DOĞUMDAN SONRA KALAN ÇATLAKLARINI HALLEDEBİLEN VARMI?

Başlatan sevda, 11 Ağustos , 2007, 00:56:02

« önceki - sonraki »

Almiş'inAnniş'i

sevda

Uzun kalıcak sanırmki sen spor yapmayı planladığına göre ne güzel senin adına sevindim benim halamları görmeyeli okadar uzuuuuuuuun zaman olduki nekadar şanslısın. ;)

Almiş'inAnniş'i

benim o kadar uzun görmemem mümkün değil canım. çünkü halamın annemden tek farkı beni doğurmamış olması

sevda

Remziyecim nekadar şanslısın bitanem ne mutlu sanaki böylesine bir halaya sahipsin bizdede tam tersi anne tarafımız bukadar yakındır halamlar çook mesafeli ama teyzeme benim için canını veririmisin desem hiç düşünmez oda senin ahalan gibi sadece doğurmamış birde işin ilginç tarafıda annem hastanede yatmak zorunda kalmış ameliyat olmuş bende 6 aylıkmışım  teyzem beni avutmak için sürekli göğsünü vermiş ve 15 sene sonra sütünü getirmişim nekadar istekli vermiş düşünsene oda benim annem gibidir seni anlıyorum ve allah bozmasın :nazar: bitanem. :opucuk:

Almiş'inAnniş'i

o halde sen teyzenin bende halamın haklarını ödeyemeyiz canım. kuru memeyi emzirmek her yiğidin harcı değildir. annemin sütü kesildiğinde kardeşim bi saldırmış memesine annem diyor ki "canım mememin ucundan çıkacak sandım!" düşün ki nasıl acı veriyor  :sad1:

duru boncuk

ah ah ne kadar şanslısınız benim ne halam ne de teyzem var hepsi buzdolabı gibidir hiç hoşlaşmayız :violent1:

sevda

Evet remziyecim haklısın değerlerini bilmek gerekiyor bu özel insanların bu arada okadar acı duyulduğunu bilmiyordum bak bunuda öğrenince dahada bir seviyorum teyzemi. :opucuk: :opucuk:

Özgülcüm belki sizinkiler bozuk olabilir ama bizde sıcakkanlı teyzeleri yada halaları oluruz bebeğinin nedersin canım olurmu? :opucuk: :opucuk:

irem eren

bi de biz görseydik sıcacık halalar teyzeler.hadi teyzelerden yırttılar da haladan hiç umut yok bayramda bile görüşmüyoruz o kadar yani.zavallı çocuklarım bazen sorarlar bi halamız vardı galiba diye..

duru boncuk

Alıntı yapılan: sevda - 18 Eylül , 2007, 00:43:35
Evet remziyecim haklısın değerlerini bilmek gerekiyor bu özel insanların bu arada okadar acı duyulduğunu bilmiyordum bak bunuda öğrenince dahada bir seviyorum teyzemi. :opucuk: :opucuk:

Özgülcüm belki sizinkiler bozuk olabilir ama bizde sıcakkanlı teyzeleri yada halaları oluruz bebeğinin nedersin canım olurmu? :opucuk: :opucuk:
sağol sevdacım çok iyi olur valla kızımda teyze bol da halaya ihtiyaç var olurmu :k06:

sevda

özgüle ve ireme durulur

Ben sizin bebişlerinizin halasıyım artıkın ben kendimi öyle tayin ettim itirazı olan varsa şimdi konuşsun yada sonsuza kadar sussun. :caca:

duru boncuk

ne münasebet çok memnun olduk seve seve bunlar yiğeninden sana :love9: :love9: :opucuk:

sevda

duru boncuk

sevda

sevda

Yaaa yaprakcım duruyolar halenn yaa onlar bana ben onlara bakıyorummm.... :k06: