekrer yaşarım korkusuyla pek düşünemiyorum  :dontknow:

En büyük varığım NAZ'ım

Almiş'inAnniş'i

ay selin bi tuhaf oldum valla  :y25:

ama amniosentez kararından sonra seni kocaman  :opucuk:

hatta ve hatta kısmet olur da bir gün tanışırsak
unutturma sırf bu yüzden seni extra öpecem  :love9:

Allah sizi ayırmasın  :amin:

esra_yesiloz

selincim hikayen beni duygulandırdı ama çok şükürki şuan bebeğin yanında sağlıklı seninde dediğin gibi unutulmaz bi anı işte ve resme bakıyorumda çok şeker bi kızın var naz hanım sana hamilelikte biraz naz yapmış sanırım ama üzmeden gelmiş işte annesi allah ayırmasınnnnn  :amin:  :amin:  :amin:

ఇ-Oº°‘¨selin¨‘°ºO-ఇ

Remziye ve esra; güzel  dilekleriniz için teşekkür ederim.. Allah herkesin yavrusunu korusun  :amin:

Ama ben bugün çooook mutsuzum, allahım kahroluyorum vicdan azabından yüreğim yanıyor, bebeğim dün beşikten düştü ben onu 2 dk yanlız bıraktım ve o arada uyanmış ve tutunup kendini atmış yere, pat diye bir ses geldi baktım yerde yüzükoyun yatıyo ağlıyo daha fazla yazamıycam...............Kendimi affetmiyorum

En büyük varığım NAZ'ım

sevda

Canım benim neden kendini kahrediyorsunki bu senin suçun değil bende yaşadım aynı şeyi hemde bebeğim daha 2 aylıktı ve önce arabasından sonra pusetinden birde yatağın üzerinden düştü bak bunlarda benim hiç istemeden tanık olduğum kazalar ama inanki büyüyünce daha çok kazalar atlatıyoruz geçen gün koşarken halının üstüne yüzükoyun düştü ve dudağı patladı yavrumun eee ne yapıcaksın bunlar düşe kalka büyüycekler bitanem sen kendini suçlamayı bırak bakim hemen bir kenera tamammı hiç bir anne tabiki istemez ... :opucuk:

Bired bebeklerin kafatası 2 yaşına kadar elastik unutma düşselerde beyinleri zedelenmiyormuş dr muz dedi.... ;)

ఇ-Oº°‘¨selin¨‘°ºO-ఇ

İnternette sabahtan beri bebek düşmesi ve tramvalarla ilgili yazılar okuyorum en çok korktuğum zaten kafasında bişey olmasıydı eğer bu 2 yaşına kadar esnek dediğin gerçekse canım inan yüreğime su serptin sevdacımmm.

En büyük varığım NAZ'ım

sevda

Canım öyle gerçekten bende hemen 3 defa götürdüm bu kazalarında ama endişelenecek bişey olmadığını fakat kulağından yada burnundan bir sıvı gelmediyse endişelenmemem gerektiğini ve mümkünse 4 saat uyutmamam gerektiğini söyledi dr muz...

duru boncuk

selincim çok geçmiş olsun canım ama bu senin suçun olabilirmi hangi anne isteyerek bebeğine zarar verirki canım :-\bende kızım daha 2 aylıkken arabaya binerken kafasını sivri kenarına vurdum onla birlikte saatlerce ağladım ama elden ne gelir böyle büyüyolar işte :crybaby2:

ఇ-Oº°‘¨selin¨‘°ºO-ఇ

Kızlar sağolun şimdi biraz olsun rahatladım, kulağından veya burnundan bişey gelmedi eskisi gibi oyunlar yapıyo keyfi iyi demekki bişey yoktur deyip kendimi bu cezadan ve kahrolmaktan azad ediyorum ve bundan sonra onun yanından 1 sn olsun ayrılmayacağıma söz veriyorum eğer sözümde durmazsam annem nazı bana bidaha vermiycek  :y25:

En büyük varığım NAZ'ım

ఇ-Oº°‘¨selin¨‘°ºO-ఇ

Bebeğim dün gece uyandın ağladın ve ilk defa gözünden yaş geldi, ilk defa gözünün yaşını gördüm ben sana hiç kıyamam bir damla göz yaşına canımı veririm sen benim herşeyimsin  :love9:  :love9:  :love9:  :love9:  :love9:  :love9:

En büyük varığım NAZ'ım

sevda

Ağlayınca nekadar hüzünlü ve masumlar dimi ne diyebiliyorlar dertlerini nede çare bulabiliyoruz hemen allahım ağlatmasın meleklerimizi... :amin: