Eşinizle En Çok Hangi Konuda Tartışmaya Giriyorsunuz ??

Başlatan *TuGba*, 15 Eylül , 2009, 11:19:00

« önceki - sonraki »

βαlκιz

:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

bebişim06

ALIŞVERİŞ YAPARKEN BENİM KARARSIZ OLUŞUMDAN DOLAYI  :caca:
hoşgeldin oğluşum biriciğim  29+4

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

»-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

aleyna635

sizinkıler çok tatlı tartışmalar canım.biz bunların çok üstündeyız.maşallah artık tartışmakta usta olduk biz. :ehi: :ehi: :ehi:ve bakın gördüğünüz gibi gülüp geçiyom.ne yapabilirim.5 yıldır değişemedik şimdi tartışsam ne elime geçecek deyip içime atıp gülüyom.o evde olmayınca da ağlıyom.çünkü ağladığımı görse daha çok kızıyor ve sorun daha da büyüyor...

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

»-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

*TuGba*

ajda

Bizde en çok çocuk için tartışıyoruz çok karışıyorda kendisi ama birşey yapmıyor onu şöyle yap bunu şöyle yap çocukla ilgilen gibi falan şu an olduğu gibi maç seyrediyo çocukta oyun parkında bağırıyo diye çocukla ilgilensene diyor şeytan diyor neyseee :toothy10:
aslında tartışılacak çok şey varda ben artık alıştım tartışmıyom
benim kocamda çok oyun oynuyo çok maç seyrediyo çok çalışıyo vs vs ama tartış tartış nereye kadar hem değişmiyorlarki zaten tartışsanda onun için bırakında herkes ne istiyorsa yapsın hiç uğraşmayın ama kendinizlede uğraştırmayın :D

Balböceği

мiŁenα.

benıu cok sınırlı olusumdan babam at b....sertsın derdı esım alıstı oda dıyor..ne yapım elımde deıl cok cabuk sınırlenıyorum :cildir: :cildir: :cildir:

:love9: :love7: :love9:

can yine cannnn

27 Eylül , 2009, 20:14:36 #39 Son düzenlenme: 27 Eylül , 2009, 20:17:46 °ღ♥ღ° NeRmİn°ღ♥ღ°
ben bunu böyle yapma bak yanlış derim oda ben 37 yaşında adamım der yapar çok sürmez dediğim çıkar ve açarım ağzımı artık alsana tartışma :toothy10:

mesela daha geçen gün incir reçeli yapacam diye tutturdud yaptı güya hiç karışmadım
incirler üzerinden tank geçmiş gibi ezildi  :toothy10:  :toothy10:
görüntü felaket ama buda yetmedi
sonuçta 2 gün sonra gavanozunda küflenmiş bir reçel :toothy10: :toothy10: :toothy10:
yetmedi üniversiteden bu reçel işleriyle uğraşan hocasıyla konuşmuş bu sefer yapacam diye  gene girişti işe dedimki gene aynı olacak yazık edeceksin gene şekere ve incirlere dinlemedi
yaptı gene sonuç aynı buda 3 gün sonra ekşidi ve çöpe bizim kavgalarımızda bu yönde be adamım madem beceremeyecen ne diye yazık ediyon nimetlere ya

şimdide diyoki bunlar benim acemiliğim 3 de tutacak allahım ya kafasını yarcam sonunda
hala ben bilirim ayaklarında aslında inat değildir ama bu reçel işi onu katırlaştırmaya yetti sanırım :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
can dediklerim....

sarisinn

Alıntı yapılan: °ღ♥ღ° NeRmİn°ღ♥ღ° - 27 Eylül , 2009, 20:14:36
ben bunu böyle yapma bak yanlış derim oda ben 37 yaşında adamım der yapar çok sürmez dediğim çıkar ve açarım ağzımı artık alsana tartışma :toothy10:

mesela daha geçen gün incir reçeli yapacam diye tutturdud yaptı güya hiç karışmadım
sonuçta 2 gün sonra gavanozunda küflenmiş bir reçel :toothy10: :toothy10: :toothy10:
yetmedi üniversiteden bu reçel işleriyle uğraşan hocasıyla konuşmuş bu sefer yapacam diye  gene girişti işe dedimki gene aynı olacak yazık edeceksin gene şekere ve incirlere dinlemedi
yaptı gene sonuç aynı buda 3 gün sonra ekşidi ve çöpe bizim kavgalarımızda bu yönde be adamım madem beceremeyecen ne diye yazık ediyon nimetlere ya

şimdide diyoki bunlar benim acemiliğim 3 de tutacak allahım ya kafasını yarcam sonunda
hala ben bilirim ayaklarında aslında inat değildir ama bu reçel işi onu katırlaştırmaya yetti sanırım :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
:toothy10: :toothy10: :toothy10: :ehi: :ehi: :k06:ayy nermin çok güldüm.eşin aynı babam... :toothy10: :toothy10:

can yine cannnn

Alıntı yapılan: sarışınn - 27 Eylül , 2009, 21:10:02
Alıntı yapılan: °ღ♥ღ° NeRmİn°ღ♥ღ° - 27 Eylül , 2009, 20:14:36

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :ehi: :ehi: :k06:ayy nermin çok güldüm.eşin aynı babam... :toothy10: :toothy10:
yaaaaaaaaaaaaaaaaaa ozaman allah annene kolaylıklar sabır versin banada tabi :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
can dediklerim....

sarisinn

amin amin... :ehi: :ehi  bikeresinde naptı biliyomusun dayımın restoranı var onun şefinden almış bulgur pilavı tarifi yaptı tabi tutturamadı oldu lapa.yazıktır diye kardeşimlen bana bir tencere bulgur pilavını yedirdi. :icon_pale: :icon_pale:hemde tok karnına... :-ooo

can yine cannnn

Alıntı yapılan: sarışınn - 27 Eylül , 2009, 21:22:47
amin amin... :ehi: :ehi  bikeresinde naptı biliyomusun dayımın restoranı var onun şefinden almış bulgur pilavı tarifi yaptı tabi tutturamadı oldu lapa.yazıktır diye kardeşimlen bana bir tencere bulgur pilavını yedirdi. :icon_pale: :icon_pale:hemde tok karnına... :-ooo
:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
ay yazık size kız iyi şişkinlikten patlamamışsın ona dua et bari
bence artık baban böyle bir işi kalkışınca ordan hemen sıvış  :toothy10: :toothy10:mihrapcım yoksa
bu sefer şişliklede kurtaramaya bilirsin  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
can dediklerim....

sarisinn

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :ehi: :toothy10: :ehi: :toothy10: :ehi: :toothy10: :ehi: :toothy10:daha öyle neler kuymak yapar kendi yemez bize yedirirdi.oof offf.