CANIM OGLUM YUNUS EMREM

Başlatan semra, 24 Temmuz , 2007, 17:42:35

« önceki - sonraki »

duru boncuk

çok şükür semracım senin adına çok sevindim maşallah tosununa seninki ne zaman doğmuştu ya bizimki hala yoruluyo kafa konusunda  :crybaby2:
busecim çok sağol canım bende bir türlü resim konusunda bilgi alamıyodum allah razı olsun valla çatlıcaktım :cildir:

duru boncuk

ha bide yengeç burçlarının özellikleri çok hoşuma gitmiştir her zaman bende korkuyodum kızım ikizler olacak diye kıl payı kurtulduk ama :hello2:

semra

busecim öncelikle sayfamizi ziyaretin icin tesekkür ederiz :flowers: oglusum 21,06,07saat1.34 te viyanada dogdu  :hello2:evet yengec burcu :muzz: :muzz:evet bu resim konusunu bir türlü becerememistim detayi ile anlattigin icin tesekkür canim  :binkybaby: :opucuk:özgülcüm her bebek yapisi farkl olur sanirim olsun kafani takma  :binkybaby: :opucuk:

semra

oglusumla bu sabah yatagimizda ne güzelde oynadik :aferin:artik sesli kahkahal atiyorsun  :love9:birde 2gündür agi agi diye ses cikariorsun ben senin bu mutlu halini gördükce cok mutlu oluyorum  :love3:canim yavrum 2gündür grip öksürüp tinsiriyorsun  :( :(seniseviyorum kuzum

irem eren

semracığım geçmiş olsun canım merak etme olağan şeyler bunlar.allah beterinden korusun canım

Almiş'inAnniş'i

jbdun

semracım geçmiş olsun bebişine :sad1: en kısa zamanda atlatır inşallah :amin: karın ağrısı nasıl oldu peki?

bizi de sormuşsun canım, tşk ederim biz de iyiyiz ben okula başladım malum, ecrine de babaannsi bakıyor, şimdilik herşey yolunda, inşallah da hep böyle gider :amin:

mumkule

Sizin yengeç bebekleriniz de size yapışık mı? Biz oğlumla koala ve ağaç gibiyiz de  ;D Anne düşkünlüğü dedikleri bu olsa gerek  :D

duru boncuk

semracım çok geçmiş olsun oğluna umarım çabuk atlatır  :amin:o kahkahalar ne güzel oluyo valla ben kızımın kahkahasını duyum diye maymun oldum resmen  :k06:ama süper gülüyolar öp oğlunu bizim için buda kızımdan oğluna  :flowers: :flowers: :flowers:

semra

tesekkür ederiz teyzeleri bizi ziyaret ettiginiz icin :opucuk:jbduncum hayirli olsun okulun ecrin kuzu da emin ellerde gözün rkada kalmaz :love3:öncelikle sayfamizi ziyaretin icin tesekkür ederiz mumulecim  :flowers:evet biz oglusumla ayniyiz saniye birakmiya gelmiyor hemen  aglamaktan bu sekil oluyor :cussing:evet özgülcüm insallah tezzamanda iylesir daha cok oynayip kahkahalar atariz :amin: bebisleri öpüyorum :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

semra

teyzeleri yunus emrem 4 cü ayina girdi  :love9:tabi ben yazmayi unutmusum  :BangHead:kuzum artik sarki da dinliyor :suclu:en sevdigi sarkida ismailyk dan cicileri  :aferin:bu sarkiyi duyunca aglamayi hemen kesiyor  :hieyt: :hieyt: :opucuk:kuzum.

Almiş'inAnniş'i

4. ayın kutlu olsun yunus emreeee  :occasion16:
hani 4.ay resmi  :director:

semra

tesekkür ederiz razicim deniyoru deniyorum resim gönder meyi bir türlü beceremiyorum :BangHead:

Almiş'inAnniş'i

neden?
hata mı veriyor?
tam olarak ne diyor?  :icon_scratch:

adalet

4, ayiniz kutlu olsun  :hieyt: :flowers:
evet yaw bende yunus emreyi cok merak ediyorum resmini ekle  :director:yada bizlere msn den gonsder biz ekliyelim  :hello2: