28 Nisan , 2024, 07:17:21

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

CANIM OGLUM YUNUS EMREM

Başlatan semra, 24 Temmuz , 2007, 17:42:35

« önceki - sonraki »

Almiş'inAnniş'i

semracım nasıl oldu yunuz emre nin karın ağrısı?  :sad1:

jbdun

semracım yunus emreye ve sana geçmiş olsun canım,
nasıl oldunuz?

semra

tessekkür ederiz razi,jbdun teyzeleri 3gün aksam 11de aglamaya basliyordu  hic susmadan satt 3 kadar :(yavrun dün gece  :amin:güzel uyudu bugünde öyle yaparsa yarin dr götürcem  :y25:ben iyim sükür jbdün cüm nerelerdeydin özlettiniz kendinizi mavis ecrin nasil sen nasilsin gecmis olsun leptop unuzu caldirmisiniz diye duymustum calanlari  :violent1: :violent1: ecrini  :opucuk:

semra

canim oglum yine 2gündür yine bunun tikali ve karnin agriyor seni böyle görünce icim parcalaniyor  :( :( :(bugün satt2 de doktorumuza gitcez insallak kötü bisey cikmaz :amin:insallah enkisa zamanda iylesirsim  :opucuk: :opucuk:

aslio

Semracım geçmiş olsun iyi haberlerle gelirsiniz inş doktordan...

duru boncuk

geçmiş olsun semracım umarım kötü bişey çıkmamıştır geçmiş olsun yunus emreye :opucuk: :opucuk:

semra

tesekkür ederiz teyzeleri  :flowers:sükür önemli bisey yokmus  :amin:karin agrisi icin sab simplex verdi burun tikanikli icinde colda maris diye damla verdi insallah bu ilaclar ise yarar :amin: :amin: kilomuzu ok iyi almisiz :aferin:simdi  :sleepy1: sizi ve :binkybaby: :binkybaby: :opucuk:teyzeleri.

burcu-emir

semracım yunusa çok geçmiş olsun  :sad1: dilerim bir daha tekrarlamaz

semra

tesekkür ederiz burcu teyzesi buda yunustan sana ve emire  :opucuk:insallah canim  :amin: :amin: :(

duru boncuk

çok sevindim umarım bidaha hasta olmaz yunusun bebeklerimizin yerine bizhasta olsak yeterki onlara bişey olmasın :amin: :amin:

semra

tesekkür ederiz özgülcüm :opucuk:keske onlara gelen bize gelsin :amin: :y25:

semra

BIZIM SAYFAYI KIMSE ZIYARET ETMEMIS ANNE :( :(DÖRT GÜNDÜR YOKTUK DAVETLERE GITTIK COK GÜZEL GECTI  :hieyt: :hieyt: :hieyt:

duru boncuk

senin bişeyler yazmanı bekliyoruz canım

semra

öruc tutuyorumya acliktan aklima bisi gelmedi :ehi: :ehi:sükür sütüm tosunuma yetiyor :amin:oglum 2gündür rahat  :aferin:simdi uyuyor artik sesli kahkahaalar atiyor ellerini emiyor bazen sola dönmeye calisiyor artik degisik hareketler yapmaya basladi :aferin:tesekkür eddriz özgül teyzesi sayfamizi ziyaretin icin zeynoyu :opucuk:

-Butterfly-

SEMRACIM SENINDE SAYFAN HAYIRLI OLSUN . OGLUNLA OGLUM ARASI 6 GUN :) SANIRIM YUNUS EMREDE YENGEC BURCU OLUYOR  FAKAT BEN HEP KIZDA DEGIL AMA ERKEKTE YENGEC OLMASINI COK ARZULUYORDUM ALLAHA BINLERCE SUKUR HERSEYI GONLUME GORE VERDI .. 
SANIRIM RESIM YUKLEMEYLE ILGILI SORUN YASIYORSUN BAKTIM AMA DETAYLI KIMSE NASIL YAPMAN GEREKTIGINI ACIKLAMAMIS.. SU SEKILDE YAPACAKSIN .

1. http://www.imageshack.us/ ( BURAYA GIR)
2. BROWSE YAZAN YERE TIKLE VE RESIMLERIN HANGI DOYADAYSA SEC.
3.HOST IT  YAZAN YERE TIKLA. ( SAYFA YENILENECEK)
4. ALTTA (URL) ADRESI CIKACAK ONU KOPI YAPACAKSIN.
5.MESAJ YAZDIGIN KUTUYA PASTE (YAPISTIR) EDECEKSIN.
6. GONDERECKSIN.

BUKADAR KOLAY...