27 Nisan , 2024, 08:36:45

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Bebeklerin Uyku Düzeni

Başlatan rannac, 19 Nisan , 2007, 11:47:55

« önceki - sonraki »

rannac

7 AYLIK OĞLUM YATARKEN EK GIDA OLARAK KATI MAMA YEDİĞİMİZ HALDE 1-2 SAATTE BİR UYNYORUZ..NE ZAMAN DÜZELİYOR BU ANNELERR...
"ÇOCUKLARINIZI ÇOK ÖPÜN,ZİRA HER  ÖPÜŞTE CENNETTEKİ DERECENİZ YÜKSELİR"

şerife Berat

canım benım oglumda 7 ay 13 gunluk ve hala saatte bır uyanıyor gecelerı gunduzlerıde max.45 dakıka uyuyor çıldırmış vazıette dolasıyorum işte evde heryerde :cildir:

gülşah39

arkadaşlar aynı sorunla bende tam 18 ay uğraştım ve artık 18 aylık olunca anne memesinden kestim ve şimdi bazen hiç kalkmıyor bazende 1 kere kalkıyor... ama sizin için daha erken bence... bi süre daha çekeceksiniz... :sleepy1: :sleepy1: :sleepy1:

SEVİNÇ

Canım  ,daha çok erken.Dur bakalım hele bir yaaşını doldursun.Benimkisi daha yeni yeni kalkmıyor.Düşün artık.
Bende de kalmalar alışkanlık oldu,ondan hemen 2.sine hamile kaldım. :D

berilce

meraba ayni sorun bende de var kizim geceleri kalkip duruyo bi sure uyuyamiyoda.... gulsah sana sorucaktim ,hani memeden kesince gecti demissin ya,nasil kestin? yani geceleri buyuk ihtimal istiyodu,vermiyo muydun gece? vermeyince napiyodu ? agliyomuydu? aglayinca napiyodun aglamasina izin mi veriyodun? amma sordum he  :toothy10:   yani hazirlikli olayim ....

zeytince

Alıntı yapılan: SEVİNÇ - 03 Mayıs , 2007, 15:31:14
Bende de kalmalar alışkanlık oldu,ondan hemen 2.sine hamile kaldım. :D

:ehi: aslinda en guzelini yapmissin sevinc... rahata alismadan ikinciyi de yapmak lazim... :icon_thumright:

benim oglum da gece uyaniyor ama cok SIK degil...2-3 kez falan....(Allah`dan cok degil dimi  :toothy10: ) emmek icin mi kalkiyor... :icon_scratch:

emel64

BENİMDE OĞLUM 9 AYLIK GECELERİ HALEN DAHA 2-3 KEZ KALKIYORUZ.SAAT 7 DEN SONRA İSE 8 E KADAR EN AZ 4 DEFA KALKIYOR.

Almiş'inAnniş'i

rannac

Alıntı yapılan: emel64 - 23 Mayıs , 2007, 14:22:40
BENİMDE OĞLUM 9 AYLIK GECELERİ HALEN DAHA 2-3 KEZ KALKIYORUZ.SAAT 7 DEN SONRA İSE 8 E KADAR EN AZ 4 DEFA KALKIYOR.

HAKİKATEN NASIL ANLIYOR BU ÇOCUKLAR  ANLIYAMIYORUM..BEN OĞLUMU GECE 10 DA DA YATIRSAM 11DE DE   YATIRSAM KURULMUŞ SAAT GİBİ 7 DE MUHAKKAK KALKIYOR... ;D.. :NASIL OLUYOR ANLAMIYORUM ???BABAMIZI YOLCU EDİYORUZ SONRA 2 SAAT AYAKTAYIZ....SONRA YİNE YATIYOR..ÇOK ŞÜKÜR :nazar:
"ÇOCUKLARINIZI ÇOK ÖPÜN,ZİRA HER  ÖPÜŞTE CENNETTEKİ DERECENİZ YÜKSELİR"

utku sahan

benım oglumda 6 aylık ve aynı dertten muzdarıbım bı cozum bulamadım ama geceuykusu ıyı senın nasıl hayatım

[eklenti yönetici tarafından silindi]

mrza44

Merhaba
Benim bebeğim yok ama bütün bebekleri kendimin kabul ediyorum :hungry: hepsi lezzetli yaratıklar.
Ben kendi kardeşimde saldırı takdiğini kullandım. Geçte yatırmaya çalışsanız bebek uyuklayarak halletmeye çalışır. uyku düzenini değiştirmek için bellibir süre onları yeni saatlere alıştırmanız gerekir. Ama benim gibi yapın ısırın onları mahvedin onları bakın göreceksiniz daha sakin ve uzun süreli uyuyacaklar.
Kıyamayan varsa bana göndersin  :hieyt: :hungry: :suclu:

Almiş'inAnniş'i

:-ooo sen hasta mısın?

Alıntı yapılan: mrza44 - 26 Haziran , 2007, 14:30:07
Merhaba
Benim bebeğim yok ama bütün bebekleri kendimin kabul ediyorum :hungry: hepsi lezzetli yaratıklar.
Ben kendi kardeşimde saldırı takdiğini kullandım. Geçte yatırmaya çalışsanız bebek uyuklayarak halletmeye çalışır. uyku düzenini değiştirmek için bellibir süre onları yeni saatlere alıştırmanız gerekir. Ama benim gibi yapın ısırın onları mahvedin onları bakın göreceksiniz daha sakin ve uzun süreli uyuyacaklar.
Kıyamayan varsa bana göndersin  :hieyt: :hungry: :suclu:

Tebessüm :)

bence evet hasta, ruh hastası. :violent1:

ebruli19

Merhabalar....
Benim kızımda 8 ay 16 günlük. Aynı sorun bende de var gece yatış saati 23 ila 24 arası ve sık sık uyanır. Emmek için değil bazen sırf ağzında tutmak ve kucağımda uyumak için. 2 saatte bir uyanınca çok uyudu diyorum. İşe başladığımdan beri durum böyle. Ama onu anlıyorum gündüzleri özleminde yapıyor bütün bunu... Bunun çaresi sanırım büyümelerini beklemek...
En güzelini yapmışsın sevinç. Rahata alışmadan ikincisinide çıkarmakla...   :hello2:
GüZeL KıZıM  REYYAN`ım

MeLeĞiM MiNiK KeLeBeĞiM SeNi ÇoK SeViYoRuZ

bebegım_ ömer

bebeyım saat bası uyanıyo  :crybaby2:bizi hiç uyutmuyo :) :)bıde bubu ustune gaz sorunuda var artık halımı zız dusunun.buyuselerde bıraz rahtlasak dıgmı sevgılı manneler. :love8: :nazar: