1 NİSAN SÜRPRİZİİİ

Başlatan gülay t., 01 Nisan , 2009, 15:26:10

« önceki - sonraki »

gülay t.

Arkadaşlar 2 gün önce kan testi yapmıştım sonuç pozitifti bugün de doktora gittim ve keseyi gördük. Henüz çok küçük ama varmış bebek, çok güzeldi keseyi görmek ben ilk kez gördüm Rabbim hepinize nasib etsin . Ve kazasız belasız sonuna kadar gitmeyi bana da nasib etsin bu sefer inşallah. Bu sitedeki duaların etkisi inkar edilemez dualarınızı eksik etmeyin ne olur. Bir gün buraya bu cümleleri yazacağım aklıma gelmezdi şükürler olsun Rabbime.

ırmak184

ayyyy canım benim cok sevindim gercekten allahım bizede nasip et inşallah gercekten 1 nisan sürprizi allah hayırlısıyla kucagına almayıda nasip etsin inşallah..

(¯`°(F)(ShEkErKıZ)(F)°´¯)

canım beniimmmm yaa çok sevindiiiimm. rabbim hayırlısıyla kucağına almayıda nasip etsin inşallah. ay ne yazcamı ilemiyorum çok heyecanlandım gülaycım okuyunca 1 hamişimiz daha oldu  :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :wav: :wav: :wav: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower:
Gelde Bizim Olsun Tüm Mutluluklar, Beklemeye Sabrım Gücüm Kalmadı!...

tılsım

gülaycımm hayırlı olsun canımmm benim çok sevindim 1 nisan süprizi gerçektende allahım hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin inş..  :amin:

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

melek_83

:hello2:nası duygulandım nası sevindim tarifi yok... gülay tebrik ederim Rabbim bebişine sağlıklı sıhhatli kavuşmayı nasip etsin gözün aydınnnnnn çok sevindim yaaaa :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: harika bi şey bu... Allah gönlüne göre verdi bak işallah hayırlısıyla ilerler gebelik dönemin canım, tekrar tebrikler :wave: :love9: :flowers:

**yeliz**

allaha şükür gelmiş hayırlısıyla kucağına alırsn inş çok sevindim

gülay t.

Irmakcım , Şekercim çook teşekkürler. İnşallah canım en hayırlı zamanda senin de olur. şeker kız ayağını sürüdü galiba hamilelerimiz artıyor

(¯`°(F)(ShEkErKıZ)(F)°´¯)

Alıntı yapılan: gülay t. - 01 Nisan , 2009, 15:32:43
Irmakcım , Şekercim çook teşekkürler. İnşallah canım en hayırlı zamanda senin de olur. şeker kız ayağını sürüdü galiba hamilelerimiz artıyor

kıskandınız tabi peşimden yapıyonuz bebekleri dimi sizi gidi sizi :k06: :k06:
Gelde Bizim Olsun Tüm Mutluluklar, Beklemeye Sabrım Gücüm Kalmadı!...

gülay t.

Yeliz, Yeşim ve Melek arkadaşlarım çook sağolun Rabbim razı olsun hepinizden ay ne güzel bir duygu buradan duyurmak :hello2: Hepiniz görürsünüz inşallah.

12 gün sonra tekrar gideceğim doktora inşallah kalp atışlarını da görürüm :amin:

lalezar

gülaaaaay nası sevindim anlatamam canım ya tebrik ederim inşallah sağlıkla kucağına alırsın bitanem  :amin: :amin:

Allah nazarlardan korusun sizi  :nazar: :nazar: :nazar:
yaşasınnnnnn  :hieyt: :hieyt: :occasion14: :occasion14: :occasion5: :occasion5: :muzz: :muzz: :hello2: :hello2:

melek_83

işallah canım dilerim bize de tez vakitte böyle güzel haberleri duyurmayı nasip eder Allah...
tekrar tebrikler :flowers:

DİLVİN

GÜLAYCIĞIM TEBRİK EDERİM CANIMM

SENIN ADINA ÇOK SEVINDIM

ALLAH KAZASIZ BELASIZ KUCAĞINA ALMAYIDA NASİP EDER İNŞALLAH :nazar: :nazar: :nazar:

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

gülay t.

Sağol canım benim Allah bütün hamileleri korusun ve sağlıklı hayırlı evlat versin inşallah. Ve en güzel vakitte sizlere de  nasib etsin  :amin:

ırmak184

Alıntı yapılan: gülay t. - 01 Nisan , 2009, 15:39:23
Sağol canım benim Allah bütün hamileleri korusun ve sağlıklı hayırlı evlat versin inşallah. Ve en güzel vakitte sizlere de  nasib etsin  :amin:
amiiinnnn inşallahhh canım

gülay t.

Lalezarcım selcancım teşekkürler hepinize böyle bir sevinci paylaşmak gerçekten çok hoş, umarım sizler de en kısa zamanda yaşarsınız.

Şekercim seni kıskandık tabi ve örnek aldık çalışmalarımıza hız verdik dermişim. Ama ben yumurtlamadığımı düşündüğüm için 1 kez çalıştım uygun günlerde takdir etmiş mevlam o da tuttu.