28 Nisan , 2024, 02:52:54

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

CANIM OGLUM YUNUS EMREM

Başlatan semra, 24 Temmuz , 2007, 17:42:35

« önceki - sonraki »

burcu-emir

semracım,sana benden bir fikir,belki yunusun sünnet olması gerekebilir.
çünkü bebeklerin sünnet derileri yapışık olduğu için idrar problemi yaşayabiliyorlar.sünnet olursa belki yunus bebek,bu sıkıntıdan kurtulur. inşallah iyidir yunuscum  :amin: ,zaten sünneti 1 yaş öncesi yaptırmak,hem sağlık açısından,hem de psikolojik açıdan çok faydalı  :icon_thumright:

sevda

Evet haklısın burcucum bizimde sorunluydu ve 4,5 aylıkken sünnet olmak zorunda kaldık...

-Butterfly-

:y25: :BangHead:

ahh pardonnn ama allah soyletti demekki bak kisa zamanda kendisi yapacak demekki..

cok ama cok gecmis olsun yunus emrecigime..bencede dr. goturmende fayda var  belki sunnetir belki allah korusun bobrek ile ilgili bir problemdir bu tur seyler ertelemeye gelmez...lutfen haber alinca  bizide bilgilendirmeyi unutma... :opucuk:

ARMAĞAN

SEYAHATTEN DÖNÜNCE BİLDİR BİZE YUNUS EMRENİN DURUMUNU.

adalet

semarcim ne oldu yunus emreyi dr goturdunmu
cok gecmis olsun kucuk tosuna bizi haberdar et  :director:

Tebessüm :)

semracığım  gözün aydın eşin gelmiş.yunus emreye geçmiş olsun canım, dr a götürmüşmüydünüz? belki sünnet olması gerekiyodur. aslında yaptırsanız iyi olur, onu da atlatmış olursunuz. oaralarda nasıldır bilmiyorum ama burda illaki genel anesteziyle yapmak istiyolar küçük olduğu için durmaz diye, biz de ondan geciktirdik. lokal anesteziyle yapıyolarsa daha büyüyüp hareketlenmeden yaptırın derim. ;)

semra

tesekkür ederim arkadaslar bizim tosun cani istersen kakasini yapabiliyor. 1gün yapiyor 1gün yapmiyor sonra 3gün üst üstüne yapiyor götürdüm dr cok saglikli diyor ve düzelir diyor bende sasirmis durumdayim sünnete gelince seneye izinde yaptiralim diyoruz  :Dtosunpasanin resmini yükledim  :love9: :love9: :love9:

esra_yesiloz

tosununun ii olmasına çok sevindim semracım  :hello2: çok geçmiş olsun bitanemm   :k06: yunus emreyi kocaman  :opucuk:

semra

tesekkür ederim esra ciim bende miskokulu tuanayi  :opucuk:

Tuana'NIN ANNESI TUBIS

merhaba semracim sayfani biraz gec ziyaret ettim kusura  bakma bu arada gecmis olsun oglusuna benim icin  :opucuk:minigi saglikli gunler diliyorum bunlarda size :opucuk: :opucuk: :opucuk:

Tebessüm :)

dr iyi diyosa iyidir :k06: öpüyorum yunus emreyi :opucuk:

duru boncuk

çok sevindim semraaa hadi gözün aydın canım  :opucuk:hani resim nerde yaa olmuyo böyle bak semraaa :caca:

semra

tesekkürler tubis,aysegül,özgül özgülcüm ekledim ya resim görmedinmi canim kimligimin altinda :icon_flower:

duru boncuk

semraa ben daha çok resim istiyom onu gördümdee süper zaten :nazar:

semra

ok canim istedigin resim olsun  :k06:ögrendim nasilsa resim göndermeyi :ehi: