27 Nisan , 2024, 11:22:59

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Tüp Bebek Hakkında Bildiklerimizi Paylaşalım

Başlatan sude, 01 Ağustos , 2007, 17:10:08

« önceki - sonraki »

sude

slm kızlar nasılsınız bakalım bız ıyıyız sukur bebıslerımın hareketlerını hıssedıorum artıkın cok sukur :basardim: :nazar:harıka bır duyguuuu :muzz: :hello2: :hieyt:allahım herkese yasatsın ınsallah bu guzel duyguyu.ssusı saol canım cok dıkkat edıyorum yatıyorum hıcbırsey yapmıyorum allahım korusun bebıslerımı ınsallah herseyı yapıyoruz onlar ıcın.
turkuaz canım benım kendını bı rahatlat sen cok ustune dustun cook stres yapıyorsun bılıyorsun kafandan bı at once relaxx ol canım benım rahatla herseyın hayırlısı ınsalllah allahım tez zamanda sanada versın ınsallah benım gını cıfter cıfter.hep dualarımdasın herkese dua edıyorum gece yarıları uykumdan kalktıgımda.sabret guzelım bende cok sey yasadım ama sabrettım bılıyırsun yılmadım ve ben kazandım cok sukur allahıma.sende kazanıcaksın sabret sakin ol ve rahat ol.hemen gıtme bıyere cok ıyı arastır doktoru hastaneyı oyle gıt bence.allah yardımcın olsun guzelım
slm ametist ben mehmet colakogluna gıttım ozel muayenesıne işlemlerım ozel selcuklu hastanesınde yapıldı,ben cok memnunum doktorumdan tavsıye ederım.sen koyada oturuyorsun galıba.kac yıllık evlısın
kıslar hepınızı optuk kendınıze ıyı bakın gorusmek uzere :hello: :wave:
PRENSESİM GUZEL KIZIM CEYLİNİM
PRENSİM CANIM OĞLUM KERİMİM
AŞKIM CANIM KOCAM İYİKİ VARSINIZ

emel..

SUDECİM SENİ ARADA BİR DE OLSA BU SAYFALARDA GÖRMEK ÇOK GÜZEL. BENDE BEBİŞLERİNİ DÖRT GÖZLE BEKLİYORUM :k06: SAĞLIKLA SIHHATLE MUTLULUKLA İNŞALAH CANIM. ALLAH İSTEYEN HERKESE NASİP ETSİN. HAMİLELİĞİN YARISINI GERİDE BIRAKTIN SONUNDA AZ KALDI :alkış: :alkış:
MELEKLERİN ÇOK YAKINDA KUCAĞINDA OLACAK İNŞALLAH.
SENİ VE MELEKLERİNİ ÇOK ÖPÜYORUM TATLIM. KENDİNE İYİ BAK...

TURKUAZ

Emelcim dediğin doğru,çok isterdim özel hastaneye gitmeyi,araştırıcam ,ama büyük ihtimal bizim maddi gücümüz oraya yetmez..Susicim bana sadece test sonucunu bize söyle dediler ve sonucu negetif olduğunu 2 ay sonra tekrar tedavi için gelebileceğimi söylediler.Zaten bu ay çok geç adet oldum ve çok kısa sürdü.Bu normal mi bilmiyorum..
    Sudecim canım benim ahh senin gibi pozitif olabilsem,bi ara iyiydim şimdi yine başlıyo kuruntular yavaş yavaş,dua et bana ne olur .Ama eskisi kadar takmıyorum,inşallah bu imtahanı hayırlısıyla geçerim senin gibi.Kızlar hepinizi çok seviyorum inanın ,kız kardeşim kadar yakın hissediyorum size iyiki varsınız,varlığınızı beni umursadığınızı bilmek bile yetiyo,Allah razı olsun hepinizdenn,inşallah buradan bir gün o güzel haberide sizinle paylaşacağım,bazen işlerin yoğunluğundan giremiyorum,beni unutmayınnnnnnnnnnnnn dua edin banaa,öptüm hepinizi

susi

turkuaz cım tatlım üzme kendini bukadar allah herşeyin hayırlısını versin gec adet olman ve kısa sürmesi gayet normal çünkü çok fazla stres yaşadın  hayatım egerki tekrar denemek istiyosan   
   piskolojini önce bi tüzelt stresten uzak dur  kendini herşeye hazırla iyiyede kötüyede  sonucta tutsada tutmasada hayat devam edecek  bunları yazmanın kolay oldunu düşnme inanki
senin yaşadıkların hepimiz yaşadık  kendini nekadar sakin tutarsan düşünmezsen  okadar şansın yüksek olur canım ayrıca yaşını örene bilir miyim
YAŞAMA SEBEBİM HAYDAR EGE

ametist

merhba arkadşlar bende yeni üye oldum.fırsat buldukça takip etmeye çalışıyorum.Sudecim ben 6  yıllk evliyim son 1 senedir bebek istiyorum nasipse.Görevimz nedenyle Karamandayz tabi tedavi için Konya imkanları daha iyi. aslında hemn aşılama yaptırmk istiyorum malum hastane ve doktor önemli.arkadaş Elit kadın merkzni önerdi doktorları  A.Sami Gürbüz ve Necati Özçimen Dktr Faruk Sükan Hast de görev yapıyorlr bilgin var mı sormk istedm.Mehmet çolakoğlu nun çok iyi olduğunu duymştum tüp bebek ünitesinde. senin bu yolculukta nasl inatla yoluna devm ettğini okudum sonucunda mutlu oldun senn adına çok sevndim.bana ve eminim diğer arkdşlarada örnk oldn umutlarınla.Rabbim sağlıkla bebişlerini kucağına almayı nasip eder inşllh.bizlerede..

sude

emelcım canım benım cok tesekkur ederım ıyıkı varsınız gercektende sızın bu guzel ıyı dıleklerınız sayesınde ben bugun bukadar mutluyum cok sukur allahıma.evet bıtanem cok az kaldı alaha sukur artık cok daha dıkkat edıyorum erken dogum olabılır alah korusun aklıma bıle getırmek ıstemıyorum ama cok dıkat edıyorum hepyatıyorum uzanıyorum.allahımda yardım edıyor sabredıyorum agrılara sancılara.cok saol canım bızde senı opuyoruz kendıne cok ıyı bak allaha emanet ol guzel dıleklerın ıcın tesekkur ederız teyzesı. :opucuk:
turkuaz canım benım bende onceden cok aglardım zırlardım ama baktım kendıme zararım var 2 aşılamamda stresten olmadı cok ıyı bılıyorum hem doktoruma gıderken cok rahatsızdım sevmıyordum doktorumu hem kaynana sorunları.ama dusundum napıyorum ben bızım hıcbır sorunumuz yok bebegımızın olmaması ıcın kesınlıkle stresten uzak olmam gerekırken ben napıyorum dedım doktorumu degıstırdım kaynanamlarla gorusmedım ordan bana laf gelmedı benden oraya laf gıtmedı.benı uzecek kıracak ınsanlarla gorusmedım eşimde anlayıs gosterdı tedavı asamasında cok ıyı davranıyordu daha anlayıslıydı allahıma bınelrce kez sukur kazandım.ama kendımı sartlandırmıstım ben bu tedavım son olucak ben hamıle kalıcam ve bebegım olucak bırdaha doktor doktor gezmıcem dedım allahın ıznıyle bende anne olucam dedım cok dualar ettım gecelerı cok duaettım ben ruyalarımda bıle yalvarıyordum allahıma benımde bı bebegım olsun dıye düşün yanı beynıme okadar gırmıstı bebek olayı.sabrettıgım ıcın kazandıgımı dusunuyorum ben canım asi davranmadım ısyan etmedım hep sabrettım ve bekledım.sende yapmaya calıs kendıne oyalanacak bıseyler bul arkadaslarınla geztoz günler yap cok ıyı oluyor valla.allahım yardımcın olsun valla hep dua edıyorum guzelım allahım kabul eder ınsallah.ınan bana senınde bebegın olucak bırgun ınan buna.opuyorum canımkendıne cok ıyı bak allaha emanet ol rabbım enkısa zamanda senıde sevındırır ınsallah.
ametist alı samı gurbuzu duydum ama tıp fakultesınde gorev yapıyor dıye bılıyorum ama nasıl oldugu hakkında bısey dıyemem cunku bılmıyorum  dıger doktorunuda hıc duymadım.ali acarı duydum ıyıymıs metın caparı duydum oda ıyıymıs ama en ıyısının mehmet bey oldugunu duydum bende ona gıtmeye karar verdım ıyıkıde gıtmısım cok ıyı bır doktor ben cok sevıyorum.cok guzleryuzlu ve pozıtıf bır ınsan benı cok rahatlatıyor.canım ıyıce arastır ıstersen sen karar verıceksın.hayırlısı olsın ınsallah allahım sanada ve tum ısteyenlere versın hayırlı saglıklı uzun omurlu bebısler ınsallah.dıleklerın ıcınde cok tesekkur ederım ınsallah amiin.rabbım sızlerede gostersın bu guzellıgı bu mutlulugu ınsallah.allah yardımcınız olsun.
hoscakalın kızlar cok yoruldumgıdıyorum artık gene ugrarım kendınıze ıyı bakın bebıslerımle teyzelerını optukk :opucuk: :opucuk: :opucuk: :wave:
PRENSESİM GUZEL KIZIM CEYLİNİM
PRENSİM CANIM OĞLUM KERİMİM
AŞKIM CANIM KOCAM İYİKİ VARSINIZ

TURKUAZ

Sağolun kızlarrrr,yazdığınız herşeyi  mantığım bana da fısıldıyor ama bunu birilerinin bana söylemesi daha etkili oluyor,sizden bunları duymak daha iyi geliyor,susicim sudecim sağolun inanın mesajlarınızı okuduktan sonra daha iyi hissediyorum ,30 yaşındayım susicim bu arada.tekrar görüşmek üzere hoşçakalın kızlarr

ametist

sude karar veremiyorum hangi doktor hangi merkez! keşke hamile kalsam tedaviye başlamadan çok yıpratıcı bi dönem tedavi süreci   turkuaz merhaba bende 31 yaşındayım zaman kaybetmekde istemiyorum üzülmekde istemiyorum.etrafımda ki sorulardan çok sıkıldım. bebek istemiyorum desn yaşn geldi derler geçti derler.bebek istesen tedavi oluyorum desen sonuç ne oldu derdinde insanlar bi sürü soru sıkıldım ya.kimseye bişey söylemiyorum aileme de sadece eşimi bunaltıyorum biliyorum ki kimse anlamıyor. sadece istediğim karnımda sağlıklı bi can taşıyıp dünyaya getrebilmek 

TURKUAZ

Ametist canım sen en sancılı dönemleri yaşıyorsun anladığım kadarıyla,bende bundan bi adım önce insanların araştıran sorularına çok kızıyordum,artık hiç kızmıyorum söylüyorum artık açık açık,saklamaya çalıştıkça cazip hale geliyo durum ve araştırmaya pek meraklı oluyolar.Ben neler duydum patavatsız insanlardan,umurumda değil şimdi ne düşündükleri,hallerine gülüyorum hatta bir başkasının durumundan haberdar olmak için ne kılıklara giriyorlar...bence en kötü karar kararsızlıktan iyidir,bi şekilde başla ,sorularla boğma kendini.Ama sen benim yaptığımı yapma stresten uzak dur,ilk doktorum herşey yapılıyor zaten senin bunu düşünmenin hiç faydası yok ,kendini başka şeylerle meşgul et demişti ve ben kızmıştım çok haklıymış.Elimizden geleni yapacağız sonucun hayırlısı olması için dua edeceğiz.Hayatımızı zehir etmeye gerek yok .
   Ama çok iyi biliyorumki insanın içi laf dinlemiyor,Rabbim istemeyi verdiyse içimize verecek demekki ama biraz emek vermemiz gerekiyo ,arkadaşım yanlız değilsin unutma ,kendimle beraber tüm isteyenlere dua ediyorum,sonuç süper lacak eminim.
  Çok uzattım,ama neolurrr hayatı zehretme kendine Allah ağır imtihanlar vermesinn,görüşmek üzere..

emel..

turkuazcım seni böyle yazılar yazarken görmek ne güzel. çok doğru bu düşündüklerin. herkes bir sürü zorlu sınavdan geçiyor hayatı boyunca. bu da o sınavlardan biri. sadece bir sınav. bugün olmadıysa yarın geçilebilecek bir sınav ama asla imkansız değil. hiç merak etmeyin. turkuaz, ametist kendinizden emin olun. sonunda bu sınavı geçeceksiniz sadece biraz sabır ve biraz olumlu düşünce. tersi için hiç bir sebep yok unutmayın.

sevda

Kıslarr biss bayadır yoktuk bakalım nasılsınızz bebişlerr nasıllll sizlerr nasılsınızz demek için uğradıkkk... ;)

TURKUAZ

Emelcim sayenizde valla ,sizin olumlu desteğinizle bende toparlıyorum yavaş yavaş ve umt doğuyor içime,ama bazen umutsuzluğa kapılıyorum ve inanın bunu sizlerden başkasıyla paylaşamıyorum,iyiki varsınızzzzz

TURKUAZ

emel..

teşekkürler tatlım. küçücük bir yardımım bile oluyorsa ne mutlu bana. bu öpücüklerde senin içinnn... :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :love9:

ametist

Turkuazcım yalnız bırakmadığın için çok sağl beni benm durumumda ki kişiler anlayabilir.Rabbime isyan etmek istemiyorum inş rabbim dualarımızı kabul eder.Çoğu zaman konuşulanlardan rahatsızlık duymam güler geçerim ama senn de yazdığın gibi bazan elde olmuyor.Biryerden başlamam gerk biliyorm hayırlısı diyorum herşeyin.Sende zamn zamn ümitsizliğe kapılıyosun sanırım ama sakın düşünme en olmayacak zamnda mucizeler oluyo inanıyorum.Herşeyi oluruna bıraksak kendimizi de yıpratmamış olcaz.                                         Emel olumlu ve güzel düşüncelerin için çok teşşkkrler.                                                                                                               Sude doktor önerilerin için sağl dikkate alıcam.sende bebeklerine dikkat et.