DOĞUMDAN SONRA KALAN ÇATLAKLARINI HALLEDEBİLEN VARMI?

Başlatan sevda, 11 Ağustos , 2007, 00:56:02

« önceki - sonraki »

KONYALI

sanırım vucutla alakalı...bende 22 kılo aldım ve tek bır catlagım yok..yalnız emzırıyorum ve sanırım goguslerım catlayacak...onu nasıl halledebılırım acaba???
ha bu arada ben hamılelık boyunca ve dogumdan sonrada lıerac kremını kullandım...sanırım onun faydasını gordum

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: melek_ - 19 Aralık , 2011, 19:34:32
KIZLAR YZILARINIZI OKUDUM BAZXI ARKADASLAR AMAN OLSUN DEMİŞ ÖNCE TEBRİK EDİYORUM ÖZ GÜVENLERİNİ AMA SUDA Bİ GERCEK HER KADIN KUSURSUZ VÜCUT İSTER BU KONUYU ÖZELİKLE ARADIM CATLAKLARI SIFIRA İNDİREN SADECE5 LİRA MALİYETİ OLAN BİR YÖNTEM VAR ARKADDASIN 8 AYLIK BEBEYİ VAR DOGUM ÖNCESİ 20 YASINDA OLUSAN CATLAKLARI VARDI ONLAR BİLE SIFIRA İNMİŞ GÖSTERİNCE SOK LDUM CÜNKÜ HAMİLEYKEN KARNNINI BACAGINI GÖSTERMİŞTİ ÇOK ÜZÜLÜYORDU. GECEN GÖSTERDİ SIFIRA İNMİŞ 20 YILLIK CATLAKLAR BİLE GİTMİŞ. BENDE BASLADIM AYNI SONUCU BENDE ALIR İSEM BURAYA YAZICAM SİMDİDEN KİMSEYE ÜMÜT VERMEK İSTEMEM BİRDE KENDİM TEST EDEYİM BENİMDE BACAGIM KARNIM KOLUM GÖYSÜM HERYER CATLAK İNŞALLAH SONUÇ VERİR :occasion5:  İSTERİMKİ HERKES FAYDALANSIN HERKES MUTLU OLSUN
umutla senin yöntemini bekliyorum melekcim
sen yaz ne olduğunu sen denerken bende deneyeyim

Aytii

o değilde yanarım yanarım sen okadar kilo al 9 ay boyunca tek bir çatlağın olmasın mecburi sezaryan ol karnında amelyat izi  :cildir:

burcu MELEK

KIZLAR SÖYLEYEYİM OZAMAN CÜNKÜ BEN 5 GÜNDE PARMAK KADAR OLAN CATLAKLARIMIN KALMADINI GÖRMEYE BASLADIM BACAGIM KOLUM KARNIM BASENİM HEP CATLAK TABİ ERGENLİKTEN KALANLARDA VARDI GİTTİ HEMEN HEMEN AMA 6 AY DEDİYİM SEYE DEVAM EDECEKSİNİZ. AKTARDAN OZON YAGI ALIN 5 LİRA TANESİ HERGÜN VUCÜDUNUZU YIKAYIN VEYA CATLAK YERİ GÜZELCE SÜRÜN 10 DAKİKAMI ALIYOR BENİM VE BENCE DEYER BASKA HİÇ BİRSEYE GEREK YOK BEN BİDE DOKTOR ELDİVENİ İLE SÜRÜYORUM ELİMİ YIKASI UYGRASTIRMASINDİYE  :laughing7: AMA KESİN CÖZÜM ARKADAS BANA VÜCUNU GÖSTERMİŞTİ HARİTA GİBİYDİ SUAN SUTUN GİBİ TEK BİR İZ YOK AKTARDA HÜCRE YENİLEYİCİ DİYE SÖYLEYECEKTİR ZATEN SİZE HA BİRDE BEN O ARKADASA HEDİYE ALICAM SİZDE BANA Bİ ALLAH RAZI OLSUN DERSİNİZ ARTIK :ehi: FAYDASINI GÖREN BANA YAZSIN BEN GÖRDÜM

Balböceği

asya81

kızlar benim vücudum çatlamaya çok müsaitti genç kızlıktan kilo alıp vermekten belimde bacaklarımda vardı zaten kesin hamilelikte haita gibi olcam dedim sonra lierac krem kullandım bir çizik bilem yok tavsiye ederim çatlak oluşumunuda azaltıyor

burcu MELEK

BU ARADA BELİRTEYİM KIZLAR MEDİKAL OZON YAGI OLACAK VE CESİTLERİ VAR ONLARIN ÜZÜRİNDE KAYISI SEFTALİ RESİMLERİ FİLAN VAR SİZ SORUN CATLAKLAR İÇİN DİYE ÜZERİNDE ZEYTİN RESMİ OLANI ALACAKSINIZ BİDE NETTEN YAZIN OZON YAGININ CATLAKLARA FAYDASI DİYE YORUMLARI OKUYUN AMA SABIRLA HERGÜN SÜRÜN İHMAL ETMEYİN