Tüp Bebek Hakkında Bildiklerimizi Paylaşalım

Başlatan sude, 01 Ağustos , 2007, 17:10:08

« önceki - sonraki »

duru boncuk

sudeeeee canım benim o kadar sevindimki anlatamam :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: alahım seni ne güzel mükafatlandırmiş böyle iki sevgiyide yaşamak hemde tek doğumda çok güzel bir duygu olmalı allahım sağlıkla doğurduğun haberlerinide almayı nasip etsin inşalah canım kendine çok dikkat et doğuma kadar yatmaya devam sonrasında nasılsa hareketli günler seni bekliyo olacak çok öpüyorum senide kuzularımıda canım arada haberlerini bekliyorum :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

nihalim

sudecım cok sevındım canım ne guzel ıkı tadı guzellıgı bırden verdı rabbım sana darısı bekleyen dıger arkadaslara allah ısteyen herkese bu guzellıgı yasatsın gorusuruz canım bye...

sevda

Sudecim allahın izniyle sen ve senin nezlinde bütün ahmilelere allah hayırlısyla bebeklerini kucaklarına almayı nasip eder inşallah yarabbim... :amin: :amin: :amin:

susi

slm arkadaşlar bende 10yıl sonra hamile kaldım tabiki tüp bebek yöntemiyle 4düzdü 2 tanesi ilk aylarda gitti hamileliğim çok risk liydi hep yatakta geçti çok kötü günlerdi 28 hafta sonra hiper tansyon sonucu biridaha öldü diğerini erken aldılar ağustosun 11 de ekimin 15 ne kadar kuvezde kaldı şimdi kucağımda şükür allaha allah tüm isteyen lere versin  EGERKİ TÜP BEBEKLE İLGİLİ BİLMEK İSTEDİNİZ VASA  YARDIMCI OLAYA calışırım
YAŞAMA SEBEBİM HAYDAR EGE

sude

sevda emel duyguselı turkuaz tubıto sena ozgul ve nıhalım guzel dıleklerınız ıcın cok cok tesekkur ederım allah hepınızden razı olsun.
duyguselı allahım senınde gonlune gore versın canım allah yardımcın olsun ınsallah tez zamanda allahım sanada turkuazada ve tum ısteyenlere versın ınsallah sızlerıde sevındırsın rabbım.bu guzellıgı herkese yasatsın ınsallah allahım.
bız cok ıyıyız teyzelerı allahıma bın sukur bebeklerımın ıcımde oldugunu bılmek cok guzel bır duygu bırde hareketlerını bı hıssetsem dahada mutlu olucam ınsallah.orguye basladım bebeklerıme bıseyler yapıyo teyzelerı elımden geldıgı kadar yapıcam bıseyler.anne annemız yapıyo ne guzel seyler ama ben pek beceremıyom oyle modellı seyler.napıyım bende duz orerım artıkım demı teyzelerı.neyse kactım ben gene gelırım hoscakalın.hepınızı optuk teyzelerı :opucuk:
PRENSESİM GUZEL KIZIM CEYLİNİM
PRENSİM CANIM OĞLUM KERİMİM
AŞKIM CANIM KOCAM İYİKİ VARSINIZ

sude

susı herseyın hayırlısı canım dordude tutsaydı besleyemeye bılırdın allah korusun saglıklı olmazdı belkıde boylesı hayırlı ayrıca dort taneye bakmak bılıyorsunkı cok zor allahım herkese saglıklı hayırlı uzun omurlu evlatlar versın ınsallah.allahım bebegınede uzun omurler versın allah bagıslasın ona uzun omurler versın.bende tup bebekle hamıle kaldım suan 5 aylık hamıleyım ıkızlerım var cok sukur allahım her ısteyene versın ınsalah.hoscakal canım sayfamıza herzaman beklerız
PRENSESİM GUZEL KIZIM CEYLİNİM
PRENSİM CANIM OĞLUM KERİMİM
AŞKIM CANIM KOCAM İYİKİ VARSINIZ

aysel

sudecim canım tebrik ederim seni demek biri kız biri erkek ne güzel bir haber allah her günümüzü böyle güzelliklerle tamamlatsın  :amin:
:k06:  :k06:  :k06:  :hello2:  :hello2:  :hello2:  :hieyt:  :hieyt:  :hieyt:  :flowers:  :flowers:  :flowers:  :muzz:  :muzz:  :muzz:  :occasion5:  :opucuk:  :opucuk:
Gördüğüm en güzel rüya senin olduğun,
Duyduğum en derin sevgi senin eserin,
Gördüğüm en güzel dünya senin gözlerin,
Ve kurduğum en güzel hayal sensin

sevda

Canım benim bende bilmiyorum örgü işini ama önemli oalan örneğin nasıl olduğu değil senin ne güzel duygularla onları işlediğin diye düşünüyorum... ;)

Bu arada ben sanırım 5 aylıktı ozaman aherketlerini hissetmeye başlamıştım ama ben şimdi hareketlendiği zaman ne olacağını bilemediğim için meğer daha önceden o olan hareketleri bilemiyormuşum ama sonradan bayağı bir hissettirmişti bana hareketlerini meleğim merak etme bir ara diyceksinki annecim yavaşş dön ne olursun ..birde sen 2 misli hissediceksin bu güzel duyguları allah yardımcın ve bebeklerin sağlıkla doğsun hayatım inşallah.... :amin: :amin:

susi

SUDECİM ALLAH HAYIRLISINI NASİP ETSİN  İNAN ŞU ANDA SENİN NE HİSETİĞİNİ TAHMİN EDEBİLİYORUN 5. AYINDA HAREKETLERİNİ HİSSEDERSİN HEMMMDEEE SANKİ KARNINDA DEPREM OLUYORMUŞ GİBİ OZAMAN HAMİLE OLDUNA TAM İNANIRSIN çünkü 5. ayımakadar sadece dr gidipte utrasyondagördüğümde inanırdım   allahım hayırlısıyla kucağına almanı nasip etsin sağlıklı sıhatli bişekilde ltfn dr takiplerini düzenli yap ve fazlada hareket etme şeker guatır ve tansyon varmı diye sürekli baktır dikkatli ol KİB VE BEBİLERE İYİ BAK

ametist

TURKUAZ

susicim ben de geçen ay mikro deneyimi yaşadım ama sonuç olumsuz.Büyük bir boşluktayım,ne önerirsin bana .benim özel hastanelere gidecek durumum yok.Bu nedenle üni.hastanelerine gidebiliyorum.2 ay sonra gelebilirsiniz yeniden denemek için dediler.Ne düşüneceğimi şaşırdım.Aynı anda 7 kişi tedavi olmuştuk bir tanesi tutmuş sanırım.Offf düşünmek istemiyorum artık.Bi akıl ver ne yapayımmmm

emel..

turkuazcım merhaba
canım başka bir hastane denesen. 7 kişiden biri tuttuysa zaten çok düşük bir oran. ssk nız varsa artık bir çok yere gidebilirsin biliyorsun. aslında üniversite hastaneleri hesinden iyidir ama bence başka bir yere gitmen de fayda var.

susi

BİTAneM SENİN ADINA ÇOK ÜZÜLDÜM AMA DENEME ŞANSIN HALEN VAR BİLİYOSUN bnm de 2 çide tutmuştu ünerste hastaneleri çok güzel neden tutmadını dr söyledimi yani herhangi bi sebeb söylendimi sana ve kac yaşındasın canım

susi

ve biliyosunki
bu yöntele bile şans yüze 40 kendin herşeye hazır hissetikten sonra yeniden dene çok zorlu bi sürec allah yardımcın olsun  sormak istediğin nevarsa  bna sorablirsn canım yardımcı olmaya calişırım