CANIM OGLUM YUNUS EMREM

Başlatan semra, 24 Temmuz , 2007, 17:42:35

« önceki - sonraki »

sevda

Canım iyi olmasına sevindim yavrunun allah bir daha göstermesin...

duru boncuk

hadi bakalım bekliyoruz o zaman dört gözlee :k06:

semra

pelinim

çok geçmiş olsun canım..inşallah önemli bir sorun yoktur.çok ttalı maşallah tosunun..öpüyoruz Yunus Emre'yi. :opucuk:

semra

tesekkür ederim pelincim bizde senin kuzulari öpüyoruz  :opucuk:sayfamizi ziyarek ettigin icinde bu da yununsdan sana :flowers:

burcu-emir

semraaaa  :director: resmini gördüm yunus emrenin ne tatlı bi bebek maşallah  :nazar: :nazar:

semra

tesekkür ederiz teyzesi  :love3:senbirde canli görsen yerim onuuuuuuuuuuuuuuuu :hungry:

jbdun

maaşallah çok tatlı yunus emren semracım :nazar: :nazar:
dra gitmişsiniz, bi problem olmamasına çok sevindim canım ve hadi daha çok resim yüklee , seni ve yunus emreyi görelimmm :hello2:
seni ve oğluşunu kocaman :opucuk:

semra

tesekkür ederim jbduncüm evet öyledir kuzum .evet yeni resimler yükleyecegim ozaman eklicem ok ecrin ve seni :-*

adalet

cok sukur snunda yunus emreyi grduk masallah yakiskili pasaya ama daha buyukm resim istiyoruz avatraindaki bize yetmez  :flowers:

jbdun

semracım merakla bekliyorum fotolarınızı :icon_thumright:

semra

merhaba arkadaslar biz geldik kacgündür pc de sorun vardi giremedim foruma biz iyiz oglusum biraz üsütmüs burnu tikali insallah tezzamanda gecer  :amin:scs yavrum :love9: :love9: :love9: :love9:

sevda

Canım yaaa çok geçmiş olsun geçer inşallah çabucak... :amin: Eğer eviniz kaloriferli ise soğuk buhar makinesini çalıştır yatmadan önce derim... ;)

semra

evet canim deniyorum insallah gecer tesekkür bilgi icin öpüldün :opucuk:

sevda

CANIM BİZDEDE ŞİMDİ AYNI SORUN VARDA DR MUZ BUNU YAPMAMAIZI TAVSİYE ETTİ EN AZINDAN NEMİ DENGELEYİN DEDİ BİZE... ;)