Bebeklerin Uyku Düzeni

Başlatan rannac, 19 Nisan , 2007, 11:47:55

« önceki - sonraki »

azra35

birde bizimkinde göz kanalı tıkanılığı var daha geçmedi damla kullanıyoruz geçeceğide yok gibi ancak uyurken yapıyorum ona da uyanıyo yani uyku düzeni bozuk zaten :dontknow:

çağınım

kızlar uyku düzenini oturtmak çok zor sabır istiyo ben çağını gece 11 e alıştırdım 2-3 e kadar uyuyo sonra kalkıyo meme emmek için ondan sonra 1,5 saatte bi kalkıyo memeye ağlıyo yani memedenkesmeden çocukların uykusu düzene oturmaz herkez aynı şeyi söylüyo ne zamanki memeden kesilirler ozaman uyurlar çünkü ister istemez bölünüyo uyku ve tekrar uyumaları zaman alıyo ne yazıkki  :honk:

azra35

canımsence bunlar 2 saate bi acıkıyomudur acaba neden kalkıyolar gerçekten acıkıyolarmı

çağınım

canım aslında büyüdüler o kadar sık acıkmamaları gerekiyo doktorumuz söylemişti acıktıkları için kalkmıyolar tamamen memeye olan alışkanlık anne kokusu alma ihtiyacı yani güvende olma duygusu uykularını böldürtüyor meleklerimize bide yalancı emzik almıyolarsa benim oğlum gibi yalancı emzik yerinede kullanma anneyi tabiki yani biz onların gözünde yalancı emzik ve süt tesisiyiz  :ehi: :ehi:

βαlκιz

biz zaten 5 gibi yatıyoruz
ama gece sabaha kadar 4-5 kere falan kalkıyolar mama için
doktor gece mamayı kes dedi artık yeter
ama birdende kesilmiyo ben kalkıp beşigi sallıyorum mama vermiyorum bazen yada yanıma alıyorum
eşim dayanamayıp hazırlıyo mamayıı  :caca: :caca: :caca:
anladım bunlar gececii bebek yaaa allah allah uyumuyolar yaa  :cildir: zaten belliydi böyle olucagı gece 4 buçukta suyumu getirtmişlerdiii dayanamadılarr içerde  :ehi: :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

azra35

aboooo :toothy10: gülşahçım yani 14 aylık oluncadamı gece kalkacaklar yandımmmm :-ooo

βαlκιz

canım emdikleri sürüce kalkıcaklardır bıraktrırmazsann
benim yegenim 2 yasına gelicek ablamda bıraktırmaya çalışıyo gece habire kalkıyo meme için yegenim
ama benimkiler emmiyo biberonla gece süt mama falan içiyolar bıraktıramıyorumdaaa  :cildir:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

çağınım

tabi yaa emdikleri sürece uyku düzene girmez kalkıcaklar süreklii uykusuz çok gece var daha önümüzdee :ehi: :ehi: :suclu:

βαlκιz

valla doktor atarax verdi artık dayanamıyordumm
içiriyorum fayda etmiyoo
uyku yapıcı ilaç yanii buda fayda etmiyosaa bunlarrla işim zorr  :cildir:

nisan bi gelsee gitcem trabzonaa oranın havası iyi gelir belkiii uyurlarr  :ehi: :ehi:

azra35

malesef ben bi yere gidemiyorum çalıştığım için yazı beklicem o zaman anca

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

DİLVİN

sağol ayşecım   :opucuk:

tabloya uyuyoruz aynen canım  :icon_thumright:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

мiŁenα.

biz tam anlamıyla uyamıyoruz ne mutlu size :D

genellikle bir yatmaya 2 saat uyuduğu oluyor ama 10 dk da oluyor :'(

:love9: :love7: :love9:

DİLVİN

akıllıdır benım bal oğlummm

uyurrr bıraz daha buyusun de annesi
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

SiRiNe

anammmm biz herhalde tablonun disindayiz :ehi: :ehi: :ehi:
himmmmmmmmmmmmm valla ikitane olunca tabloyuda takib edemiyorum
hangisi ne zaman uyuyordu ve hangisi ne zaman uyandi ve tekrar uyudu :icon_scratch: ??? ::)
gunduzleri 3  4 saat uyuyorlar gece 4 de yatiyorlar sabah 9 da acikiyorlar sonra doyduktan sonra tekrar uyuyorlar 1 e kadar, sonra tekrar acikiyorlar,
ve sonra 4 bucukta uyuyorlar  8 ze kadar, sonra gece 4 e kadar uyaniklar :D