27 Nisan , 2024, 08:46:09

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Tüp Bebek Hakkında Bildiklerimizi Paylaşalım

Başlatan sude, 01 Ağustos , 2007, 17:10:08

« önceki - sonraki »

duru boncuk

ilknurcum uzaktada olsan sen sesinle ona moral verirsin güzel şeyler duymak iyi gelir ona  :love9: :love9:allahım inşallah sorunsuz bir şekilde geçeirir bu günlerinide sudecim benim komşumda 9 ay sadece tuvalete gitti hep yattı onada diliş attılar iki tane kızı var şimdi biri okula başladı her şeye değermiş diyor sende umarım görüceksin ikizlerinin okula başladığı günleri dualarımız seninle ve tüm isteyenlerle kendine iyi bak :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:ilknurcum umarım bidahaki sefere seninlede tanışırız bekledim gelirsin diye ama gelmedin kısmet bidahakine :opucuk:

tubito

sudecim cok sevindim ya süper bi haber buuuu :flowers:

allahim korusun seni ve bebeklerini allahin izniyle hic bisey olmayacak merak etme sen dinlenmene bak  bebislerine ve kendine iyi bak

birlikte gecireceginiz cok gün sey var  :flowers: :opucuk:

emel..

YA KIZLAR SUDE DEN HALA SES SOLUK YOK.  :sad1: ÇOK MERAK EDİYORUM YAA :amin: UMARIM KENDİ DE BEBİŞLERİ DE İYİDİR.  :nazar: SUDE Bİ SES VER DE İÇİMİ RAHATLAT BİRAZ YAAAA... :amin:

sude

herkese merhaba
emelcim iyi sayilrim merak etme guzelim yatmam gerektigi icin acamiyorum pcyi surekli yatiyorum dusuk riskim var onun icin mecburen yaticam uzun bir sure napalim katlanicaz oyle degilmi
cok bulantilarim var cok kotuyum konusacak halim bile yok cok basim donuyor surekli yatmam lazim onun icin giremiyorum nete kizlar beni merak etmeyin
hepinizi optum kendinize cok iyi bakin
bebislerimle ben iyiyiz sukur sadece benim bebisler biraz yaramazlik yapiyorlar okadar ama olsun bi dogsunlar bende isiricam onlari isiricam :ehi:
hoscakalin kizlar  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :hello: :hello:
PRENSESİM GUZEL KIZIM CEYLİNİM
PRENSİM CANIM OĞLUM KERİMİM
AŞKIM CANIM KOCAM İYİKİ VARSINIZ

emel..

ay sudecim nihayet bi ses verdin içim rahatladı.  :nazar:tamam canım sen sakın zorlama kendini bol bol yat.  :nazar:güzel şeyler düşün :nazar:. güzel geleceğini düşün tatlım.  :nazar:çok öpüyorum seni. :nazar: kendine iyi bak canımm. :nazar: :amin: :amin: :amin:

tubito

sudecim nasıl gidiyo hamilelik

bizi habersiz bırakma  insallah hersey yolundadır

kendine ve bebislerine ii bak cok öpüyorum  seni  :flowers:

sevda

Canım benim sen yeterki iyi ol ama bizide merakta koyma ara sırada da olsa hberler ver bize hem senden hem bebeklerimizden... :opucuk: :flowers:

duru boncuk

sudecim o bebekler foruma maal olmmuş bebekler canım merak ediyoruz ara sıra ses ver sen bize olurmu ama kendinide sakın yormaa öpüyürum seni ve melekleimii :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

ilknur

arkadaşlar sude ıyı çok şükür bana dedı abla foruma gırıp arkadaslarıma yaz benı merak etmesınler ıyıyım dedı bende onun adına yazıyorum bulantısı çok oluyormuş hep çıkarıyormuş bende uzakta olduğum için göremıyorum önceden pc den konuşuyorduk uzun uzun şimdi hiç kalkmaması lazım katlanıcaz artık hayırlısıyla doğsun yıgenlerım özgülcüm bıdahakı sefere nasıp olursa görusuruz inşallah

sevda

Sağol ilknurcum haber verdiğin için çoook selammm söyle onun için dualar ettiğimizi ve özlediğimizi söyle oldumuuu.... :opucuk:

duru boncuk

o  ve melekleri sağlıklı olsunda biz bekleriz artık ne yapalım sapol ilknurcum haber akdıkça bizede yaz olurmu senden öğrenelim barii canım  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:sudeye ve bebeklerine öpücüklerimi ilet canımm :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

ilknur

özgülcüm ve sevdacım sudeye soyledım selamınızı onunda çok selamı var sude hep yedıgını çıkardıgı için serum vermışler bırdaha verılecekmış galıba hep acıkıyorum abla yıyorum ama malesef hemen cıkarıyorum dıyor  ben sızlerı haberdar ederım goruşmek üzere dualarınız için teşekkürler eksık etmeyın dualarınızı :flowers:

duru boncuk

bu günlerde geçiçek umarım canım geçmiş olsun  :opucuk: :opucuk:

emel..

SUDE YE VE BEBİŞLERİNE KOCAMANNNNNNNN ÖPÜCÜKLERRR........ :love9: :love9: :flowers: :love9: :love9: :-[

tubito

sude nerdesinnnn
sudeee özledik seni yav bi ses ver  :k06: