27 Nisan , 2024, 17:14:25

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

CANIM OGLUM YUNUS EMREM

Başlatan semra, 24 Temmuz , 2007, 17:42:35

« önceki - sonraki »

sibell&gökhan

SEMRA yunus emreye çok geçmiş  :opucuk:dr gitmedinizmi ?
bayramlıkta aldınız güle güle giysin paşa iyi günlerde  :amin:

semra

sagol canim :love9:gittik buün kontürolüüz vardi.dr bugun aslinda asi yapcakti grip ve öksürüyor diye yapamadi bu asi icin ikini termindi nasip olursa haftaya cuma yapcak insallah yavrum iyilesir. :amin:öksürük icin surup verdi bugün basladik.kilomuz 7.330g boy 68 sükür kilo ve boy iyi gaz problemimiz hemen hemen bitti ii ama kabizlik devam eiyor oda düzelir :amin: seni seviruz kuzum :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

-Butterfly-

Alıntı yapılan: semra - 10 Ekim , 2007, 01:05:37
sagol canim :love9:gittik buün kontürolüüz vardi.dr bugun aslinda asi yapcakti grip ve öksürüyor diye yapamadi bu asi icin ikini termindi nasip olursa haftaya cuma yapcak insallah yavrum iyilesir. :amin:öksürük icin surup verdi bugün basladik.kilomuz 7.330g boy 68 sükür kilo ve boy iyi gaz problemimiz hemen hemen bitti ii ama kabizlik devam eiyor oda düzelir :amin: seni seviruz kuzum :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

Canim benim yaa kiyamam..

Cok ama cok gecmis olsun yunus emreye isallah en kisa surede atlatir ve iyilesir minigin.

Gaz probleminizin azalmasina cok sevindim bizimde inanilmaz gaz problemimiz vardi  sabhalara kadar uyumaz ciglik cigliga aglardi  :y25: bunun hep boyle surecegini zannediyordum ama bizimde bitti fakat biz biberona basladik sdece gunde 3 defa anne sutu aliyor bebegim ama en azindan huzurlu.

Umarim sizde yakin bir zamanda hastaligida gaz sorununuda tamamen atlatirsiniz :amin: :amin:

:opucuk:

sevda

Canım allah beterinden saklasın iyileşir kuzum benim annesi sen üzülme sen kendini dinç tutki bebişinin sana ihtiyacı var annesi canım arkadaşım hepsi geçicek kafana takmamaya çalış o düzelicek ve sana hemen ceee yapıcak... :D :opucuk:

Almiş'inAnniş'i

aman maşaallah :nazar: , bir an önce sağlığına da kavuşursa tam süper olacak    :hello2:

Tebessüm :)

semra geçmiş olsun canım yunus emre kuzusuna :sad1: kıyamam.. gaz sorununuzun azalmasına çok sevindim, anne ve bebek için çok yıpratıcı oluyo gaz.. çok şükür zoru atlattınız canım.. ayrıca boyuna kilosuna da maşaAllah yakışıklının :nazar: :opucuk:

adalet

[eklenti yönetici tarafından silindi]

Almiş'inAnniş'i

sevda

BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN SEVGİLERLE

-Butterfly-

[eklenti yönetici tarafından silindi]

sibell&gökhan

:director: alooooooooooo nerelerdesiniz ya merakettim sizi iyisinizdir işallah

sevda

Eveeet nerdesiniz bakem... :caca:

duru boncuk

semracım çok geçmiş olsun yunus emreye  :opucuk:nerdesiniz bişey yoktur umarım  :amin:

semra

selam kizlar sizi cok özlemisim  :love9:esim aniden türkiyeye geldi o üzden annem ve kaynanm gilde kaldim simdi eve girer girmez pc yi acip sayfaya bakim dedim sagolun bizi merak eden olmus yunus da bnde cok iyiz  :amin: babamiz bugün geliyor simdi ucakta 10 gündür yoktu cok özleim askimi :love9:simdi cikiyorum onra tekrar glerim yemek hazirlayacagim izleri v bebisleri :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

şerife Berat

gözün aydın semracım eşim geliyormuş.bebişini öp benim için