Doğum Sonrası Fazla Kilolardan Nasıl Kurtuldunuz ??

Başlatan nagihan, 02 Mayıs , 2007, 19:01:33

« önceki - sonraki »

KUZEY

benim işleri annem yapıyor ne kilo gider ne göbek :toothy10: :toothy10: :toothy10:

fıstık

ben 80 le doğuma girdim şimdi 69 um hala kızım 11 aylık kilo veremiyorum adette olmuyorum galiba metabolizmam yavaşladı

DİLVİN

Alıntı yapılan: fıstık - 18 Nisan , 2010, 01:22:59
ben 80 le doğuma girdim şimdi 69 um hala kızım 11 aylık kilo veremiyorum adette olmuyorum galiba metabolizmam yavaşladı

offf benımde duruyor bu kılolarım
nefret ediyorumm bu kılolarladan
:cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:
kendıme cizelge yaptım bakalım mayısın 16 sında kaç kılo olcam

ya göbeğim çok pis duruyorrr
karnımı içime çekmekten bi hal oluyorum
:( :( :( :(
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

ırmak184

56 ile hamile kalmıstım ve 17 kilo almıstım,kilolar uctu gitti göbek bile kalmadı,şimdi 60 kiloyum kilo vermek için hiçbişey yapmadım,beni görenler sanki hiç dogum yapmamıssın diyor  :D  :D

unicornn

KUZEY

offf kızlar mekik filan gitmiyor benim göbekkk :cildir:

мiŁenα.

serpilcim sarınca gidiyormuş gelen herklez onu diyor :-\

:love9: :love7: :love9:

KUZEY

hayatım onu doğumdan hemen sonra dediler we yaptırdım ama mumya gibi duramadım sıkıntı geldi zaten dikişler alttan rahatsız ediodu sonuç koca bir göbek :sad1:

Zeynep_Sena

o sarma isini bende yapamadim korse filan cok SIKILIYORUM ben elbisesiz gez deseler gezicem o kadar yani o ama kuzeycim annen isleri yapiyorsa gitmez haretette is var ben mesela hemen ayaklandim ve herseyimi kendim yapiyorum carsi pazarda bende cocukda bende temizlik yemek hersey bende bide uykusuz kaldimmi stress yaptimda cok kilo veriyorum ben hemen gidiyo aman kizlar ya saglikli olunda inan kilo sorun deil bi yerde ya cok asiri deilse sorun yapmayin bosverin gitsin

KUZEY

DİLVİN

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

KUZEY

68de kilitlendim kaldım 1 gr bile gitmio gelmesin de üstüne ondan korkuyorum  :sad1: :cildir:

мiŁenα.

anacım bir gün yanda bakıyorum kendime diyorum ki ne kaldı az brşey 10 kilo var ama bana sanki yok gibi geliyor bir başka gün bakıyorum kiloluymuşum gibi geliyor ...

ama gören herkez eski haline kavuşmana az kalmış diyor :(

:love9: :love7: :love9:

KUZEY

bana da çabuk kilo werdin diyorlar ama canım göbeğim kaldı we 5 kilom war fazla doğumdan önceki halime kawuşmama ama ben bi 10 kilo wermek istiyorum. ;)

Pınar86

kızlar kilo kilo diyoruz bu diyenler inan hiç şey yapmıyor eminim yemeye devam, hareketsizliğe devam :) kızmayın bana kendimide katıyorum kışın yiyoruz yiyoruz yaz olunca sorun yapıyoruz gecen yazın tatile gidicem diye çok üstüne düştüm her sabah ac karnına kaynar suya limon sıkıp içtim iş yerinin dik merdivenlerini günde 50 kere inip çıktım akşamları yürüyüş ve spor aletleri kullandım spor aletleri derken bu belediyenin parklara koyduklarından diyorum :) cok fazla uğraşmama rağmen kilo verdim 56 dıydım 54 falan oldum tatile gidincede her sabah kalkar kalkmaz havuzda yordum kendimi çünkü havuz suyu deniz gibi değil havuzun kaldırma kuvveti yok tuzsuz olduğundan dolayı baya bir insan yoruyor kendini ve gün içinde hep hareket deniz gece dışarı çık falan derken istanbula döndüğümde 51 kilo olmuşum cok sevindim :) yani ben işin sırrını çözdüm eğer imkanınız varsa aylık havuzlara yazılın ve günde 1 saat bile yüzün cok iyi geliyor inanın bende doğumdan sonra düşünüyorum inşallah olur... şimdide 7 aylık gebeyim ve her sabah yarım saat veya 45 dakika normal tempoda yürüyorum doğuma kadar düzenli yapıcam.
hepinizi seviyorum  :-* :-* :-*
:love9:''AŞK'' :love9:
Adın ile upuzun yıllar hep senin olsun,
Ömür'üm göz nurum mutluluk seni bulsun,
Yaradan yüce Rabbim daima seninle olsun...