27 Nisan , 2024, 16:09:50

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Bebeklerin Uyku Düzeni

Başlatan rannac, 19 Nisan , 2007, 11:47:55

« önceki - sonraki »

ertl

öglen 3 4 gibi uyusalar 6 da kalksalar gece de 11 gibi uyusalar ne güzel olur dimi :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:

bende 9 ay uyku sıkıntısı çekmedim benim oğlan da sonradan kudurdu  :k06:

Demet_dk

uykuyu düzene sokmak çok sabır gereltiriyo
ne yazıkki ben bu aralar çok sabırsızım ve çok sinirliyim
yemek yememesi ve gereksiz ağlamaları beni deli ediyo
bide üstüne uyku eklenince ciddi anlamda çıldırıyorum

dün 23.30 gibi uyuduk beraber daha doğrusu uyuyakaldık emzirirken uyumuşuz ikimizde
2.30 a kadar saat başı uyandı emdi ağladı vs
bidaha uyumadı  :cildir:  sabaha karsı  uyumuşuz yine  :cildir: :cildir:

aslianne

bu 6 saat olayı doğru olabilirmi acaba bende dün akşam 6 da uyudu 7 de kalktı bir daha uyutmadım bu seferde 2 de uyudu  :BangHead:
aslı

βαlκιz

Alıntı yapılan: Demet_dk - 17 Mart , 2010, 13:41:34

dün 23.30 gibi uyuduk beraber daha doğrusu uyuyakaldık emzirirken uyumuşuz ikimizde
valla öylee biri uyuyo biri uyumuyo dün aldım uyumayanıda beşige koydum saat 5 olmuştu
hopluyo zıplıyo beşigiin yanındaki komidine uzanıyoo düşücek bidee  :cildir: :cildir: bagırıyo digerini uyandırıyoo  :cildir:
offfffffffffff daha napim hacılara hocalara götürmediğim kaldı oda olcak yakındaaaa  :cildir: :cildir:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

aslianne

Alıntı yapılan: ☆☆BaLkIzZ☆☆ - 17 Mart , 2010, 14:09:58

valla öylee biri uyuyo biri uyumuyo dün aldım uyumayanıda beşige koydum saat 5 olmuştu
hopluyo zıplıyo beşigiin yanındaki komidine uzanıyoo düşücek bidee  :cildir: :cildir: bagırıyo digerini uyandırıyoo  :cildir:
offfffffffffff daha napim hacılara hocalara götürmediğim kaldı oda olcak yakındaaaa  :cildir: :cildir:

:)
kaç aylık sninkiler?
aslı

βαlκιz

yarın tam 14 aylık oluyolarr
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

aslianne

maaşallah valla ben bir tanesiyle zor başa çıkıyorum allah yardımcın olsun eşin yarımcı oluyormu benim ki oluyomuş gibi görünüyor ama yarım saat ilgilense hemen kucağıma verip sigara içmeye çıkıyor beni sinir ediyor...
aslı

Demet_dk

Alıntı yapılan: ☆☆BaLkIzZ☆☆ - 17 Mart , 2010, 14:09:58

bidaha uyumadı  :cildir:  sabaha karsı  uyumuşuz yine  :cildir: :cildir:
hopluyo zıplıyo beşigiin yanındaki komidine uzanıyoo düşücek bidee  :cildir: :cildir: bagırıyo digerini uyandırıyoo  :cildir:
offfffffffffff daha napim hacılara hocalara götürmediğim kaldı oda olcak yakındaaaa  :cildir: :cildir:

hacı hoca değilde yakında beni akıl hastanesinde ziyaret edebilirsiniz :k06:
ciddi anlamda yardım almayı düşünüyorum
ya uykusu düzensiz en azından yemesi düzgün olsa
deli oluyorum gülşah bi ara tam alışmaya başladı şimdi hiç bişey yemiyo
kafasını vuruyo mama koltuğuna (bak bu bi tepki seninkilerde yapıyo ya bişey anlatmaya)

βαlκιz

Alıntı yapılan: aslianne - 17 Mart , 2010, 14:17:16
maaşallah valla ben bir tanesiyle zor başa çıkıyorum allah yardımcın olsun eşin yarımcı oluyormu benim ki oluyomuş gibi görünüyor ama yarım saat ilgilense hemen kucağıma verip sigara içmeye çıkıyor beni sinir ediyor...
eşim yardımcı oluyo herşeylerine
sağolsun zaten uyku dan başka sorunumuz yok çok şükür herşeyi tekde hallediyorum
ama uyumayınca sabah iş yapasım gelmiyo uykumu alamıyorum
agrasif oluyorum şu uyku düzelse başka bişey istemicemm  :y25: :y25: :y25:

serra_emine

aynen gülşah yaa uyku sorunumuz bı duzelse baska bişey ıstemıyorum.... :cildir: ınsanın hakkaten sınırlerı yıpranıyor..gazı yok ufak bebek gıbı bişeyı yok ama uyuyamıyo çocuk..demet senı çooook ıyı anlıyorum..dogdugundan berı benımkı boyle...daha 1haftalıktı kayınvalıdemın  kucagında geçiyodu gecesı.onun sesınden bende uyuyamıyodum.basbas bagırıyordu..hala oyle halaaa oyle :BangHead: :BangHead: nasıl duzelıcek bılemıyorum..dr a goturdum durumu anlattım yapma allah aşkına emıne dedı kızdı.çocuk bu olıcak anne olmak kolaymı falan dedı..bu çocuga ilaç verılırmı dedı..yaa çaresız kaldım sınırlerım yıpranıyo dr bey dedım..ilaç verılmez daha küçük dedı 14aylık işte.senın benım çocukken içtıgımız ılaçlar hep vucudumuzda gezıyor haberın varmı dedı..nıye ılaç vercen tertemız çocuga dedı..yazmadı vermedı bişey..bende hiçbi ilaç almadım vermedım artık sabır napayım..
gülşahın ne guzel eşi yardımcı oluyorr.bızım babamız o konuda bıraz kenarda duruyor..uyutamıyorum susturamıyorum olmuyor napım dedımı tamam....bıdaha ellemıyo çocugu.. :violent1: çokagladımı zırladımı gıder oda degiştırır gece falan.yanı hep ben ılgılenıyom..
bu gunlerde geçecekde bızde kendımızden gececz dımı :k06:
ikincı çocugu yakında hiçde gozum kesmıyor valla aman aman buyusun bı kafa dınlıyım bırazda sonra ısteyınce rabbım versın inşallah.. :amin:
O MİNİCİK ELLER O MINICIK BEDEN GÜN BEGÜN BÜYÜYOR BEBEGİM BENİM..AMA SEN HEP BIZIM MİNİCİK BEBEGIMIZSIN TATLIM..

azra35

güya 6 aydan sonra uyku düzene girermiş daha çok bozuluyor :laughing7:

gamzela

Alıntı yapılan: azra35 - 18 Mart , 2010, 12:49:55
tamamiyle katılıyorum
gmz

βαlκιz

Alıntı yapılan: azra35 - 18 Mart , 2010, 12:49:55
evet benimkiler 6 aya kadar hiç sorun yaşamadım hatta fazla bile uyurlardıı ben uyandırırdım
6 aydan sonra başladı bizimkilerr
daha daa bozulduu
yok kırkı çıksın yok altı ay geçsin
yok bir yasından sonra düzelirr
koca bir yalan her bebek aynımıı allah allah  :y25: :y25:

azra35

kesinlikle bi de kıyaslamazlarmı biz 6 aydan sonra rahatladık sizinki niye öyle oldu diye insanın boğası geliyor :violent1: :violent1: :caca:

azra35

gece yine 2saate bi kalktı derdi ney bilmiyorum emiyo yine kalkıyo gazıda çıkıyo valla 15 günde bir doktora gidiyoz artık götürmemek için direniyorum