Oğluşum, Tosun Paşam, Ahmet Taham

Başlatan guguş, 12 Nisan , 2007, 13:29:12

« önceki - sonraki »

guguş

Selamlar arkadaşlar,
Bende sabırsız davranıp bir an önce oğluşumunda bir sayfası olsun diyenlerdenim.
Daha 30. haftadayız ama olsun oğluşumun şimdiden kendine ait bi sayfası olsun, bende ona burdan sesleneyim.
Daha 10 hafta var Allah nasip ederse ama seni o kadar heyecanla bekliyorum ki oğluşum, eminim sen gelince hiç canım sıkılmayacak ve hiç yanlız kalmayacağım.
Babamızda seni dört gözle bekliyor ve akşamları oyun oynayacak bir arkadaş arıyor kendine.
Eminim sen hayatımızı öyle bir dolduracaksın ki bunu daha şimdiden hissettiriyorsun.
Ve biz şimdiden seninle ilgili öyle planlar yapıyoruz ki.
Şimdilik bu kadar oğluşum, daha çok zamanımız var. Ben elimden geldiğince buraya bişeyler yazıcam.
Bakalım benden başka kimler ne yazcak...
Seni çok seviyorum tosun paşam :angel12:

jbdun

guguş sayfanız hayırlı olsun canım, :flowers:
Allah inşallah hayırlısıyla , sağlıkla kucağına almayı nasip etsin tosun paşanı :love9:
oğluşuna güzel yazılarını bekliyoruz annesi :hello2:

guguş

Teşekkür ederiz jbdun.
Biraz önce doktordan geldik, oğluşumu bi daha gördüm ama ne yazık ki artık o kadar net değil.
Çünkü o gerçekten bir Tosun Paşa olmaya doğru gidiyor, yani büyüyor benim minik yavrum.
Şu an 1800gr dedi dr. teyzesi, ve böyle giderse 3500gr doğarmış tahmini olarak.
Suyumuzda çok iyiymiş.
Geçen ay yan yattığını söylemişti dr. teyzen, ve ben  çok üzülmüştüm her ne kadar da dr. teyzen pozisyonu daha değişir desede.
Evet oğluşum gerçekten öyle oldu ve sen şu an baş aşağı duruyormuşsun.
Ne kadar sevindim bir bilsen, herşey yolunda ve sen oldukça sağlıklısın.
İnşallah bir de zamanından önce gelip beni telaşlandırmazsın.
Canım oğluşum şimdilik çok öpüyorum seni.
Herşey senin için, sağlığın için... Tosun Paşam, Ahmet Taha'm.

jbdun

dr kontrolünüzün iyi geçmesine ve Ahmet Tahanın iyi olmasına sevindim canım. baş aşağı da dönmüş,artık hayırlısıyla zamanı geldiğinde dünyaya gelecek annesi  :love7:

guguş

İnşallah canım onu heyecanla bekliyoruz
Bu arada ecrin hanım kızımız pek bi sevimliymiş :opucuk:

jbdun

SEVİNÇ

SWevilaycığım,canım sayfanız hayırlı olsun.İnşallah ilerde hayırlı ilklerle dolar. :love9:

guguş

guguş

İşte oğluşumun cicileri :opucuk:

[eklenti yönetici tarafından silindi]

mia

Çok güzeller.. Özellikle de ikinci zürafalı olanı :love7: Güle güle giysin tosun paşan :aferin: :nazar:

guguş

Teşekkür ederim mia cığım
o oğluşumun hastane çıkışı takımı babaannesi aldı
Taşıma anaa kucağıda var onuda sonra koyarım artık

Lily Wonka

Annesinin göbişindeki Tosun Paşaya 41 kere maaşallah..:nazar:
Tüm bu yukardaki cicileri oğluşun üzerinde de görmek istiyoruz guguş anne, ona göre....:D

guguş

İnşallah Gözdecim, Allah nasip ederse doğdduğunda hepsini giydirip resimlerini koyucam sayfamıza
Zaten o kadar sabırsızlanıyorum ki :k06:

jbdun

Ahmet Taha tosun paşanın cicileri çok güzelmiş annesi,üstündeyken daha güzel olucak eminim :nazar:
güle güle giyinsin inşallah tosun paşa;)

guguş

Hepimizin ki canım.
Dışarı çıkınca dayanamıyorum her gördüğümü almak istiyorum ama Allahtan eşim biraz frenliyo beni.
Erkekler için o kadar fazla alternatif yok ama bir de kız olsaydı varya deli olurdum heralde toka falan şimdiden doldururdum evi.
Zaten halamız ve ben kız istiyoduk şimdi o becerip bi kız doğuramadın diyo bende onu da sen doğur bak ben neler alırım ona diyorum.
Ama olsun ben oğluşumada neler alıcam neler :binkybaby: