27 Nisan , 2024, 09:23:58

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Eşinizle En Çok Hangi Konuda Tartışmaya Giriyorsunuz ??

Başlatan *TuGba*, 15 Eylül , 2009, 11:19:00

« önceki - sonraki »

SiRiNe

esimle hic buyuk seyler yuzunden tartismadik siddeti bir kavga gecirdigimiz hatirlamiyorum genellikle ufak seylere mesela bunu neden buraya koydun derim :toothy10: bardagin yeri burasi degil vs vs:d 5 dk sonra gulmeye baslar tekrar konusuruz.  ;D

şipidik şipidik yüzen balik

ayağından çıkardığı şortu olduğu yerde çömlek gibi bırakması yüzünden tartışıyorduk ben de bi gün kaldırmadım akşam gelmiş aşkııımmmm şortum nerdeeeee dedim bıraktığın yerde at bacağını içine çek yukarı giy ne toplamıyorum artık dedim şimdi acil durumlar dışında öle bırakıp gitmio:):):)

Dilara Ebrar

bisdede  ole şiddetli tartışma hiç bi zaman olmadı.ama benim aylık malum dönemlerimde sadece ilgi göster diye şikayetlerim olur o zaman eşim sinirliyse ona göre devam ederis değilse hemen konu kapanır ben daha çok sinir olurum.yani benim için tartışma sebebidir bu konu ::) ::) ::) ::)
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

Balböceği

kavga iyidir bakin beni ornek alinnn  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
cok birbirini anlayan gecinen insaniz ama kavgasiz olmuyor bizim icin ben en cok basina kalktigim gitmek istiyorum demem yani alisamadim gurbettlige oda nereye gidecez diyor ayni donup dolasip konu aciliyor  :cildir:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: ßàLßoc£qi - 22 Temmuz , 2010, 14:21:20
kavga iyidir bakin beni ornek alinnn  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
cok birbirini anlayan gecinen insaniz ama kavgasiz olmuyor bizim icin ben en cok basina kalktigim gitmek istiyorum demem yani alisamadim gurbettlige oda nereye gidecez diyor ayni donup dolasip konu aciliyor  :cildir:
ya aynen canim bak giderim diyorum oda en son git dedi ramazanda kizla beni gonderiyo bu sefer ciddi galiba lafimida geri alamiyom fazla dili uzattmamak gerekiyo bazen  :ehi:  :ehi:  :ehi:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: zombi kardelen - 22 Temmuz , 2010, 14:30:13
ya aynen canim bak giderim diyorum oda en son git dedi ramazanda kizla beni gonderiyo bu sefer ciddi galiba lafimida geri alamiyom fazla dili uzattmamak gerekiyo bazen  :ehi:  :ehi:  :ehi:
e ne gzel hasret gider şekrim

Balböceği

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

ne deyim size bazen cekip gidiyim diyom ama gidecek yer bile yok  :toothy10: :toothy10:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: ****gültanesi**** - 22 Temmuz , 2010, 14:33:00
Alıntı yapılan: zombi kardelen - 22 Temmuz , 2010, 14:30:13
e ne gzel hasret gider şekrim
ay evette sekerimaciyorum ona burda ramazani nasil gecirecek sahurada kalkmaz oyle tutar kiyamam ona  :y25:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: ßàLßoc£qi - 22 Temmuz , 2010, 14:34:24

ne deyim size bazen cekip gidiyim diyom ama gidecek yer bile yok  :toothy10: :toothy10:
benimde burda kimsem yok sen italyadamisin ben ispanyada heralde dilleri biraz benziyo sen dil biliyonmu bari  :honk:

Balböceği

erkekler kuvvetlidir kizlar acimayin sakin haaa  :ehi: :ehi:
biz burda sanirim 9 gibi oruc acacaz ama tutmiyacam ben esim restorantci oldugu icin dedimki yemek yapabilirsem gonderirim ha yapamazsam bu ay boyle gecir dedim  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Balböceği

Alıntı yapılan: zombi kardelen - 22 Temmuz , 2010, 14:36:18
Alıntı yapılan: ßàLßoc£qi - 22 Temmuz , 2010, 14:34:24

benimde burda kimsem yok sen italyadamisin ben ispanyada heralde dilleri biraz benziyo sen dil biliyonmu bari  :honk:
valla cnm onun bunun inadina millet dil ogrenir bende ogrenmek istemiyorum  :-\ aslinda cok kolay dil isime gelince anliyorum isime gelmesse anlamakta istemiyorum sorun ney dersen en cok gitmek istedigimden herhalde  :'(

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: ßàLßoc£qi - 22 Temmuz , 2010, 14:37:12
biz burda sanirim 9 gibi oruc acacaz ama tutmiyacam ben esim restorantci oldugu icin dedimki yemek yapabilirsem gonderirim ha yapamazsam bu ay boyle gecir dedim  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
:ehi:  :ehi:  :ehi: benimkide resturanti var ana yemek doner  :ehi:  :ehi:  :ehi:

Balböceği

Alıntı yapılan: zombi kardelen - 22 Temmuz , 2010, 14:40:45
:ehi:  :ehi:  :ehi: benimkide resturanti var ana yemek doner  :ehi:  :ehi:  :ehi:
oh ne guzel tek basinaysa iyidir ama bizimkiler gibi abileri varsa isi yas  :ehi: :ehi: :ehi:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: ßàLßoc£qi - 22 Temmuz , 2010, 14:41:52
Alıntı yapılan: zombi kardelen - 22 Temmuz , 2010, 14:40:45
oh ne guzel tek basinaysa iyidir ama bizimkiler gibi abileri varsa isi yas  :ehi: :ehi: :ehi:
oooooooooo dayisi enisteleri kuzenleri var ama ayri lokantalar bizxmki dayisiyla beraber  :honk: dayisida cok iyi masalah  :nazar: abileri hep almanyada bitanede avusturyada var  :'( ya bocugum bende ayni seningibi yapiyom ogrenmeyi reddediyom gitmek istiyom ne olucak halimiz  :y25: