27 Nisan , 2024, 09:57:16

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Eşinizle En Çok Hangi Konuda Tartışmaya Giriyorsunuz ??

Başlatan *TuGba*, 15 Eylül , 2009, 11:19:00

« önceki - sonraki »

gamzela

farkettim ki eşim kızımı kıskanıyor.dün bu yüzden kavga ettik.kavga esnasında bana söylediği şeyler hamile kaldın karnınla konuşmaya başladın şimdi varsa yoksa çocuğun bir an olsun başka şeyle ilgilenmiyorsun ben senin umrunda değilim diyor.napiyim dedim bende atayım yatağına kendi kendine yesin içsin uyusun bende senle mi ilgileneyim dedim.
ne yapabilirim kızlar.bebek tüm zamanımı alıyor bırak eşime kendime bile 5 dakika zaman ayıramıyorum tuvalete bile kucağımda gidiyoruz bir an olsun yalnız kalmak istemiyor.kendime bile vakit ayırmazken eşime nasıl vakit ayırayım ben.tabiki tüm hayatım kızım oldu herşeyim ona endeksli oldu.yardım edin bana akıl verin.
gmz

ZyNp

makyaj ve kıyafettt. kıskançççççççççç seyyyyyyy

buket_berru

kıyafet konusunda tartışırız ama en komik tartışma konumuz bebiş hangi takımlı olucak :)  :k06:
***berru***

Demet_dk

oyun  :cildir:
büyümeyen bebeğim benim oyun oynamayı çok seviyo

βαlκιz

Alıntı yapılan: Demet_dk - 12 Mart , 2010, 17:02:37
oyun  :cildir:
büyümeyen bebeğim benim oyun oynamayı çok seviyo
ayy masa üstü bilgisayar varken bizde oyun yüzünden kavga ederdik
kantır hastası eşim neyseki leptopta yok o oyun
ama yüklicem dedi  :caca: :caca:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Demet_dk

❤ հმzεlἶო ❤

bilgisayarda uzunn sure kalmasi :icon_scratch:
ve kiyafet konusuda var tabi :k06:
  :nazar: :nazar: :love9: :love9:

Böcüğüm

hepimizin hemen hemrn ortak sorunu bilgisayar ve oyunları bizim de en çok tartışm konumuz malesef pc ve oyun çok oyun oynuyo saatlerce pc nin başında bide yalnız dışarı çıkmam illa biriyle çarşıya pazara giğdecekmişim :cildir: :cildir:
Rahman ve Rahim Olan ALLAH'ın adıyla...

Gerçeklerin dağlarına, umutsuzlukla çıkılmaz....

Balböceği

bizdede pc sorunu disari sorunu var cnm ayni yani  :sad1:

bazen bisey desem anam gibi fesatsin der bende cok sukur ananla ortak bi yonumuz var derimmm  :basardim: :basardim:

___kıymık___

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

bızde cocuk ıcın tartışırız :k06:
sankı ben anne degılımde
o anne gıbıı
sınır eder beniii :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:
kötü günler geride kaldı.. iyi günler önümüzde...

❤ հმzεlἶო ❤

vala kac kez bu pc yi balkondan asagi atsammi diye dusunmedim deil :caca: ama malesef yeni tasindigim ev zemin kat artik dusunemiyorum :k06:
  :nazar: :nazar: :love9: :love9:

gülru

eltim ve abisi yüzünden  :cildir:

bende öyle bir elti varki düşmanların başına ,blender gibi girdiği her ortamı karıştırmaya bayılıyor

şeytan görsün yüzünü  :cildir:  :cildir:  :cildir:  :cildir:  :cildir:

ESİNCİK

biz tartışmazdık son günlerde bi bahane bulup tartışma çıkarıorum niyeyse :icon_scratch:

Balböceği

Alıntı yapılan: gülru - 20 Mart , 2010, 22:41:51
eltim ve abisi yüzünden  :cildir:

bende öyle bir elti varki düşmanların başına ,blender gibi girdiği her ortamı karıştırmaya bayılıyor

şeytan görsün yüzünü  :cildir:  :cildir:  :cildir:  :cildir:  :cildir:
bi tanede bende var aynen setran gorsun yuzunu huysuzzz cinim akdar sevmiyom ama esim biliyor
oh zorlu ediyommmm her zaman dedigim dedik caldigim duduk yaparim benn napim yengeside insan olsun beni gelince
ezmeye calisinca eziyorda kendi gelinlerine niye bisey demiyor ha simdi o bana bi lafmi dedi sak suratina yapistiriyom zaten gitmiyomda evineee  :violent1: :violent1: :violent1:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

kıyafet konusunda
benden kucuk erkek kuzenlerımı opmeme ızın vermıyor halbukı kardes gıbı buyuduk  ::) ::)