Oğluşum, Tosun Paşam, Ahmet Taham

Başlatan guguş, 12 Nisan , 2007, 13:29:12

« önceki - sonraki »

semra

guguscum masallah tosun pasaya negüzelde gülücükle atiyor  :aferin:demek artik daha cok ilgi bekliyor canim oyunlar oynamak istiyordur anneyle :k06:

sevda

Hayatım çok güzel çıkmış bu sevimli şeyyy allah nazarlardan saklasın ama sayfanı ve bizi sensiz ve bu sevimli bebeğimizden mahrum bırakma oldumu... ;) :opucuk:

guguş

Buse semra ve sevda çok teşekkür ederiz teyzeleri ihma etmemeye çalışıyoruz ama çok kısa girebiliyoruz ona da ancak kendi sayfamıza yazabiliyoruz sizlerin sayfasına girip bakamıyoruz bile affedin bizi ayrıca oğluşumun video görüntülerinide koymak isterdim cumartesi akşamı babamız çok güsel görüntüler çekti yapabilirsem koyucam bir ara eminim bayılacaksınız hepinizi öpüyoruz

(busecim canını hiç sıkma tatlım aslanlar gibi oğluşun var senin bu ameliyat olayııda çabucak atlatıcak)

hepinizi kocamaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnn :opucuk:

sevda

Olsun bitanem ne demek sen yeterki böylesine güzel haberler ver bize oda yeter inan ayrıca görüntüyü başka bir arkadaşımızda eklemeyi istiyordu fakat yapmadı sanırım sen bir dene balaım olucakmı olursa nasıl yaptığınıda yaz bize bizde yapalım... ;) :opucuk:

-Butterfly-

Alıntı yapılan: guguş - 11 Şubat , 2008, 23:46:22
Buse semra ve sevda çok teşekkür ederiz teyzeleri ihma etmemeye çalışıyoruz ama çok kısa girebiliyoruz ona da ancak kendi sayfamıza yazabiliyoruz sizlerin sayfasına girip bakamıyoruz bile affedin bizi ayrıca oğluşumun video görüntülerinide koymak isterdim cumartesi akşamı babamız çok güsel görüntüler çekti yapabilirsem koyucam bir ara eminim bayılacaksınız hepinizi öpüyoruz

(busecim canını hiç sıkma tatlım aslanlar gibi oğluşun var senin bu ameliyat olayııda çabucak atlatıcak)

hepinizi kocamaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnn :opucuk:

tatlim benim biz sizin iyi haberlerinizi alalim bize yeter  kalplerimiz bir bizim ugramaniz cokta onemli degil  ;) canim kamera olayini burda yapamaya bilirisniz sanirim sayfalarin oyle bir islevi yok saniyorum  fakat YouTuBe ye koyup burayada link vere bilirsin diye dusunuyorum  ama istersen sen yinede teknik yardim sayfasinda bir sor istersen yaniltmiyayim seni  :opucuk:

Canim verdigin destek ve ilgi icin cok sagol birtanemmm  :love7: :opucuk:

sevda

-Butterfly-

Canim oglunla ilk sevgililer gunun kutlu ve mutlu olsun  :love7:

guguş

sizlerinde sevgililer günü kutlu olsun canlarım oğluşumla hepinizi öpüyoruz

helalim

nasılsınız bakalım ziyarete geldik siz yoksunuz :) :opucuk:
Kimine göre adamım,Kimine göre yalanım herkes rahat olsun ben adamına göre muamele yaparım ;)

guguş

Efendim hoşgeldiniz hoşgeldinizzzzzzz teşekkür ederiz canım çok iyiyiz oturuyoruz oğluşumla sizi sormalı :hello:

-Butterfly-

Soyle bir bakim yakisikli delikanlidan  haberler varmi diye ama annesi  pek haberler vermemis oglundan  :dontknow:  keyfi yerindedir insallah beyzademizin  :opucuk:

guguş

valla teyzesi keyifler mükemmel şuan memeye yapışmış uyuyo
müthiş hareketlendi
Allaha şükür hastalıktan sonra iştahımız tekrar düzeldi kendine geldi oğluşum
çok geveze oldu
ben gel gel babası diyorum o da bazen dee dee bazen de gee gee diyo
eee tabii anneside dayanamayıp yiyo oğluşunu

-Butterfly-

Canim masallahhh masallahh  :nazar: :nazar: erken konusacak galiba bizimkinde hic oyle bir potansiyel sinyalleri bile yok henuz  :k06: tekrar tekrar masallahh  :nazar: :nazar: yerim ben onu yaaa  :hungry: sevimli sebegim benim  :opucuk:

guguş

dün gece banyo sonrası tatlı oğluşumu resimledim

-Butterfly-

:icon_scratch:  resim koymadinmi yoksa koydunda benmi goremiyorum canim  :dontknow: