Tüp Bebek Hakkında Bildiklerimizi Paylaşalım

Başlatan sude, 01 Ağustos , 2007, 17:10:08

« önceki - sonraki »

ilknur

ARKADAŞLAR  sude çok şükür ıyı merak etmeyın pc nın basına oturmak yasak enıştem kızıyor kalkmıyor ben sızlerı haberdar ederım bende çocuklardan fırsat bulup oturabılırsem ,bulantıları azalmış şuan bıleklık varmış onu takıyormuş belkı onun faydası oldu dıyor gecelerı acıkıyor uyuyamıyormuş  bugun doktoru arayıp kontrole gıdecekler tesekkurler kızlar ılgınıze merak etmeyın ben sızı bılgılendırırım

sevda

İlknurcum canım sağol sen bilgilendirmeye devam et bizi oldumu güzelim ...

Bu arada miğde bulantılarının geçmesine sevindim bu arada ee geceleri karnımızdaki sıpaların yemek zamanı sanırım çünkü bende hep geceleri buzdolabının önüne kamp kuaradım yada eşimi kaldırıp gönderirdimmm  :k06: :k06:

tubito

ilknurcım tsk ederiz  sudenin ve bebişlerin iyi olmasına da coık sevindim  inşallah sağsalim kavusur bebişlerine allah tüm isteyenlere versin aminnn    :amin:

ilknur

SLM KIZLAR sude cumartesı gunu doktora gıttı bebeklerın düşme tehlıkesı oldugu için dikildi ve doktor gene yatmasını  çok dıkkat etmesını hiç bırsey kaldırmamasını soylemış genel durumu ıyı amelıyatı guzel geçmış bayıltmışlar ayılırken bıraz zorlanmış ayıldıktan sonra baya bır afedersınız ıstıfra etmış şu an ıyı çok şükür allahtan annem var yanında gözum arkada degıl yanında olmak çok ıstıyorum ama malesef yanı sude ıyı kızlar :flowers:

-Butterfly-

emel..

ÇOK UĞRAŞTI, ÇOK ÜZÜLDÜ, ÇOK SAVAŞTI.. HERŞEYİN EN GÜZELİNİ HAKEDİYOR CESUR SUDEE :love9: :love9: :love9:

duru boncuk

allahım bu çektiklerinin mükafatını ona 2 sağlıklı çocuk verek gösterecektir umarım dualarımız seninle sudecim :amin:

ilknurcum sende sıkma kendini en azından annen orda gözün arkada kalmasın canım sende doğumda gidersin artık :opucuk:

sevda

Öncelikle çok geçmiş olsun sudem biraz daha sabret güzelim ve dr dediklerini harfiyen uygula lütfenn çok öpüyorum senii... :opucuk:

ilknur

YAZIN OKULLAR KAPANIR KAPANMAZ GIDECEM İNŞALLAH İPLE CEKIYORUM OKULLARIN KAPANMASINI :hello2: :hello2:

tubito

ilknurcum sudenin haberlerini dörtgözle bekliyoduk sayende aldık

sude için herseyin hayırlısı insallah sağsalim kavusavak bebislerinee

dualarımız onunla

:flowers:

TURKUAZ

Mutlu yıllar hepinize kızlar.Yeni yılda hepimizin duaları gerçek olur inşallah,Sudecim sende yeni yılda hayırlısıyla bebişlerini kucakla inşallah.Bu dileğim hem kendim hem de bebiş isteyen herkes için umarım 2008 sağlıklı bebişler getirir bize.
Kızlar bende başladım tüp bebek tedavisine 11 tane yumurta oluşmuş pazartesi tekrar kontrele gideceğiz,Dua edin benim için de olur mu...

-Butterfly-

Sudenin iyi olmasina cok sevindim insallah yeni yil yeni 2 tane melek verecek kollarina sagligiyla  :amin:

Turkuaz insallah senin icinde en hayirlisi guzelim  seninde iyi haberlerini dort gozle bekliyor olacagiz. Allah sanada yardim etsin sende insallah  cok istedigin yavruna kavus :amin: :amin:

sevda

:amin: bütün dualarımız seninle turkuazcım inşallah allah gönlüne göre verir güzelim... :amin: :opucuk:

TURKUAZ

Buse,Sevda çok teşekkürler ,pozitif enerjilerinizi gönderin bana ,kızlar inanın bir kelime bile insanı iyi hissettiriyo.
ben de yazıcam size gelişmeleri yarın doktorumuz ne diyecek bakalım,hayırlısıyla olur inşallah.Görüşürüz kendinize iyi bakınnnn

ilknur

turkuaz inşallah sude gibi sende hamile kalırsın inşallah dualarımız senınle hayırlı,sevindirıcı haberlerını beklıyoruz :hello2: :hello2: :hello2: