Eşinizle En Çok Hangi Konuda Tartışmaya Giriyorsunuz ??

Başlatan *TuGba*, 15 Eylül , 2009, 11:19:00

« önceki - sonraki »

*TuGba*

KIZLAR YANITLARINIZI MERAK EDIYORUM  :flowers:İNTERNETTE BI OYUN VAR ESİMDE BAĞİMLISI OLDU DİYEBİLİRİM BASINDAN AYIRAMIYORUM EN FAZLA TARTIŞTIĞIMIZ KONU BUDUR :caca: :caca: YA SİZİNNNN...

мiŁenα.

kayınvalıdemdı onceden ....

sımdı hıc bır konu arada pc yuzunden cok fazla vakıt gecırmem kızıyor ama tarısma boyutunda deıl

:love9: :love7: :love9:

bebişim06

hoşgeldin oğluşum biriciğim  29+4

miray

başta ev mevzuu
tabi bunların sebebi kayınvalidem  :cildir:  :cildir:  :cildir:  :caca: :violent1:  :violent1:  :BangHead:

serap BİÇER

bu aralar pencereden hiç ayrılmıyorum 2 gündür yemeği işten gelince kendi yapıyor ben yiyorum. :hungry: :ehi:sorun bu değil hep yapar yanında oturup onunla vakit ge.irmediğim için kızıyo :sad1:

*TuGba*

PAYLASIMLAR ICIN TESEKKURLER AMA PEK ACMADI SIZI BU KONU :honk: :honk:

miray

TUGBACIM SEN BU KONULARDA BAYA Bİ DERTLİSİN ANLADIĞIM KADARIYLA
HER CİFTİN ARASINDA OLUYO BÖYLE SEYLER
SONUCTA BÖYLE UFAK SEYLER EVLİLİĞİN TUZU BİBERİ
HİÇ TARTISMAYAN  EVLİ CİFT VARMIDIR ACABA
BENCE YOKTUR
ÖNEMLİ OLAN DOZUNU KACIRMAMAK SAYGIYI YİTİRMEMEK

мiŁenα.

tugbacım senın esınle veya esının aılesıyle sorunlarınmı var :-\

°♥° b@ş@k°♥°

ayşe sen gerçekten çok vakit geçiriyorsun pc başında. her zaman buradasın.. haklı kocan sanki.. biz en çok kıskançlık yüzünden kavga ediyoruz. onu giyme bunu giyme süslenme falan filan.

benim dünya tatlısı oğlum.. YALÇIN BORAN'IM...

*TuGba*

yok kızlar ben genelde ask, sevgi, tartısmalar sebeplerı cozumlerı bunları cok araştırır sorarım allahıma sukur bı sorunum yok  soyle bişey var bebeğm olsun ıstıyorum bu arada ne esımle ne de aılesıyle sorunum var kayınvalidem uzerıme tıtrer esımlede ıyıyız allahım bı omur boyle surmesu-ını nasıp etsın kızlar ben 1 aylık evliyim   :hello2: :hello2: :hello2:

мiŁenα.

yok be pc aacık ama ben surekı basında deılım bakarım konualra cvp yazarım televızyon ızlerım yemek yaparım ewı temızlrım o arada ..

ama burası benım ıcın vazgecılmez

*TuGba*

мiŁenα.