28 Nisan , 2024, 01:13:18

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

NAZ - SELİNİN NAZI

Başlatan ఇ-Oº°‘¨selin¨‘°ºO-ఇ, 17 Ekim , 2007, 15:13:56

« önceki - sonraki »

ఇ-Oº°‘¨selin¨‘°ºO-ఇ

NAZIM DÜN GECE COK HUYSUZDUN DURDUK YERE ÇIĞLIKLAR ATIYORDUN Bİ ANLAM VEREMEDİM ÜSTÜNÜ ÇIKARIP VUCUDUNA FALAN BAKTIM BİŞEYMİ VAR DİYE, I IHH HİÇ BİŞEY YOK Bİ YERİNMİ AĞIRIYODU BEBEĞİM ANLAMADIM AÇTA DEĞİLDİN, ACABA AĞZININ İÇİNDE YARA FALAN MI VAR DİYE AĞLARKEN ÖLE BAKARKEN DARADADAAAM BİDE NE GÖRSEM KÜÇÜK BİR İNCİ DAHA  :nazar: 3. DİŞİMİZ DE GELMİŞ MEĞER BU SEFER ÜSTTE BEBEĞİM HAYIRLI OLSUN MİNİK KUŞUMMMM  :love9:  :love9:  :love9:  :love9:  :love9:  :love9:  :love9:

En büyük varığım NAZ'ım
بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا ال

sibell&gökhan

:nazar:  NAZ KUZUSUNA DEMEK EMEKLEMELERE BAŞLAMIŞ  :aferin:
SELİNCİM ÇOKMU SEVİYORSUN YARAMAZ HAREKETLİ BEBEKLERİ BU LAFINI SANA YAŞINA GELİNCE HATIRLATACAM UNUTMA  :k06:

ÖPÜYORUM İKİNİZİDE  :opucuk:

sevda

Canım yaaa çok geç farkettim sayfanızı gecikmeli olarak size bu çiçekleri göndersem olurmu.... :-\

:flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

ఇ-Oº°‘¨selin¨‘°ºO-ఇ

TEŞEKKÜRLER SEVDACIMM  :opucuk:

En büyük varığım NAZ'ım

sevda

Ama bundan sonra buralardayım kızıma ve sana kendimi affettirmem lazım.... ;) :opucuk:

ఇ-Oº°‘¨selin¨‘°ºO-ఇ

AY CANIM BENİM NE DEMEK HER ZAMAN BEKLERİZ ARHANIN VARMIYDI SAYFASI ? BENDE SİZE MİSAFİR OLAYIM  :laughing7:

En büyük varığım NAZ'ım

ఇ-Oº°‘¨selin¨‘°ºO-ఇ

Sibelcim seninki yaramazmı yolla canım bana seveyim biraz nazda çok yaramaz ama öle herşeyi yere indirmesi çığlıklar atması çok hoşuma gidiyo, bana yetmiyo demekki bakalım yaşında daha betermi olcak olmazsa bi çocuk daha yapayım bari  :k06:

En büyük varığım NAZ'ım

Almiş'inAnniş'i

NAZ YETERİNCE YARAMAZ DEĞİL DEMEK Kİ  :aferin:  :ehi:

ఇ-Oº°‘¨selin¨‘°ºO-ఇ

AŞIRI BİR YARAMAZLIĞI YOK AMA İNANILMAZ HAREKETLİ  :nazar: ARTIK AKLI ERİYO GÖRDÜĞÜ ŞEYE UZANIYO ONU İSTİYO ALAMAYINCA ÇILDIRIYO TUTTUĞU ŞEYLERİ FIRLATIYO BUNLARDAN KASTIM YARAMAZLIKLARI ÇOK HOŞUMA GİDİYO EVİ DARMADAĞIN YAPIYO YA BAYILIYOM NEDENSE VARLIĞINI BELLİ EDİYO YA ONDAN OLSA  :hieyt:

En büyük varığım NAZ'ım

Almiş'inAnniş'i

bu arada 7. ayınız kutlu olsun  :occasion16:

sevda

Evet var güzelim bizde bekleriz sizi tabiki nedemek.... :flowers:

sibell&gökhan

Alıntı yapılan: selin naz - 24 Ekim , 2007, 12:20:55
Sibelcim seninki yaramazmı yolla canım bana seveyim biraz nazda çok yaramaz ama öle herşeyi yere indirmesi çığlıklar atması çok hoşuma gidiyo, bana yetmiyo demekki bakalım yaşında daha betermi olcak olmazsa bi çocuk daha yapayım bari  :k06:

yok canım ya hkkını yemiyeyim şimdi paşam hiç yaramaz değil yani ayı neyi gerektiriyorsa onları yapıyor ama şuanlık tabi yarın birgün neler değişir hiç bilemiyorum  ???  demek bi çocuk daha düşüne biliyorsun bende istiyorum bakalım hayırlısı işallah

duru boncuk

selincim çok teşekkür edrim canım bende bayılırım fırlama çocuklara mız mız etmesinden nefret ediyorum  :suclu:ama o dağıtsın ben toplarım yeterki mutlu olsun :amin:nazı kızın 7.ayı ve yeni incisi hayırlı olsun  :opucuk: :opucuk: :occasion16:

ఇ-Oº°‘¨selin¨‘°ºO-ఇ

kızlar teşekkür edriz tebrikleriniz için arkadan sizler geliyosunuz duru ve almiracık  :hieyt:

En büyük varığım NAZ'ım

Almiş'inAnniş'i

almira dan önce benim yakışıklı dmaadım doldurcak 7. ayını  :love9:
allahım bu yaşta kaynana oldum :laughing7: